Новачок Металіста Маілтон: «Мені сказали - закрий очі і їдь в Україну»

Гравець розповів про перехід в команду Першої ліги

Новачок Металіста Маілтон: «Мені сказали - закрий очі і їдь в Україну»
© fcmetalist.com.ua

Правий латераль Маілтон, який перебрався до складу «Металіста» з «Атлетіко» Мінейро, розповів про свій переїзд в Україну.

- Маілтон, вітаємо з переходом в «Металіст»! Які у тебе очікування від майбутнього сезону?
- Дуже задоволений. Приємно приїхати сюди. Буду дуже старатися, викладатися на 100%.

- Ти вже встиг познайомитися з Харковом? Як він тобі?
- Вчора трохи прогулявся по місту. Перше, що кинулося в очі по приїзду, це логотипи «Металіста» на величезних банерах по всьому місту. Дуже сподобався Харків і інфраструктура, яку я тут побачив. Вразили аеропорт, стадіон та готель Kharkiv Palace, де я радий знаходитися в цей особливий для мене день. Дуже красиво, хороші враження. Думаю, буду багато-багато років тут жити.

- У «Металісті» завжди було багато легіонерів, і вони завжди відчували себе тут як вдома. Ти спілкувався з кимось із бразильців перед переходом в «Металіст»?
- У Бразилії я грав з Дієго Соузою, який свого часу був тут. Також я дзвонив Жо. Він сказав: «Закрий очі і приїжджай сюди, навіть не думай. Я так і зробив».

- На яку гру чекати від тебе уболівальникам «Металіста»?
- Буду намагатися повністю викладатися на тренуваннях і в матчах, здійснювати швидкі проходи, віддавати багато передач. Загалом, робити все, щоб моя гра сподобалася вболівальникам.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Металіст

(47 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 22.06.2021 18:50
    +1
    Закрой глаза и получай удовольствие)
    Sport
    online
      Sport, 22.06.2021 16:49
    -2
    xvalenok01, 22.06.2021 16:39
    Блажен кто верует.
    Есть другие способы? Или вы на подсосе?
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 22.06.2021 16:39
    -2
    Sport, 22.06.2021 15:36
    Ярославский украл миллиарды и купил Харькову Маилтона. Я и процентов 95 нашей страны сделали б так же. Через1-2-3-5 поколений все поменяется, если будут Майданы. По-другому очиститься не получится. Это касается всех - Ярославских, Ахметовых, Суркисов, Жеваго... И нас с вами.
    Блажен кто верует.
    Dmytro Solovyov
      Dmytro Solovyov, 22.06.2021 16:34
    +2
    Sport, 22.06.2021 15:36
    Ярославский украл миллиарды и купил Харькову Маилтона. Я и процентов 95 нашей страны сделали б так же. Через1-2-3-5 поколений все поменяется, если будут Майданы. По-другому очиститься не получится. Это касается всех - Ярославских, Ахметовых, Суркисов, Жеваго... И нас с вами.
    "...Через1-2-3-5 поколений все поменяется, если будут Майданы" -
    P.S. Ты хоть сам понял(а), что написал(а)?
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 22.06.2021 15:55
    +5
    Будем надеятся, что играть будет не хуже Вильягры. Красников умеет находить таланты.
    VAD
    online
      VAD, 22.06.2021 15:52
    +1
    Закрой глаза и считай бабосы
    Петр Яновский
      Петр Яновский, 22.06.2021 15:45
    +1
    - Ну и нужно будет закрыть на кое-что глаза.
    - А если не закроет?
    - Ну тогда ему закроют
    Классика из 90-х.
    Sport
    online
      Sport, 22.06.2021 15:36
    -6
    Ярославский украл миллиарды и купил Харькову Маилтона. Я и процентов 95 нашей страны сделали б так же. Через1-2-3-5 поколений все поменяется, если будут Майданы. По-другому очиститься не получится. Это касается всех - Ярославских, Ахметовых, Суркисов, Жеваго... И нас с вами.
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 22.06.2021 15:55
    +5
    Будем надеятся, что играть будет не хуже Вильягры. Красников умеет находить таланты.
    Dmytro Solovyov
    online
      Dmytro Solovyov, 22.06.2021 16:34
    +2
    Sport, 22.06.2021 15:36
    Ярославский украл миллиарды и купил Харькову Маилтона. Я и процентов 95 нашей страны сделали б так же. Через1-2-3-5 поколений все поменяется, если будут Майданы. По-другому очиститься не получится. Это касается всех - Ярославских, Ахметовых, Суркисов, Жеваго... И нас с вами.
    "...Через1-2-3-5 поколений все поменяется, если будут Майданы" -
    P.S. Ты хоть сам понял(а), что написал(а)?
    Игорь Левченко
    online
      Игорь Левченко, 22.06.2021 18:50
    +1
    Закрой глаза и получай удовольствие)
    VAD
    online
      VAD, 22.06.2021 15:52
    +1
    Закрой глаза и считай бабосы
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 22.06.2021 15:45
    +1
    - Ну и нужно будет закрыть на кое-что глаза.
    - А если не закроет?
    - Ну тогда ему закроют
    Классика из 90-х.