МАРЛОН: «Розумію ідеї Де Дзербі і можу передати їх гравцям»

Новачок донецького клубу дав перший коментар після переходу

МАРЛОН: «Розумію ідеї Де Дзербі і можу передати їх гравцям»
© ФК Шахтар Донецьк

Бразильський захисник Марлон поділився своїми емоціями після переходу в «Шахтар». Захисник підписав п'ятирічний контракт з клубом.

- Я дуже щасливий. Для мене велика честь підписати контракт з «Шахтарем», відчуваю себе обраним. Дякую за гарний прийом!

- Що зіграло ключову роль в підписанні контракту з «Шахтарем»?
- У клубу ті ж цілі і бачення, що і у мене. Також мені дуже подобаються ігрова ДНК і філософія тренера, які повністю збігаються з моїми принципами. Перейшов сюди, щоб допомагати і бути частиною команди.

- Раніше ти працював під керівництвом Роберто Де Дзербі в «Сассуоло». Чи вважаєш це своєю перевагою?
- Думаю, це перевага для мене і, напевно, для всього колективу. Все-таки я вже розумію ідеї тренера і можу передати їх іншим хлопцям. Вважаю, це допоможе нам втілювати в життя задумки наставника.

- Що знаєш про «Шахтар»? Можливо, раніше дивився поєдинки команди в єврокубках?
- Звичайно, я знаю команду. Дивився матч з мадридським «Реалом». Стежу за «Шахтарем», адже через цей клуб пройшло так багато великих бразильців: Фред, Алекс Тейшейра, Бернард... Знаю, що до останнього сезону команда змогла завоювати чемпіонство чотири роки поспіль. Сподіваюся, ми знову будемо перемагати і разом з партнерами і новим головним тренером залишимо свій слід в історії «Шахтаря».

- Чи знайомий з кимось із бразильських гравців, які нині виступають за «Шахтар»?
- Уже трохи познайомився, але особисто нікого не знав.

- У «Шахтарі» багато бразильців. Вважаєш, вони допоможуть швидше адаптуватися в команді і зрозуміти всі тонкощі роботи?
- Радий, що опинився тут. Добре, що ми будемо працювати і грати разом. А якщо Бог дозволить, то зможемо домогтися багатьох титулів.

- Які свої сильні якості можеш виділити?
- Відмінний пас, тримання м'яча, також я добре розумію тактичні вимоги. Я досить командний гравець, тому що футбол - гра колективна. Саме спільно вдається перемагати і щось вигравати.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Lyolik
      Lyolik, 23.06.2021 08:28
    0
    Так его в качестве переводчика взяли
    Теперь понятно
    dimando560
      dimando560, 22.06.2021 18:00
    -1
    МАРлос-МАРаес-МАРлон) Тенденция прослеживается))
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 15:43
    0
    zzg77, 22.06.2021 15:05
    МАРЛОН: «Понимаю идеи Де Дзерби и могу передать их игрокам»
    Главное - эти идеи воплотить в жизнь! А кто это будет делать, Судаков с Марлосом???
    Педриньо, Траоре зря покупали?
    Судаков и Марлос сделают, чего бы им не делать? Надеюсь, что первый будет большое будущее Шахтера и украинского футбола, Сборной, на многие годы вперед.
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 15:42
    +1
    Serg Wojcev, 22.06.2021 14:16
    а что ахметка налоги заплатил дерьмо вонючее
    Да, в отличие от чемпиона, Шахтер платит все налоги, включая многие важные составляющие, вроде военного сбора.
    zzg77
    online
      zzg77, 22.06.2021 15:05
    -4
    МАРЛОН: «Понимаю идеи Де Дзерби и могу передать их игрокам»
    Главное - эти идеи воплотить в жизнь! А кто это будет делать, Судаков с Марлосом???
    Serg Wojcev
      Serg Wojcev, 22.06.2021 14:16
    -3
    а что ахметка налоги заплатил дерьмо вонючее
    Face Control
    online
      Face Control, 22.06.2021 14:08
    +2
    Игорь Петров, 22.06.2021 13:22
    Это самый сильный и архиважный трансфер в это межсезонье, Де Дзерви чётко увидел главную проблему, центральная линия обороны и правильно все сделал, настояв на этом трансфере. Марлон , учитывая предидущий опыт работы с итальянцем, будет руководить защитной линией и проводить идеи тренера непосредственно на поле, одним словом , молодцы.
    +
    bullyUA
    online
      bullyUA, 22.06.2021 13:41
    -2
    Шахтер медленно, но верно превращается в Сассуоло с такими украинцами, как Малос и Мораес.
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 22.06.2021 13:22
    +5
    Это самый сильный и архиважный трансфер в это межсезонье, Де Дзерви чётко увидел главную проблему, центральная линия обороны и правильно все сделал, настояв на этом трансфере. Марлон , учитывая предидущий опыт работы с итальянцем, будет руководить защитной линией и проводить идеи тренера непосредственно на поле, одним словом , молодцы.
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 22.06.2021 13:22
    +5
    Это самый сильный и архиважный трансфер в это межсезонье, Де Дзерви чётко увидел главную проблему, центральная линия обороны и правильно все сделал, настояв на этом трансфере. Марлон , учитывая предидущий опыт работы с итальянцем, будет руководить защитной линией и проводить идеи тренера непосредственно на поле, одним словом , молодцы.
    Face Control
    online
      Face Control, 22.06.2021 14:08
    +2
    Игорь Петров, 22.06.2021 13:22
    Это самый сильный и архиважный трансфер в это межсезонье, Де Дзерви чётко увидел главную проблему, центральная линия обороны и правильно все сделал, настояв на этом трансфере. Марлон , учитывая предидущий опыт работы с итальянцем, будет руководить защитной линией и проводить идеи тренера непосредственно на поле, одним словом , молодцы.
    +
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 15:42
    +1
    Serg Wojcev, 22.06.2021 14:16
    а что ахметка налоги заплатил дерьмо вонючее
    Да, в отличие от чемпиона, Шахтер платит все налоги, включая многие важные составляющие, вроде военного сбора.
    Lyolik
      Lyolik, 23.06.2021 08:28
    0
    Так его в качестве переводчика взяли
    Теперь понятно
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 15:43
    0
    zzg77, 22.06.2021 15:05
    МАРЛОН: «Понимаю идеи Де Дзерби и могу передать их игрокам»
    Главное - эти идеи воплотить в жизнь! А кто это будет делать, Судаков с Марлосом???
    Педриньо, Траоре зря покупали?
    Судаков и Марлос сделают, чего бы им не делать? Надеюсь, что первый будет большое будущее Шахтера и украинского футбола, Сборной, на многие годы вперед.