Португалія – Франція. Прогноз на матч Младена Бартуловича

Прогноз від експерта на поєдинок Євро-2020

Португалія – Франція. Прогноз на матч Младена Бартуловича
© Getty Images/Global Images Ukraine

Капітан «Інгульця» Младен Бартулович зробив прогноз на матч Євро-2020 Португалія – ​​Франція.

«На цьому Євро Португалія перемогла Угорщину (3:0) і програла Німеччині (2:4). Франція виграла у Німеччини (1:0) і зіграла внічию з Угорщиною (1:1).

27 разів грали до цього португальці і французи. В цих зустрічах 19 разів перемагала Франція, 6 разів святкувала успіх Португалія і ще 2 рази суперники зіграли внічию

Зустрінуться, напевно, фаворити на виграш чемпіонату Європи. Це повинна бути цікава гра. Обидві команди влаштовує нічия. Не очікую багато голів у цій грі. Обидві команди не будуть ризикувати, тому що їх влаштовує нічия. У підсумку так і може бути, що буде зафіксовано нічийний результат», - сказав Бартулович.

Матч Португалія – ​​Франція відбудеться 23-го червня. Початок зустрічі о 22:00.

Даний прогноз є думкою експерта і не гарантує виграшу в букмекерській конторі.

Младен Бартулович, Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    manticora1990
    online
      manticora1990, 23.06.2021 20:03
    -1
    Точно чел с леса выбежал))
    manticora1990
    online
      manticora1990, 23.06.2021 20:03
    -1
    Сергій Кулиняк, 22.06.2021 08:27
    Какая ничия ! Португалия не выйдет мо 2 места так как у Германии матч с аутсайдером группы и И немцы по забитым и пропущенных впереди
    вы хоть видели что вы написали боже
    Удалите акаунт и не пишите сюда больше ничего!!! Вы ничего не понимаете в футболе .. пишите ерунду!!!
    Vladimir Oros
      Vladimir Oros, 22.06.2021 10:07
    0