КАРАВАЄВ: «Австрія давала нам грати, але ми не скористалися цим»

Захисник збірної України прокоментував поразку

1310
4

Гравець збірної України Олександр Караваєв висловився про поразку від Австрії (0:1) в матчі третього туру Євро-2020.

«Розуміли, наскільки важливий буде цей матч. Розуміли в другому таймі, що втрачати вже нічого, намагалися викластися на максимум. Дуже багато браку було. Австрія відійшла від своєї звичної схеми, зазвичай вони грають із трьома захисниками. Перед грою тренерський штаб сказав, що, швидше за все, суперник буде грати в чотири захисники, а їхні нападники будуть пресингувати.

У перерві штаб попросив заспокоїтися і повернутися в гру. Було видно, що в першому таймі ми не включилися в гру, і Австрія більше домінувала. Потрібно було просто почати грати у свій футбол. У грі з Нідерландами було складніше, але сьогодні теж було важко по-своєму. Були вільні зони, Австрія давала нам грати, просто ми ними не скористалися. Тепер від нас вже нічого не залежить. Подивимося, як будуть складатися інші матчі», - сказав Караваєв.

Відзначимо, що Караваєв отримав найгіршу оцінку за матч з Австрією.