Ярмоленко розповів, який найбільший штраф сплатив Суркісу

За ці гроші можна було купити квартиру

Ярмоленко розповів, який найбільший штраф сплатив Суркісу
© ФК Динамо Київ. Андрій Ярмоленко

Колишній гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів про найбільший штраф, який йому доводилося виплачувати у своїй кар'єрі.

«50 тисяч доларів. Все чітко, Ігор Суркіс провів виховну роботу. Це було дуже давно, в 22-23 роки. Я пішов до нічного клубу, а в «Динамо» було правило, щоб після 23.00 нас ніхто в місті не бачив. Думаю, це вся Україна знає. Думав, що мене ніхто не впізнає, а я спокійнісінько сходжу погуляти. Такий вік, що хочеться десь погуляти.

На наступний день пролунав дзвінок на базі, сказали, що президент хоче зі мною поговорити. Я взяв трубку, Суркіс каже: «Погуляв? Штраф стільки-то». Це трошки відбило бажання гуляти. Ігор Михайлович часто прощав штрафи, в тому числі мені, але не в цій історії. Є штрафи за безглузді жовті і червоні картки, але це я говорю про найбільший.

Чи був штраф, коли я вдарив Степаненка? Ні, не було. Але якби оштрафували хоч на 100 тисяч, я б заплатив», - сказав Ярмоленко.

Читайте також: Ярмоленко - у символічній збірній Євро після двох турів

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Live

(138 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 21.06.2021 13:15
    0
    Юрий Карпенко, 20.06.2021 21:42
    Была бы зарплата в парк тысяч баксов в клубы никто бы не ходил
    была бы у них бела зарплата, и налоги в бюджет, глядишь, может "пересiчним" налог бы снизили...
    evgenbarmaley
      evgenbarmaley, 21.06.2021 00:52
    -1
    Блин! А по налоговой у них зарплата 20 тыс. грн)))
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 20.06.2021 21:42
    +1
    Была бы зарплата в парк тысяч баксов в клубы никто бы не ходил
    turist86
    online
      turist86, 20.06.2021 20:30
    +1
    APL, 20.06.2021 19:35
    Та ні, за те що він культурно послав канали хутбола йому ще й премію Суркіс дав
    "Ярмоленко оштрафован за то, что сказал журналисту, что он не игрок киевского "Динамо", на очень круглую сумму. Не имеют права игроки киевского "Динамо" так себя вести.
    Если он говорит, что не футболист, то пусть идет и работает грузчиком, шахтером. Я ему так и сказал. Таким игрокам, как Хачериди и Ярмоленко, я запретил давать интервью".
    (Игорь Суркис, 28.03.2010)
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 20.06.2021 19:41
    -2
    ужас какой, 50 к баксов штраф, при том что сам получал минимальную зарплату в Украине ))))
    APL
    online
      APL, 20.06.2021 19:35
    +3
    turist86, 20.06.2021 19:01
    думаю, штраф найбільший був не за нічні клуби, а за цю фразу
    https://www.youtube.com/watch?v=xGhDTDIyZwM Андрей Ярмоленко Я не футболист
    Та ні, за те що він культурно послав канали хутбола йому ще й премію Суркіс дав
    andre_lui
    online
      andre_lui, 20.06.2021 19:06
    +2
    turist86, 20.06.2021 19:01
    думаю, штраф найбільший був не за нічні клуби, а за цю фразу
    https://www.youtube.com/watch?v=xGhDTDIyZwM Андрей Ярмоленко Я не футболист
    Забивать голы его работа, а не раздавать интервью! Что он и делает.
    turist86
    online
      turist86, 20.06.2021 19:01
    -5
    думаю, штраф найбільший був не за нічні клуби, а за цю фразу
    https://www.youtube.com/watch?v=xGhDTDIyZwM Андрей Ярмоленко Я не футболист
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 20.06.2021 18:58
    +4
    50к баксов, вроде и много, но я помню подписывал бумагу о неразглашении, там в пересчёте примерно 10к баксов было - для меня тогда это наверно на два порядка большие деньги были, чем для него эти 50к
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 20.06.2021 18:58
    +4
    50к баксов, вроде и много, но я помню подписывал бумагу о неразглашении, там в пересчёте примерно 10к баксов было - для меня тогда это наверно на два порядка большие деньги были, чем для него эти 50к
    APL
    online
      APL, 20.06.2021 19:35
    +3
    turist86, 20.06.2021 19:01
    думаю, штраф найбільший був не за нічні клуби, а за цю фразу
    https://www.youtube.com/watch?v=xGhDTDIyZwM Андрей Ярмоленко Я не футболист
    Та ні, за те що він культурно послав канали хутбола йому ще й премію Суркіс дав
    andre_lui
    online
      andre_lui, 20.06.2021 19:06
    +2
    turist86, 20.06.2021 19:01
    думаю, штраф найбільший був не за нічні клуби, а за цю фразу
    https://www.youtube.com/watch?v=xGhDTDIyZwM Андрей Ярмоленко Я не футболист
    Забивать голы его работа, а не раздавать интервью! Что он и делает.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 20.06.2021 21:42
    +1
    Была бы зарплата в парк тысяч баксов в клубы никто бы не ходил
    turist86
    online
      turist86, 20.06.2021 20:30
    +1
    APL, 20.06.2021 19:35
    Та ні, за те що він культурно послав канали хутбола йому ще й премію Суркіс дав
    "Ярмоленко оштрафован за то, что сказал журналисту, что он не игрок киевского "Динамо", на очень круглую сумму. Не имеют права игроки киевского "Динамо" так себя вести.
    Если он говорит, что не футболист, то пусть идет и работает грузчиком, шахтером. Я ему так и сказал. Таким игрокам, как Хачериди и Ярмоленко, я запретил давать интервью".
    (Игорь Суркис, 28.03.2010)
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 21.06.2021 13:15
    0