Сергій ПАЛКІН: «Траоре - один з найперспективніших форвардів в Європі»

Гендиректор «Шахтаря» - про новачка команди

Сергій ПАЛКІН: «Траоре - один з найперспективніших форвардів в Європі»
© twitter.com/fcshakhtar. Сергій Палкін

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував підписання 20-річного форварда «Аякса» Лассіна Траоре:

– Сергію Анатолійовичу, чому саме Траоре та чи давно клуб за ним спостерігав?
– Траоре ми вважаємо сьогодні одним з найперспективніших форвардів у Європі. Відверто кажучи, до останнього не вірилося, що в нас вийде його підписати, з однієї причини – переважно з «Аякса» так просто не йдуть. У Траоре залишився рік контракту. Він уважав за краще перейти в інший клуб. Контактували з його агентом, були досить довгі переговори, але ми прийшли до консенсусу, і сьогодні Лассіна Траоре – у нас.

– За рахунок яких індивідуальних якостей він може посилити команду?
– Він такого роду футболіст, що підходить будь-якій команді: яка атакує, яка грає від оборони. Різноплановий футболіст. Він дуже потужний, гарно грає головою, як для нападника досить технічний, забиває. Якщо подивитися з усіх боків і оцінити серед нападників, то Траоре володіє фактично всіма якостями, які нам потрібні. Тим паче з урахуванням того, що Мораес вибув на дуже довгий період ... Дай Бог йому здоров'я, чимшвидше відновитися, проте наразі, гадаю, цю позицію треба було посилити. І ми це зробили.

– Чи розглядали інших гравців на позицію форварда і якщо так, то кого?
– Звісно. Кого – це вже наша внутрішня кухня. У нас було багато кандидатур, але обрали Траоре.

– Чи були труднощі в переговорному процесі з Траоре і його агентом?
– Як і в будь-якому переговорному процесі, були свої нюанси. Тут хочеться відзначити, що агентська компанія, яка представляла футболіста, досить сильна і відома у Європі. З ними складно вести переговори, однак ми впоралися, домовилися і потиснули руки. Кожна сторона задоволена – усе добре закінчилося.

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Женя Незнанов
    Женя Незнанов, 19.06.2021 07:13
    0
    zzg77, 18.06.2021 23:29
    В Шахтёр приходят только самые перспективные!!! Правда такими они и уходят - Бернард, яркий пример.
    А то что до этого куча дорогих продаж было нее? фаны других клубов видят + только у своих клубов, ну на столько тупых не видел.
    zzg77
    zzg77, 18.06.2021 23:29
    +3
    В Шахтёр приходят только самые перспективные!!! Правда такими они и уходят - Бернард, яркий пример.
    FunnyCat__
    FunnyCat__, 18.06.2021 22:14
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Aleks04, 18.06.2021 21:40
    Олежа превратился из немытого в загаженного
    Эволюционировал
    FunnyCat__
    FunnyCat__, 18.06.2021 22:14
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ярослав Мирошниченко, 18.06.2021 21:25
    Он хотя бы помоется теперь
    Так уже , там так бодро плыл
    Aleks04
    online
    Aleks04, 18.06.2021 21:40
    +7
    FunnyCat__, 18.06.2021 21:24
    Привет Олежка , слышал в Керчи дожди зарядили и немытым тебя уже нельзя называть?
    Или твоя коробка из под холодильникам , на пляже Молодежный , справилась с этим испытанием ?
    Олежа превратился из немытого в загаженного
    Ярослав Мирошниченко
    Ярослав Мирошниченко, 18.06.2021 21:25
    +4
    FunnyCat__, 18.06.2021 21:24
    Привет Олежка , слышал в Керчи дожди зарядили и немытым тебя уже нельзя называть?
    Или твоя коробка из под холодильникам , на пляже Молодежный , справилась с этим испытанием ?
    Он хотя бы помоется теперь
    FunnyCat__
    FunnyCat__, 18.06.2021 21:24
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 18.06.2021 20:58
    Всё логично, игрок перешёл в лучший футбольный клуб Украины и восточной Европы.
    Привет Олежка , слышал в Керчи дожди зарядили и немытым тебя уже нельзя называть?
    Или твоя коробка из под холодильникам , на пляже Молодежный , справилась с этим испытанием ?
    Игорь Петров
    online
    Игорь Петров, 18.06.2021 21:18
    -5
    Парень действительно приличный,, если с ним не случится беда большинства футболистов, выходцев из африканских республик, а именно головокружение от серьезных гонораров, он шороху в футбольной Европе наведёт, т к игровой практики будет достаточно из-за отсутствия ему альтернативы на острие атаки.
    Lyolik
    Lyolik, 18.06.2021 21:14
    +10
    У него есть перспектива оказаться в Мариуполе
    bullyUA
    online
    bullyUA, 18.06.2021 21:01
    +8
    Face Control, 18.06.2021 20:58
    Всё логично, игрок перешёл в лучший футбольный клуб Украины и восточной Европы.
    Неужели его перекупил лучший клуб восточной Европы Агробизнес?
    bullyUA
    online
    bullyUA, 18.06.2021 21:00
    +4
    Так Леоненко куда более перспективный. А еще за него коты болеют.
    Face Control
    Face Control, 18.06.2021 20:58
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Всё логично, игрок перешёл в лучший футбольный клуб Украины и восточной Европы.
    VAD
    VAD, 18.06.2021 20:55
    +8
    Prokop, 18.06.2021 20:15
    І Коваленко теж 🤣🤣🤣
    Тсс, это самая легендарная перспектива, святое
    Barsa_che
    Barsa_che, 18.06.2021 20:54
    +9
    Во дает Палкин!
    Prokop
    Prokop, 18.06.2021 20:15
    +12
    І Коваленко теж 🤣🤣🤣
    FunnyCat__
    FunnyCat__, 18.06.2021 20:12
    +16
    Коментар згорнуто. Показати
    Именно поэтому Аякс держал его на лавке
    MAKS7777
    MAKS7777, 18.06.2021 20:10
    -14
    Коментар згорнуто. Показати
    VAD, 18.06.2021 19:52
    И поэтому аякс продал его кротам
    Интересно VAD,,ты на с рождения такой дол .еб или тебя в детстве не долечили
    Вова Бойко
    Вова Бойко, 18.06.2021 20:06
    +10
    У вас всі перспективні))) і Каштру тоже був…)))
    ENJOY-_-
    ENJOY-_-, 18.06.2021 19:58
    -3