Агент Зінченка: «Сеньків скоро пошкодує про свої слова»

Алан Прудніков різко відповів на звинувачення журналіста

Агент Зінченка: «Сеньків скоро пошкодує про свої слова»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Агент Олександра Зінченка Алан Прудніков прокоментував заяву журналіста «ТаТоТаке» Андрія Сеньківа про те, що сам Прудніков разом з гендиректором «Уфи» Шамілем Газізовим платили тренерському штабу збірної України гроші за ігровий час для Зінченка на Євро-2016:

«Зазвичай в таких випадках я кажу: собака гавкає, а караван іде. Але тут це непорозуміння перейшло на особистості. Чим нижче інтелект, тим вище образи.

Не бачу сенсу приділяти увагу різним низьким істотам. На жаль, і в журналістиці є паразити, які за рахунок безграмотності і відсутності поваги відкривають свій рот не там, де потрібно.

Не бачу сенсу коментувати слова дитини, яка фантазує, ображає людей, які творили історію радянського і українського футболу, а зараз - і світового. Яка ніколи не зможе відповісти за свої слова в жодній правовій формі.

Але у мене передчуття, що він дуже скоро пошкодує про слова, які він сказав».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24.ru

(367 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bandera
      Bandera, 20.06.2021 17:09
    -1
    andre_lui, 20.06.2021 17:05
    Эт точно
    Не подобається мені зіна.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 20.06.2021 17:05
    -1
    firstromario, 18.06.2021 19:45
    єдине що нове сьогодні взнав так це те що зіні треба нового агента.
    Эт точно
    Bandera
      Bandera, 20.06.2021 17:00
    -2
    Volodimir Pereimybida, 18.06.2021 20:14
    Я вболівальник за Динамо Київ з 1980 року. Звичайно ніхто і ніколи не верне метра Валерія Васильовича, який творив фантастику. На даний Зінченко це 90 відсотків команди. Він кращий я йому дякую що дивлюсь трансляції по ТВ тільки завдяки йому.
    МОЛОДЕЦЬ,
    У цій збірній мінімум три гравця, які кращі засранця-малороса Зіни!!! 90 % ??? 😂😂😂
    Tasha19
    online
      Tasha19, 18.06.2021 23:01
    +4
    Semiramida, 18.06.2021 21:52
    Коль такая реакция агента Зинченко - значит Сенькив сказал правду! Хоть это нетактично и некрасиво подано Сенькивом....
    Навіть якщо правда, чим Сеньків це доведе? Ну нічим ніколи. А от що видається цей інсайд під час Євро, Сеньків типу журналістикою прикривається і інсайдерами перевіреними, але, виглядає цей інсайд як заказуха тих хто з Павелко веде війну.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 18.06.2021 22:56
    +2
    Serhi1987, 18.06.2021 20:44
    У даному випадку Сеньків абсолютно правий. Оскільки Зінченко це агентський проект, а не футболіст його гра це дно і не потрібно розповідати про Ман Сіті це просто прикра випадковість, яку я надію я у наступному сезоні Пеп виправить. У збірній на позиції Зіни можуть краще грати багато футболістів. Ну і про понти цього недофутболіста і його пасії теж ми всі знаємо.
    Агентський проект в МС 4 роки грати не буде))
    Semiramida
      Semiramida, 18.06.2021 21:52
    +1
    Коль такая реакция агента Зинченко - значит Сенькив сказал правду! Хоть это нетактично и некрасиво подано Сенькивом....
    hanter83
      hanter83, 18.06.2021 21:50
    0
    marko2020, 18.06.2021 19:08
    Причём тут это к тому, что Зину нужно было за играть за Сборную, что бы получить разрешение играть в АПЛ?
    При том что зачем что то вспоминать что было 5 лет назад(факт что сборная на том ЕВРО суграла плохо) и Зинченко не удержал игрока в игре с Нидерландами, а то что там они бла бла бла..... ОНО БОЛЕЛЬЩИКУ (ну тип таким как мы) п.о.х.
    syrkis-shybkis
      syrkis-shybkis, 18.06.2021 21:46
    -3
    Serhi1987, 18.06.2021 20:44
    У даному випадку Сеньків абсолютно правий. Оскільки Зінченко це агентський проект, а не футболіст його гра це дно і не потрібно розповідати про Ман Сіті це просто прикра випадковість, яку я надію я у наступному сезоні Пеп виправить. У збірній на позиції Зіни можуть краще грати багато футболістів. Ну і про понти цього недофутболіста і його пасії теж ми всі знаємо.
    Наконец то один адекватный нашёлся
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 18.06.2021 21:46
    +6
    набуя цей хайп зараз коли збірна грає?цей сеньків йобо77777ат
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 18.06.2021 21:43
    +1
    Усе, сенькива найдут где то канаве...а напишут задрочился насмерть
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 18.06.2021 21:22
    0
    Ох и ботва полезла… есть ещё вопросы откуда вброс?…
    mt10360623
      mt10360623, 18.06.2021 21:08
    +1
    И Гвардиоле платят , чтоб в состав ставили)
    ALM
      ALM, 18.06.2021 21:05
    +5
    Даже если и есть часть правды в "утке" Сеньки, то в случае с Зинченко правильно сделали, что тогда еще пацана продвинули. Если бы Зина был совсем плохой, как тут некоторые утверждают, Гвардиолус его давно уже бы сплавил из МанСити.
    Face Control
    online
      Face Control, 18.06.2021 21:04
    -1
    Давно пора этому клоуну навешать.
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 18.06.2021 20:52
    -1
    Volodimir Pereimybida, 18.06.2021 20:14
    Я вболівальник за Динамо Київ з 1980 року. Звичайно ніхто і ніколи не верне метра Валерія Васильовича, який творив фантастику. На даний Зінченко це 90 відсотків команди. Він кращий я йому дякую що дивлюсь трансляції по ТВ тільки завдяки йому.
    МОЛОДЕЦЬ,
    Нє, ну ви шановний явно перебільшуєте)))
    DIiMax2
    online
      DIiMax2, 18.06.2021 20:51
    0
    У нас прогресом рухають гроші просніться все куплено з потрохами агенти лобісти купи продай
    Serhi1987
      Serhi1987, 18.06.2021 20:44
    -9
    У даному випадку Сеньків абсолютно правий. Оскільки Зінченко це агентський проект, а не футболіст його гра це дно і не потрібно розповідати про Ман Сіті це просто прикра випадковість, яку я надію я у наступному сезоні Пеп виправить. У збірній на позиції Зіни можуть краще грати багато футболістів. Ну і про понти цього недофутболіста і його пасії теж ми всі знаємо.
    turist86
    online
      turist86, 18.06.2021 20:40
    -2
    Прудников включил дурачка. За появление Зинченка в сборной он ПЛАТИЛ . Спорить можно только, кому і сколько?
    Oleg.
      Oleg., 18.06.2021 20:21
    -6
    Зіна. Твоя робота- це добре грати у футбол, що в тебе погано виходить . А ти що на полі стоп-гопом займаєшся, що реакція на інфу як в гопника.Зазвіздився ти конкретно, так і не показавши чогось неординарного на полі. Коноплянка 2 .
    Volodimir Pereimybida
      Volodimir Pereimybida, 18.06.2021 20:14
    0
    Я вболівальник за Динамо Київ з 1980 року. Звичайно ніхто і ніколи не верне метра Валерія Васильовича, який творив фантастику. На даний Зінченко це 90 відсотків команди. Він кращий я йому дякую що дивлюсь трансляції по ТВ тільки завдяки йому.
    МОЛОДЕЦЬ,
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 18.06.2021 19:18
    +17
    Странная реакция и похоже на прямую угрозу, которая как раз и показывает уровень интеллекта.
    DK1961
    online
      DK1961, 18.06.2021 19:35
    +13
    vitaha33, 18.06.2021 19:04
    Це погроза? Походу Сеньків розворушив кубло зміїне, судячи з реакції. Якщо б це була неправда, всі просто б сказали, що продають в суд за наклеп. Але пішли погрози, і походу інформація правдива, і за цими подіями можуть стояти хтось вище, ніж Фоменко.
    П.с. Зінченко міг нічого про це і не знати, і скоріш за все нічого і не знає. Тому нехай спокійно грає собі далі
    Ну да. подавайте в суд за клевету, а не угрожайте. На Западе так и поступают. Но у нас другой менталитет. Чисто бандитский
    vitaha33
    online
      vitaha33, 18.06.2021 19:04
    +13
    Це погроза? Походу Сеньків розворушив кубло зміїне, судячи з реакції. Якщо б це була неправда, всі просто б сказали, що продають в суд за наклеп. Але пішли погрози, і походу інформація правдива, і за цими подіями можуть стояти хтось вище, ніж Фоменко.
    П.с. Зінченко міг нічого про це і не знати, і скоріш за все нічого і не знає. Тому нехай спокійно грає собі далі
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 18.06.2021 19:04
    +13
    Че то много реакции на этот факт или фейк...уже начинаешь верить. хотя мне пофиг...
    firstromario
    online
      firstromario, 18.06.2021 19:45
    +12
    єдине що нове сьогодні взнав так це те що зіні треба нового агента.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 18.06.2021 19:16
    +11
    "Не вижу смысла комментировать..." и именно этим и занимается))) видимо, пухлый шось да знает и всем причастным это не особо нравится
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 18.06.2021 21:46
    +6
    набуя цей хайп зараз коли збірна грає?цей сеньків йобо77777ат
    ALM
    online
      ALM, 18.06.2021 21:05
    +5
    Даже если и есть часть правды в "утке" Сеньки, то в случае с Зинченко правильно сделали, что тогда еще пацана продвинули. Если бы Зина был совсем плохой, как тут некоторые утверждают, Гвардиолус его давно уже бы сплавил из МанСити.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.06.2021 19:42
    +5
    Неужели будут бить по лицу? Ужас... Но по панике у причестных к этой истории лиц, уверенность в том, что именно так и было. И кстати, разговоры на эту тему ходили среди знающих людей еще 2017 году. Почему ход этому всему дали сейчас, скоро узнаем, надеюсь.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 18.06.2021 23:01
    +4
    Semiramida, 18.06.2021 21:52
    Коль такая реакция агента Зинченко - значит Сенькив сказал правду! Хоть это нетактично и некрасиво подано Сенькивом....
    Навіть якщо правда, чим Сеньків це доведе? Ну нічим ніколи. А от що видається цей інсайд під час Євро, Сеньків типу журналістикою прикривається і інсайдерами перевіреними, але, виглядає цей інсайд як заказуха тих хто з Павелко веде війну.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 18.06.2021 22:56
    +2
    Serhi1987, 18.06.2021 20:44
    У даному випадку Сеньків абсолютно правий. Оскільки Зінченко це агентський проект, а не футболіст його гра це дно і не потрібно розповідати про Ман Сіті це просто прикра випадковість, яку я надію я у наступному сезоні Пеп виправить. У збірній на позиції Зіни можуть краще грати багато футболістів. Ну і про понти цього недофутболіста і його пасії теж ми всі знаємо.
    Агентський проект в МС 4 роки грати не буде))
    marko2020
      marko2020, 18.06.2021 19:08
    +2
    hanter83, 18.06.2021 19:06
    Так как СбУ сыграла на том ЕВРО то я думаю что смысла там платить НЕБЫЛО.
    Причём тут это к тому, что Зину нужно было за играть за Сборную, что бы получить разрешение играть в АПЛ?
    Semiramida
      Semiramida, 18.06.2021 21:52
    +1
    Коль такая реакция агента Зинченко - значит Сенькив сказал правду! Хоть это нетактично и некрасиво подано Сенькивом....
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 18.06.2021 21:43
    +1
    Усе, сенькива найдут где то канаве...а напишут задрочился насмерть
    mt10360623
    online
      mt10360623, 18.06.2021 21:08
    +1
    И Гвардиоле платят , чтоб в состав ставили)
    hanter83
    online
      hanter83, 18.06.2021 21:50
    0
    marko2020, 18.06.2021 19:08
    Причём тут это к тому, что Зину нужно было за играть за Сборную, что бы получить разрешение играть в АПЛ?
    При том что зачем что то вспоминать что было 5 лет назад(факт что сборная на том ЕВРО суграла плохо) и Зинченко не удержал игрока в игре с Нидерландами, а то что там они бла бла бла..... ОНО БОЛЕЛЬЩИКУ (ну тип таким как мы) п.о.х.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 18.06.2021 21:22
    0
    Ох и ботва полезла… есть ещё вопросы откуда вброс?…
    DIiMax2
    online
      DIiMax2, 18.06.2021 20:51
    0
    У нас прогресом рухають гроші просніться все куплено з потрохами агенти лобісти купи продай
    Volodimir Pereimybida
      Volodimir Pereimybida, 18.06.2021 20:14
    0
    Я вболівальник за Динамо Київ з 1980 року. Звичайно ніхто і ніколи не верне метра Валерія Васильовича, який творив фантастику. На даний Зінченко це 90 відсотків команди. Він кращий я йому дякую що дивлюсь трансляції по ТВ тільки завдяки йому.
    МОЛОДЕЦЬ,