Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу в Євролізі

В серії пенальті підопічні Миколи Костенка обіграли команду Азербайджану

6798
4
beachsoccer.com

Після важкої перемоги в першому турі над збірною Німеччини в додатковий час з рахунком 3:2, нашій команді потрібно було зіграти з пляжними футболістами з Азербайджану. За всіма розкладами українці повинні були досягати успіху, причому без особливих проблем.

І початок матчу начебто підтвердив це припущення. Вже на 4-й хвилині після ауту Зборовський красивим ударом через себе відкрив рахунок. Потім в першому періоді у нашої збірної було ще кілька непоганих моментів для взяття воріт, проте вони не були реалізовані. А перед самою перервою несподівано Маммадов зі штрафного рахунок зрівняв.

Другий період повністю залишився за збірною Азербайджану, яка зусиллями Аллахгулієва двічі забила у ворота Неруша. На жаль, українці відповісти забитим голом не змогли, хоча моменти були, зокрема, у Борсука.

І тільки в середині третього періоду Войтенку вдалося скоротити відставання до мінімуму. І він же за дві хвилини до закінчення основного часу врятував збірну України від поразки. Причому цей гол вийшов красивим і нестандартним. Войтенко вирішив пробити по воротах суперників майже від своїх воріт. Як правило, це більше схоже на авантюру. Але наш футболіст завдав сильного удару, м'яч кілька разів торкався піску і, врешті-решт, це призвело до помилки воротаря збірної Азербайджану.

В додатковий час рахунок не змінився і суперникам довелося пробивати серію пенальті. Тільки один гравець з десяти не зміг вразити ворота. Ним виявився Султанов, який направив м'яч у стійку. У збірної України забили Медвідь, Войток, Гладченко, Пашко і Щериця.

Завтра у суботу 19 червня збірна України в своєму третьому матчі зустрінеться з командою Португалії.