19.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Угорщина – Франція – 1:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020

Угорщина – Франція – 1:1. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

Чемпіонат Європи-2020. Груповий етап. Група F. 2-й тур.

Угорщина – Франція - 1:0

Фіоло, 45+2 – Грізманн, 66

 Ботка, 52 – Павар, 10

Угорщина: Гулачі – О. Солої, Орбан, Ботка – Фіоло, Шефер (Чері, 76), Надь, Кляйнхайслер (Ловренчич, 84), Него – Шоллої, А. Салаї (Ніколіч, 27). 

Запасні: Дібус, Богдан, Лонг, Кечкеш, Холендер, Р. Варга, Шигер, К. Варга, Шен, Болла.

Франція: Льоріс – Дінь, Кімпембе, Варан, Павар – Канте – Рабіо (Дембеле, 57, Лемар, 87), Погба (Толіссо, 76) – Грізманн – Мбаппе, Бензема (Жиру, 76).

Запасні: Манданда, Меньян, Ленгле, Сіссоко, Ернандес, Дюбуа, Кунде, Тюрам.

Арбітр: Майкл Олівер (Ашингтон, Англія).

Стадіон: «Пушкаш Арена» (Будапешт, Угорщина).

   

У суботу, 19-го червня, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи F, в якому змагатимуться Угорщина та Франція. Матч пройде в Будапешті (Угорщина), на полі стадіону «Пушкаш Арена», початок о 16:00.

У першій своїй грі на Євро-2020 збірна Угорщини швидше запам'яталася своїми вболівальниками, які наводнили «Пушкаш Арену» в матчі проти Португалії (0:3). При цьому, сама команда Марко Россі показала досить стриманий футбол, але в кінцевому підсумку все одно склала зброю перед більш іменитим суперником. Немає сумнівів, що і в майбутній грі трибуни головного стадіону Угорщини будуть переповнені, а самі «чарівні мадяри» спробують стримати натиск Франції, яка вже обіграла Німеччину (1:0), тому друга перемога дасть їй можливість завоювати путівку в наступний раунд.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Угорщина – Франція. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Георгий Иванов
      Георгий Иванов, 19.06.2021 18:10
    0
    Венгерским болельщикам большое спасибо!
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 19.06.2021 18:01
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Франция отстой! Модяры браво И что французы, да ни чего, можно играть и выигрывать, все это херня, они со своими футболистами не хера сделать не могу и тем более забить, радуются что забили как дети малые
    olshody
    online
      olshody, 19.06.2021 17:57
    0
    Ровно 11 лет назад. ЧМ.
    ЮАР - Франция 2:1.
    CheMP
    online
      CheMP, 19.06.2021 17:56
    +2
    шара! тупо шара для французов! венгры - красавчики!
    olshody
    online
      olshody, 19.06.2021 17:51
    +2
    Кто то хочет себе Францию с третьего места? Например, победитель группы.)))
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 19.06.2021 17:51
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Такую команду со звездой на лбу надо рвать и добивать
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 19.06.2021 17:50
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Что то с этой Францией не то, по крайней мере, по игре от и вообще сами на себя не похожи, звезду поймали
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 19.06.2021 17:43
    -2
    Гра Угорців цікава тим, що вони не збираються відскочити. Навіть якщо програють, то видно, що стараються, Підхід Шевченка, і тренерської школи в Україні до такого суперника, аби не програти з великим рахунком ....оті 1-7 з французами за вухами звисають...
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 19.06.2021 17:43
    +2
    Разжиревшие пижоны. Столько неоправданных авансов. Мбаппе как в Париж перешел просто перестал играть, только банковский счет проверяет.
    Saar
    online
      Saar, 19.06.2021 17:42
    0
    Що з французами?))) Угорці зараз їх возять!))) Жесть, якби німці не вчудили, було 2 очка у французів на даний час.
    chehcr7rm
    online
      chehcr7rm, 19.06.2021 17:36
    +2
    Якби мадяри виграли то або Франція або Німеччина додому
    olshody
    online
      olshody, 19.06.2021 17:32
    +1
    Ну теперь венгры должны кого то сбить в своей штрафной, потому что франки понеслись на кукареку.
    Дмитрий Чёрный
    online
      Дмитрий Чёрный, 19.06.2021 17:31
    +3
    Дешам так радовался, словно финал выиграл )))
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 19.06.2021 17:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Позорные французы Радуются. А ну давайте модяры второй!!!
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 19.06.2021 17:28
    +9
    Гризманн вымучал гол с Венгрией и еще пританцовывает...Стыд, он еще празднует.
    CheMP
    online
      CheMP, 19.06.2021 17:28
    0
    тупо шара для французов
    dd dent
    online
      dd dent, 19.06.2021 17:27
    0
    Фигассе дожились ))
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 19.06.2021 17:27
    0
    Какие позорные французы. Дешам - ни разу не тренер, как и Зидан.
    kekandos
      kekandos, 19.06.2021 17:27
    +1
    ожидаемо, но незаслуженно, забивают французы
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 19.06.2021 17:27
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ставить автобус венгры не умеют, остаётся дальше давить лягушат супер, молодцы
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 19.06.2021 17:28
    +9
    Гризманн вымучал гол с Венгрией и еще пританцовывает...Стыд, он еще празднует.
    Sergiu_8
      Sergiu_8, 19.06.2021 16:39
    +9
    Сан Саныч, 19.06.2021 16:36
    Французы играются с Румынами как неголодный кот с мышей
    Прикольно, я и не знал что Румыния играет на ЧЕ))))
    R1d3r
      R1d3r, 19.06.2021 16:44
    +8
    Венгры, давите жабоедов!
    roman_kros
      roman_kros, 19.06.2021 16:57
    +7
    А це круто, тепер побачимо реальну силу Франції,
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 19.06.2021 16:51
    +7
    Хорош.
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 19.06.2021 16:56
    +6
    Вы представьте, какую они радость подарили сейчас всей стране!) выигрывать у Чемпионов мира после первого тайма!) вот за это мы и любим футбол!!!
    CheMP
    online
      CheMP, 19.06.2021 16:51
    +6
    Тарас Дубина, 19.06.2021 16:49
    Считайте что Италия чемпы Европы
    нет,Украина,которая выбьет Италию
    Maxcrimea10
    online
      Maxcrimea10, 19.06.2021 16:52
    +5
    Ставлю на Францию 2-1, но венгры красавчики уже)
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 19.06.2021 16:51
    +5
    Умнички соседи!) рад за венгров!)
    Azaka
      Azaka, 19.06.2021 16:51
    +5
    Мадяри красавці. Не люблю я мадярів але за перший тайм респект. Сподіваюся, що мадяри задавлять лягушатників.
    CheMP
    online
      CheMP, 19.06.2021 16:47
    +5
    дааа!!!
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 19.06.2021 16:02
    +5
    давите жаб)
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 19.06.2021 16:55
    +4
    Sergiu_8, 19.06.2021 16:39
    Прикольно, я и не знал что Румыния играет на ЧЕ))))
    Как в том фильме: Киркоров не румуын, а болгарин. А какая разница)
    Дмитрий Чёрный
    online
      Дмитрий Чёрный, 19.06.2021 17:31
    +3
    Дешам так радовался, словно финал выиграл )))
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 19.06.2021 17:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Позорные французы Радуются. А ну давайте модяры второй!!!
    DK1961
    online
      DK1961, 19.06.2021 16:52
    +3
    Ну это футбол, за что его и любят
    DK1961
    online
      DK1961, 19.06.2021 16:41
    +3
    Лягушатники плохо играют против автобуса. Всегда
    CheMP
    online
      CheMP, 19.06.2021 17:56
    +2
    шара! тупо шара для французов! венгры - красавчики!
    olshody
    online
      olshody, 19.06.2021 17:51
    +2
    Кто то хочет себе Францию с третьего места? Например, победитель группы.)))
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 19.06.2021 17:43
    +2
    Разжиревшие пижоны. Столько неоправданных авансов. Мбаппе как в Париж перешел просто перестал играть, только банковский счет проверяет.