Артем БЕСЄДІН: «Пропустили безглуздий гол»

Форвард збірної України - про матч проти Північної Македонії

1864
8
Getty Images/Global Images Ukraine

Нападник збірної України Артем Бесєдін поділився враженнями від перемоги 2:1 над Північною Македонією в другому турі Євро-2020:

«Найголовніше, що взяли три очки дуже важливі. Провели хорошу гру. Пропустили в другому таймі безглуздий гол, що дало супернику друге дихання. Але ми впоралися, довели матч до логічного завершення. Добре все, що добре закінчується. Тепер будемо готуватися до наступного матчу.

У другому таймі трохи не догледіли. Заробили пенальті, пропустили. Це футбол. Треба діяти по ситуації, думати на полі і бути готовим до будь-якого розвороту подій. Ми були готові. Добре, що виграли. Будемо тепер готуватися до Австрії».