17.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Помаранчевий настрій в Амстердамі. Нідерланди впевнено обіграли Австрію

Команда Франка де Бура - в плей-оф Євро-2020

Помаранчевий настрій в Амстердамі. Нідерланди впевнено обіграли Австрію
© Getty Images/Global Images Ukraine

Другий домашній матч для збірної Нідерландів пройшов проти збірної Австрії. Обидві команди виграли перші ігри, тому підходили до цієї в хорошому настрої. Порівняно з матчами в першому турі наставники зробили по одній заміні – в господарів Тімбера змінив де Лігт, а в австрійців автор голу у ворота Північної Македонії Грегоріч вийшов замість Калайджича.  Крім того, автор ще одного голу, Марко Арнаутович, був дискваліфікований на одну гру за нецензурні висловлювання.

Як і в матчі з українцями, Нідерланди активізувалися з перших хвилин. Вже на п’ятій хвилині Ульмер претендував на пенальті, але арбітр не поставив. Але через кілька хвилин господарі добилися свого – якщо контакт захисника з де Вреєм арбітр теж проігнорував, то падіння Думфріса після того, як Алаба (який, до речі, грав у центрі захисту) наступив йому на ногу  на боковій лінії штрафного, таки потягнуло на «точку», правда, після перегляду відеоповтору. Депай пробив у лівий нижній кут, воротар хоч і вгадав, але був безсилий – 1:0. Відзначимо, що захисник «ораньє» взяв участь в четвертому голі з чотирьох своєї команди на Євро!

Getty Images/Global Images Ukraine

Австрію зовсім не було видно на полі у ці хвилини. М’яч якщо і опинявся на половині поля господарів, то виключно після їх перепасовок. Вони, до речі, теж активно не форсували події, пробували підійти до воріт суперників через пас. Запам’ятався удар з правого кута штрафного майданчика від Депая в ближній кут, після якого м’яч розминувся з ближньою «дев’яткою» на кілька сантиметрів.

І тільки після цього австрійці прокинулися. Баумгартнер пробивав по воротах з меж штрафного, і варто обов’язково подивіться відео, як де Лігт зупинив м’яч своєю головою (!). Непогано прикладався до м’яча Хінтеррегер здалеку, але пробив трохи вище воріт.

Австрія в ці хвилини грала високо, зустрічаючи суперників вже на їх половині. Відчутних дивідендів це не приносило, але тримало в напрузі підопічних де Бура.

А нідерландці під кінець тайму створили супермомент – Вегхорст вискочив на ворота справа, міг пробивати сам, але вирішив віддати паралельно воротам направо на Депая. М’яч після невеликого рикошету опинився в Мемфіса, а той з вбивчої позиції зарядив вище! Момент нагадав аналогічний з сьогоднішнього матчу нашої збірної, коли Яремчук віддавав на початку гри на Маліновського.

Getty Images/Global Images Ukraine

Другий тайм почався з активності австрійської команди, яка, щоправда, була дуже короткотерміновою. Господарі відповіли ударом Вейналдума, який заблокував Драгович. Після цього градус напруги був доволі високим, але небезпечних моментів не було. Команди впевнено переходили центр поля, а далі були з створенням проблеми. 

Гру сколихнув момент, в якому два захисники «ораньє» могли забивати – спершу де Врей пробив після подачі головою, Бахманн відбив, а де Лігт на добиванні зіграв дуже незграбно.

Тренери спробували освіжити гру замінами, щоправда, робили їх строго за позиціями, внаслідок чого тактичні схеми не мінялися. І зразу ж Мален, який вийшов на заміну, вискочив з центра поля на побачення з кіпером, міг бити сам, але віддав на порожні ворота Думфрісу - 2:0. Зупиніть хтось його!

Getty Images/Global Images Ukraine

До честі австрійців, вони не опустили руки. Характер в цієї команди однозначно є, немає досить кваліфікованих виконавців, щоб претендувати на щось серйозне з більш майстерним суперником. За винятком, звісно, Алаби – за десять хвилин до закінчення основного часу Давид стріляв метрів з тридцяти в дальну «дев’ятку», якби влучив, був би гол туру. Онісіво пробивав метрів з п’яти головою, але – читайте на кілька рядків вище.

Нідерланди виграли і достроково забезпечили собі перше місце в групі. Австрія ж посперечається (надіємось, невдало) з Україною в останньому турі групового етапу за другу позицію.

Чемпіонат Європи. Група С. Тур 2.

Нідерланди - Австрія - 2:0

 Депай, 11, Думфріс, 67

 Де Роон, 14

Нідерланди: Стекеленбург, Де Врей, Де Лігт, Блінд (Аке, 65), Думфріс, Де Роон (Гравенберх, 67), Вейналдум, Ф. Де Йонг, Ван Аанхолт (Вейндал, 65), Вегхорст (Мален, 65), Депай, (Л. де Йонг, 82)

Австрія: Бахманн, Ульмер, Хінтереггер, Драгович, Лайнер, Алаба, Лаймер (Грілліч, 62), Шлагер, Баумгартнер (Лазаро, 70,) Забітцер, Грегоріч (Калайджич, 62)

Арбітр: Орел Грінфілд, Ізраїль

Стадіон: «Йохан Кройф Арена», Амстердам, Нідерланди

НІДЕРЛАНДИ – АВСТРІЯ. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
67' ГОЛ ! М'яч забив Дензел Дюмфріс (Нідерланди).
11' ГОЛ ! З пенальті забив Мемфіс Депай (Нідерланди).

Джерело — Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 17.06.2021 23:55
    +14
    Ох, как би ми теперь не стали на 0-0 с Австрией играть...
    OKs100
    OKs100, 17.06.2021 23:56
    +13
    Получается ,у Нидерландов были проблемы только с нами, всех остальных в группе они пройдут в полноги.
    MAKS7777
    MAKS7777, 17.06.2021 23:55
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Сегодня день наш, ,надо обыгрывать австрияк ни на какую ничью не играть ,да займём второе ,место и попадём на итальяшек ну главное пройти,а может Уэльс хлопнит Итальяшек и Бейл им пару положит и мы с Уельсом в 1/8,всё может быть, ещё раз с победой Украины сегодня
    Mr.Budd
    Mr.Budd, 18.06.2021 00:27
    +7
    vitaha33, 18.06.2021 00:23
    Тому що можна попасти на 1 команду там де Іспанія, і це може бути не Іспанія. Та і вибираючи між італійцями та спанішами, краще другі. Ну а Франція теж кірдик. Тут вибір без вибору
    Скажу так, лучше выйти со 2го места и вылететь в 1/8, чем позорно уступить 2е место никакой Австрии ради призрачной надежды на условную Швецию и вылететь потом ещё и от них, либо от какого-нибудь гранда
    Mr.Budd
    Mr.Budd, 18.06.2021 00:18
    +6
    Из комментариев делаю выводы :
    1.Многие допускают, что Уэльс может обыграть Италию, а Украина не может. Это почему так?
    2. Выйти с 3го места и вылететь в 1/8 от потенциальной Франции, Германии или Испании многих устраивает почему-то больше, чем потягаться с Италией
    Сергей Чёрный
    Сергей Чёрный, 17.06.2021 23:56
    +6
    Австрия вообще мёртвая, мы куда лучше выглядели , если бы не брат Беседина Мемфис то был бы разгром .
    K_Sarioglo@i.ua
    K_Sarioglo@i.ua, 18.06.2021 00:56
    +4
    Semiramida, 18.06.2021 00:27
    Ребята! Вы включительно логику! Австрии, чтобы занять третье место, достаточно сыграть вничью и с 4-мя очками среди третьих мест они пройдут точно в плей-офф! А вот Украине, чтобы занять третье место, то надо проигрывать австрийцам! Но это риск! Ведь имея три очка - можно пролететь среди остальных сборных третьеместных и вообще не попасть в плей-офф! Поэтому Украина скорей всего будет второй, так как Австрия будет умышленно играть на ничью!
    Семирамида! Логику тут так не включишь, потому что ее нельзя пускать по одному вектору! Не надо думать что у Украины и Австрии сейчас думают только о том как бы на Италию не попасть! Они почти наверняка думают в первую очередь о том как выйти из группы, а не с какого места это лучше сделать! Так что играть на победу будут и те, и другие. Тем более что ко времени начала наших матчей мы точно будем знать раскладки только по одной группе - А! И очень даже вероятно что 3-я команда из нее пролетит полностью.
    MAKS7777
    MAKS7777, 18.06.2021 00:28
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Igorok Киев, 18.06.2021 00:26
    не чего бояться, кто там нам попадет, дальше все равно будет не легко, будем играть в свой футбол, надо проходить как можно дальше
    Надо выиграть Евро ,Игорёк какие-то греки дровосеки выиграли а мы не можем ,может мы только начинаем свою лучшую игру на этом евро
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 17.06.2021 23:55
    +4
    Хитрож пые австрийцы получили то чего хотели - рокирнулись с Украиной.
    Orko PS4Gaming
    Orko PS4Gaming, 18.06.2021 01:30
    +3
    Якщо Ви вболывальники не вірите в нашу збірну, шукаєте, рахуєте якісь можливості попасти на слабшу збірну то нашим світить вічно грати з такими як Македонія, бути кращими серед второсортних команд. Це здається менталітет наш такий. Якщо хочемо ТОП збірну то нам тільки треба грати на перемогу і показувати свій футбол, щоб нас боялись! Іграти з топовими командами. В нас молода команда потрібно набиратися досвіду з топовими командами. Хто б там не випав Італія чи Уельс треба старатися і іграти на перемогу!!
    MAKS7777
    MAKS7777, 18.06.2021 00:24
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Mr.Budd, 18.06.2021 00:18
    Из комментариев делаю выводы :
    1.Многие допускают, что Уэльс может обыграть Италию, а Украина не может. Это почему так?
    2. Выйти с 3го места и вылететь в 1/8 от потенциальной Франции, Германии или Испании многих устраивает почему-то больше, чем потягаться с Италией
    Радует ещё одно ,даже если всё же итальшки первое займут а мы второе ,мы играем не в Риме с ними а в Лондоне ,всё же итальяшек будет больше ну не дома они играют ,ну а там главное выйти
    firstromario
    online
    firstromario, 18.06.2021 00:02
    +3
    Orko PS4Gaming, 18.06.2021 00:00
    В мене одного враження що "помаранчеві" іграли в пів ноги, економили сили? Після швидкого голу зупинилися і просто катали мяч, не рвалися забивати?
    та їм було западло по порожніх воротах забивати. австрія ще в першому таймі здохла
    Orko PS4Gaming
    Orko PS4Gaming, 18.06.2021 00:00
    +3
    В мене одного враження що "помаранчеві" іграли в пів ноги, економили сили? Після швидкого голу зупинилися і просто катали мяч, не рвалися забивати?
    winner2012
    winner2012, 18.06.2021 00:00
    +3
    Теперь нас устроит ничья в матче с Австрией, чтобы занять 2-е место. Но лучше об этом не думать... и вообще, там Италия)
    Я уже даже думаю, а может лучше с третьего!
    нестор
    online
    нестор, 17.06.2021 23:57
    +3
    Хоть какой то штрих в нашу пользу с Австрией.))) Лишь бы итальянские помощники не уболтали Николаевича на катеначчо в автобусе ЛАЗ.
    Доживём - увидим.
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 17.06.2021 23:54
    +3
    Северная Македония едет.домой.
    Т.к. проигрывает по личным и нам и австрийцам.
    0:2 устраивает Австрию.
    После этого матча Украина рокирнется с Австрией.
    1 Нидерланды 6 УЖЕ ЖЕЛЕЗНО ПЕРВЫЕ т.к. обыграли нас и австрийцев.
    2 Украина 3 разница 4-4. За счет большего количества забитых.
    3 Австрия 3 разница 3-3.
    ////////
    4. Сев. Македония УЛЕТЕЛА
    Darkness1984
    Darkness1984, 18.06.2021 06:12
    +2
    Немного это евро туповатое. Голландия вторую игру проводит дома.
    RUX
    RUX, 18.06.2021 00:42
    +2
    Semiramida, 18.06.2021 00:38
    Если выбирать среди Италии, Испании, Франции, то лучший для Украины вариант - Италия! Почему? Потому-что дважды подряд совершить подвиг с Испанией (после победы над ними 1:0 в Лиге Наций) и Францией (после ничьи 1:1 с ними в Париже в отборе на ЧМ), уж украинцам никак не повторить! Будьте реалистами! А вот с Италией безпроигрышная серия (29 игр) и серия без пропущенных голов в 10-ть игр может сыграть злую шутку! Если не с Уэльсом, то с Украиной! И к тому же итальянцам надо вернуть долг за 1/4 ЧМ 2006 года! Согласны?!
    А нічого що Італія не те що не програє 10 матчів їй навіть забити гол ніхто не може Для України кращий варіант Швеція і Португалія, а якщо не складеться, будемо нагинати Італію що зробиш.
    RUX
    RUX, 18.06.2021 00:37
    +2
    Поручик Ржевский, 18.06.2021 00:23
    Скажите, может быть такое, что 3 очка не хватит, чтобы с третьего места пройти?
    3 очка може комусь і вистачить, тільки от різниця м'ячів буде мати ДУЖЕ важливий вплив.
    MAKS7777
    MAKS7777, 18.06.2021 00:11
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Igorok Киев, 18.06.2021 00:09
    лучше всегда с первого!
    Теперь надо Игорёк что бы бейлл макороникам пару забил, а мы потом хлопнули уверено австрийцев!и 1/8Украина-Уельс