Пляжний характер. Збірна України вирвала перемогу у Німеччини

Збірна України з пляжного футболу стартувала в Євролізі-2021

9916
2

Збірна України з пляжного футболу провела перший матч відбіркового турніру до Суперфіналу Євроліги-2021. Першим суперником нашої команди стала Німеччина.

Перший період тривав з невеликою перевагою «синьо-жовтих», і вже на 3-й хвилині Зборовський точним ударом головою замкнув передачу з кутового. Надалі небезпечних моментів біля воріт було небагато, і до першої перерви результат так і не змінився. А після відновлення гри Кьорнер несподівано зрівняв рахунок. Пляжний Бундестім почав діяти набагато активніше і команди обмінювалися моментами. В одному з епізодів Гладченко влучив у хрестовину, а наші ворота врятувала штанга.

Не хотілося б говорити про суддівство, але Феміда помітно виявляла симпатію до німецької збірної. Особливо це проявилося в третьому періоді, коли німці мало не кожні дві хвилини (!) виконували штрафні в наші ворота. Номінальні гості відчули прихильність арбітра і при кожному контакті опинялися на піску. У кінцівці третього періоду Кьорнер з лівого краю відправив м'яч у дальню «дев'ятку». Але Пашко відразу зрівняв рахунок, точно пробивши під поперечину.

Командам довелося проводити додаткову 3-хвилинку. І удача таки посміхнулася українцям. Арбітр нарешті помітив, що і німці теж порушують правила. На останній хвилині ми пробивали два штрафних у ворота суперників: Пачев свій шанс не використав, а Пашко за 25 секунд до сирени приніс перемогу нашій команді.

Другий поєдинок на турнірі збірна України проведе проти Азербайджану. Матч розпочнеться у п'ятницю о 13:15 за київським часом.

Євроліга-2021. Відбірковий турнір. Група А.

Україна - Німеччина - 3:2

Зборовський (3), Пашко (34, 39) - Кьорнер (13, 34)

Пашко (36)

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Ігор Борсук, Пачев, Сіренко, Зборовський, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Макєєв, Ведмідь, Войтенко, Глуцький.

Німеччина: Мюллінг, Ебенер, Маркардт, Шмітт, Муту, Ромріг, Кнюппель, Беккірі, Мутхулін, Кьорнер, Кніллер, Новак, Метцлер, Санд, Хоевелер, Вейрох, Бірманн.