Джерело: Шахтар домовився з приводу трансферу Траоре

Форвард «Аякса» близький до переходу в «Шахтар»

Джерело: Шахтар домовився з приводу трансферу Траоре
© Getty Images/Global Images Ukraine. Лассіна Траоре

«Шахтар» погодив умови трансферу форварда «Аякса» Лассіна Траоре. Про це повідомляє головний редактор ресурсу TuttoMercatoWeb Марко Контеріо.

«Шахтар» заплатить за Траоре 8 мільйонів євро. З самим гравцем вже узгоджені умови особистого контракту.

У нинішньому сезоні на рахунку 20-річного Траоре 8 голів і 8 асистів в 18 матчах за «Аякс» у всіх турнірах. Трансферна вартість гравця оцінюється в 6,5 млн євро.

Раніше повідомлялося про те, що сума трансферу може скласти 10 мільйонів євро.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Face Control
    online
      Face Control, 16.06.2021 20:24
    -1
    winner2012, 16.06.2021 20:02
    Удивляюсь что амстердамцы отдают молодого и перспективного игрока ещё и за не дорого... в чём подвох? Обычно они так не делают!
    Потому что это Шахтёр, лучший футбольный клуб Украины и восточной Европы.
    winner2012
    online
      winner2012, 16.06.2021 20:02
    0
    Удивляюсь что амстердамцы отдают молодого и перспективного игрока ещё и за не дорого... в чём подвох? Обычно они так не делают!
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 16.06.2021 18:51
    0
    Трансфер вроде бы хороший, но пока доверять этим источникам не стоит. Будем ждать официоза.
    MaKs-7777_
      MaKs-7777_, 16.06.2021 18:21
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Отлично ,Хорошая покупка ,Что там Кайоде ещё будут возвращать интересно или снова в аренду ,ну ещё 2 трансфера будет минимум особено центрального защитника надо ,,если Марлона подпишут идеально будет ... ,И дынамо снова будет раз в пять лет а может и в десять чемпион
    Lion
    online
      Lion, 16.06.2021 18:20
    -1
    Нормальный игрок.
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 16.06.2021 18:09
    -1
    Будет и защитник, насколько я знаю с итальянцами идут серьезные переговоры по трансферту Марлона.
    Trollface
    online
      Trollface, 16.06.2021 17:48
    0
    Интересно куда они скинут старый не нужный балласт.
    ser_ter
      ser_ter, 16.06.2021 17:44
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Как горит 🔥 у мус🚓ров сейчас ,как горит 🔥
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 16.06.2021 17:29
    -1
    bzzzzz, 16.06.2021 17:00
    защитника бы еще..
    нужен обязательно!!!
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 16.06.2021 17:00
    +1
    защитника бы еще..
    Don Sergio
    online
      Don Sergio, 16.06.2021 16:24
    +9
    Интересный игрок, фактурный и довольно быстрый, очень даже нужен, такого типа форварда на данный момент не хватает
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2021 16:21
    +9
    Хорошая покупка.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 16.06.2021 16:20
    +13
    Чекаємо поки в тебе з'явиться мозок щоб дурню не писав.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.06.2021 16:19
    +1
    Чекаємо на підвищення цін на електрику
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 16.06.2021 16:20
    +13
    Чекаємо поки в тебе з'явиться мозок щоб дурню не писав.
    Don Sergio
    online
      Don Sergio, 16.06.2021 16:24
    +9
    Интересный игрок, фактурный и довольно быстрый, очень даже нужен, такого типа форварда на данный момент не хватает
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2021 16:21
    +9
    Хорошая покупка.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 16.06.2021 17:00
    +1
    защитника бы еще..
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.06.2021 16:19
    +1
    Чекаємо на підвищення цін на електрику
    winner2012
    online
      winner2012, 16.06.2021 20:02
    0
    Удивляюсь что амстердамцы отдают молодого и перспективного игрока ещё и за не дорого... в чём подвох? Обычно они так не делают!
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 16.06.2021 18:51
    0
    Трансфер вроде бы хороший, но пока доверять этим источникам не стоит. Будем ждать официоза.
    Trollface
    online
      Trollface, 16.06.2021 17:48
    0
    Интересно куда они скинут старый не нужный балласт.