15.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Французи не забивали, але виграли. Франція перемогла Німеччину

Автоголом відзначився Матс Хуммельс

Французи не забивали, але виграли. Франція перемогла Німеччину
© Getty Images/Global Images Ukraine

Останній ігровий день першого туру групового раунду чемпіонату Європи очікувався з особливим нетерпінням. Ще б пак, адже в «групі смерті» жереб зібрав діючих чемпіона Європи Португалію і чемпіона світу Францію, німецький Бундестім, а також «бідну» Угорщину, яка потрапила в настільки імениту компанію.

Багаторічний наставник збірної Німеччини Йоахім Льов зумів привести Бундестім лише до одного великого тріумфу, вигравши ЧС-2014. Після цьогорічного чемпіонату Європи фахівець покине тренерський місток «орлів» і, природно, спробує це зробити на мажорній ноті. Стартова перевірка боєздатності збірної Німеччини видалася що треба - головний фаворит Євро-2020 Франція. До слова, Бундестім не зміг перемогти в останніх п'яти очних протистояннях з «гальськими півнями» (2 нічиї та 3 поразки). Плюсом для команди Льова стали домашні трибуни: матч проходив у Мюнхені.

Стартовий склад збірної Німеччини обійшовся без сюрпризів. Позиція № 1 сумнівів не викликала, і її зайняв Мануель Нойер. Трійка захисників також була очевидною - Рюдігер, Хуммельс і Гінтер. Госенс і Кімміх повинні були розганяти атаки Бундестіму на флангах, а центральний плацдарм був відданий на відкуп Гюндогану та Кроосу. У нападі компанію Мюллеру і Гнабрі склав Хаверц, який не так давно забив вирішальний гол у фіналі Ліги чемпіонів. З бойовим складом французів теж було все просто: його тренерський штаб Дідьє Дешама награвав вже в товариських матчах. У воротах - Льоріс, захисну лінію цементують Ернандес, Кімпембе, Варан і Павар. У центрі поля розташувалися Погба, Канте і Рабьо. Ну і по нападу. Після пошкодження в спарингу з Болгарією встиг відновитися Бензема, так що саме форвард «Реала» вийшов в атакуючій лінії разом з Грізманном і Мбаппе. Відзначимо, що Карім більше п'яти років не виступав у складі своєї національної збірної, і його повернення додало потужності французькій атаці.

Номінальні гості активно почали поєдинок, встановивши контроль над м'ячем. Але французи досить швидко вирівняли ситуацію на полі, а потім і створили перший небезпечний момент у матчі. Навіс з кутового замикав Погба, головою пробивши вище воріт. Через кілька миттєвостей вже Мбаппе загрожував воротам, і з його ударом в падінні впорався Нойер. А третій момент французів завершився для Німеччини неприємностями. Погба зробив шикарне закидання у лівий кут штрафного на хід Ернандесу. Далі відбувся простріл, і Хуммельс зрізав м'яч у власні ворота.

Getty Images/Global Images Ukraine

Німці продемонстрували досить солідну реакцію. До пропущеного м'яча атаки Бундестіму відразу розбивалися об захисні побудови французів, але тепер «орли» з куди більшою ретельністю стали чинити тиск на штрафну суперників. Практично відразу зрівняти результат міг Мюллер, який головою пробив неточно. Могли німці відзначитися зі «стандартів», але Кроос двічі з перспективних штрафних пробив невдало.

Втім, старання «орлів» якихось дивідендів в контексті створення гольових можливостей їм не принесли. Хіба що Гюндоган міг пробити точніше з центру штрафного майданчика, але м'яч звалився з ноги півзахисника. Та й небезпека швидкісних контратак французів не дозволяла номінальним гостям повністю сконцентруватися на творенні. За першу половину зустрічі німці так жодного разу і не пробили в площину воріт Льоріса.

Getty Images/Global Images Ukraine

Після перерви німці продовжили нарощувати свою перевагу по володінню м'ячем. Французи оборонялися грамотно, компактно і раз по раз «перекушували» загострюючі передачі суперників. А контрвипади «гальських півнів» з проникаючими розрізними передачами доставляли чимало проблем обороні Бундестіму. І все ж, «орли» знайшли свій шанс, ледь не зрівнявши результат. Після навісу Госенса Гнабрі з льоту пробив трохи вище поперечини.

Тренерський штаб збірної Німеччини спробував переламати хід матчу за рахунок виходу на поле Вернера і Сане. Але в позиційному наступі у німців мало що виходило, та й швидкості їхнім атакам явно не вистачало. Французи діяли практично безпомилково, а крейсерські забіги Мбаппе не раз могли завершитися для Бундестіму плачевно. Власне, м'яч ще двічі опинявся в воротах «орлів», але арбітр в обох випадках фіксував офсайд.

Getty Images/Global Images Ukraine

Французи впевнено витримали щось на зразок фінального штурму суперників, здобувши першу перемогу на турнірі. У другому турі підопічні Дешама будуть екзаменувати Угорщину, а німці зустрінуться з Португалією.

Євро-2020. Група F. 1 тур

Франція - Німеччина - 1:0.

 Хуммельс, 20 (аг).

 Кімміх, 7.

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес, Рабьо (Дембеле, 90+4), Канте, Погба, Бензема (Толіссо, 89), Грізманн, Мбаппе.

Німеччина:  Нойєр, Гінтер (Джан, 87), Хуммельс, Рюдігер, Кімміх, Гюндоган, Кроос, Госенс (Фолланд, 87), Хаверц (Сане, 74), Гнабрі (Вернер, 74), Мюллер.

Арбиір: Карлос дель Серро (Іспанія).

Стадіон: «Арена Мюнхен» (Мюнхен, Німеччина).

ФРАНЦІЯ - НІМЕЧЧИНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
20' ГОЛ ! Автогол забив Матс Хуммельс (Франція).

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Salamon
    Salamon, 16.06.2021 13:09
    -1
    ВАР нужно отменять...когда гансам забили третий мяч они даже не оспаривали,только судьи вмешались сами...АБСУРД !!!
    Pol Chopa
    Pol Chopa, 16.06.2021 12:20
    0
    По тому эпизоду там ничья,судья правильно поступил,француз нарушил(завалил)немца но тот падая, ногу задрал слишком високо(не естественно).
    (Мое мнение с игры,эпизод не пересматривал.
    Роман Порывай
    online
    Роман Порывай, 16.06.2021 11:36
    +2
    Юра Илюк, 16.06.2021 09:54
    Короче там не Франции нарушения правил и Германии нарушения буцой в лицо
    А німець, падаючи, мав ту бутсу з ноги зняти? У нього ноги були в природному положенні за такого падіння. Інакше б суддя показав мінімум жовту, а скоріше за усе червону. А так чистий фол француза.
    bzzzzz
    online
    bzzzzz, 16.06.2021 11:08
    +1
    Французы ожидаемо, а немцы удивили. Реально думал тут будет дикий разгром, но немцы реально смотрелись очень солидно и конкурентно. Но ставить Хумельса как по мне бло ошибкой. Все таки он уж очень медлительный и не зря привез гол. С новой схемой с тремя защитниками немцы совсем по другому смотрятся.
    Юра Илюк
    Юра Илюк, 16.06.2021 09:54
    -2
    Леха Аксютенко, 16.06.2021 07:48
    А ничего, что он падал, от того, что француз его свалил? Там нарушение было, но со стороны французов, и простили как раз французов.
    Короче там не Франции нарушения правил и Германии нарушения буцой в лицо
    Михайло Миколайович Орловський
    Михайло Миколайович Орловський, 16.06.2021 09:47
    0
    нестор, 16.06.2021 09:27
    Это хотелось смотреть и дальше.) Чёткая, жёсткая, атлетическая игра на хороших скоростях это уровень высочайшего мастерства. Какие Миколенко и Шапаренко? Какой там Марлос? Затоптали бы! Африканский легион немцам почти ничего не дал сотворить. Я до сих пор удивляюсь нашим 1:1 с пивнями.)
    А немцы таки 3 мяча получили. Второй = это абсурд наших правил! Ну получил в офсайде, так немцы же моментально опустились втроём к воротам! Они же не оставили Мбаппе, а заняли свои позиции. А тот уже пробивал через из редут! Третий на тоненьком, и без ВАР его бы засчитали...
    Видать, в этой группе и будет самая жесть.
    Да, Колхозлига тут не катит!
    нестор
    нестор, 16.06.2021 09:27
    +2
    Это хотелось смотреть и дальше.) Чёткая, жёсткая, атлетическая игра на хороших скоростях это уровень высочайшего мастерства. Какие Миколенко и Шапаренко? Какой там Марлос? Затоптали бы! Африканский легион немцам почти ничего не дал сотворить. Я до сих пор удивляюсь нашим 1:1 с пивнями.)
    А немцы таки 3 мяча получили. Второй = это абсурд наших правил! Ну получил в офсайде, так немцы же моментально опустились втроём к воротам! Они же не оставили Мбаппе, а заняли свои позиции. А тот уже пробивал через из редут! Третий на тоненьком, и без ВАР его бы засчитали...
    Видать, в этой группе и будет самая жесть.
    Юра Илюк
    Юра Илюк, 16.06.2021 09:22
    0
    Леха Аксютенко, 16.06.2021 07:48
    А ничего, что он падал, от того, что француз его свалил? Там нарушение было, но со стороны французов, и простили как раз французов.
    Сейчас посмотрю ище видео
    _NATSGUL_
    _NATSGUL_, 16.06.2021 08:14
    -1
    Мне одному показалось , что мистер лЯйпциг(он же бездарный Вацко) уж сильно топил/дрочил за Францию?
    _NATSGUL_
    _NATSGUL_, 16.06.2021 08:13
    0
    ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 02:46
    То как играла Германия, понятно что только у Венгров они и выиграют. Можно уже поздравить Францию и Португалию с выходом из группы
    По уровню игры Германия смотрелась лучше чем Португалия и не хуже чем Франция.
    Португалия до 85 минуте была никакой, Венгрия смотрелась не хуже и если бы не фарт Португалия(кстати, с ней это регулярно) и гол на 85 минуте после 2 рикошетов, который сломил Венгрию - не известно бы чем матч закончился.
    Кстати, почему нам третий гол Поргугалии не показали линии, что офсайда не было, по картинке - 100% офсайд.
    Франция тоже ничего толкового не показалы, с игры забить не смогла , играла вторым номером. По всем статистическим данным Германия была лучше.
    Так что тут ещё вопрос кто какое место займет.
    Орлов Михаил
    Орлов Михаил, 16.06.2021 07:55
    +2
    Как говорит щирый эксперд: краще програти та забити, чим перемогти так, як французи...
    Леха Аксютенко
    Леха Аксютенко, 16.06.2021 07:48
    +3
    Юра Илюк, 16.06.2021 00:16
    Дивився цей матч помилка судій на користь збірної Німеччини: Коли падав гравець Німеччини попав іншому в обличчя ногой в Франції гравцю спеціально це порушення правил це моя думка
    А ничего, что он падал, от того, что француз его свалил? Там нарушение было, но со стороны французов, и простили как раз французов.
    Роман Порывай
    online
    Роман Порывай, 16.06.2021 02:57
    +4
    ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 02:46
    То как играла Германия, понятно что только у Венгров они и выиграют. Можно уже поздравить Францию и Португалию с выходом из группы
    Та ну. Португалія не краще грала, окрім останніх 5-7 хвилин.
    ~ Viacheslav ~
    ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 02:46
    -4
    То как играла Германия, понятно что только у Венгров они и выиграют. Можно уже поздравить Францию и Португалию с выходом из группы
    Canadian_stallion
    Canadian_stallion, 16.06.2021 01:35
    +5
    С такой Францией тягаться практически невозможно.
    Юра Илюк
    Юра Илюк, 16.06.2021 01:21
    -1
    40 мин. Эрнандес сфолил на Киммихе слева, не дав тому пройти, а Йосуа, падая, зацепил бутсой лицо защитника! Тот на газоне, выпрашивает карточку для соперника!
    Ошибка сайта все не верно Франции не было нарушения за матч
    Бред не верно написано только что посмотрел видео
    Юра Илюк
    Юра Илюк, 16.06.2021 01:14
    0
    Киммих, 7 жовта картка
    В цьому моменті не повинно бути
    GloryUkraine
    GloryUkraine, 16.06.2021 00:42
    +1
    Юра Илюк, 16.06.2021 00:16
    Дивився цей матч помилка судій на користь збірної Німеччини: Коли падав гравець Німеччини попав іншому в обличчя ногой в Франції гравцю спеціально це порушення правил це моя думка
    Илюк в тебе Гугл-перекладач впіймав глюк.
    😂😂😂
    Роман Порывай
    online
    Роман Порывай, 16.06.2021 00:41
    +2
    Mykola_nik, 16.06.2021 00:32
    Цікаво? А є якісь правила в футболі якщо суддя судить не чесно? Дві червоних не дав...матч продовжував на вісім хвилин...
    Так вісім хвилин то ще норм. У грі стільки затримок було. А де саме були 2 червоні картки? Де коліном типа в голову, а потім на повторі видно, що в мяч?
    Mykola_nik
    Mykola_nik, 16.06.2021 00:32
    -4
    Цікаво? А є якісь правила в футболі якщо суддя судить не чесно? Дві червоних не дав...матч продовжував на вісім хвилин...