Спонсор Євро-2020 зазнав космічних збитків через вчинок Роналду

Компанія втратила 4 мільярди доларів

Спонсор Євро-2020 зазнав космічних збитків через вчинок Роналду
© Getty Images/Global Images Ukraine

Вчора Кріштіану Роналду під час прес-конференції демонстративно відсунув убік дві пляшки «Coca-Cola», спонсора Євро-2020, і закликав пити мінеральну воду.

Така, здавалося б, невинна дія принесло американській компанії величезні втрати. Через 30 хвилин після прес-конференції Роналду акції компанії на біржі впали на 1,6%.

Сумарна вартість «Coca-Cola» впала з 242 до 238 мільярдів доларів, тому втрати компанії від вчинку Роналду можна оцінити в 4 мільярди доларів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Marca

(180 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 17.06.2021 21:28
    0
    Криш может себе позволить.
    нестор
    online
      нестор, 16.06.2021 10:18
    +2
    vok_vok, 16.06.2021 10:11
    В загальному плані, футболісти ніколи не вирізнялись великим інтелектом. Але іноді, краще мовчати.
    Роналду и молчал. Просто переставил бутылки на другую сторону и приподнял минералку. Которая на фото перед ним.)
    vok_vok
    online
      vok_vok, 16.06.2021 10:11
    -2
    В загальному плані, футболісти ніколи не вирізнялись великим інтелектом. Але іноді, краще мовчати.
    нестор
    online
      нестор, 16.06.2021 10:10
    +1
    Сиюминутное виртуальное...) Завтра кто то с сиськами выпьет бутылку на камеру и всё вернётся на свои места. Олю! Що ти там ковтаєш?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2021 10:03
    -1
    Месси рекламирует Пепси, а Роналду вопреки его ожиданиям не позвали рекламировать Кока-Колу.
    Обида...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2021 10:02
    0
    А пивовары не пострадали.
    Потому что губит людей не пиво, губит людей вода!!!
    Heineken, «Хейнекен» — нидерландская пивоваренная компания, крупнейшая в стране и вторая крупнейшая в мире.
    Курс акций: HEIA (AMS) 98,18 € -0,04 (-0,04
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2021 10:00
    0
    zhyr, 15.06.2021 23:28
    Зараз що Кока Кола, що Пепсі, просто помиї.Таке враження, що колишню колу сильно рожбадяжили водою.
    Согласен - правратились в помои.
    RUX
      RUX, 16.06.2021 06:51
    +2
    Владимир Копяк, 16.06.2021 00:12
    Все правильно,концентрат,который получает завод в Запорожье, бодяжат 1:2. Пепси и Кока Кола за пределами Украины очень сильно отличается по вкусовым качествам от своих собратьев в любой другой стране мира. И второе.Только наши журналисты могли озвучить такую ахинею по поводу падения акций Кока Коли из-за поступка португальца....
    Надрукувало дане повідомлення: Джерело — Marca (до речі й не тільки вона) а наші журналісти переклали та виставили.
    Krivbass1979
      Krivbass1979, 16.06.2021 06:29
    +4
    Если это так,то Кристиан умничка)мы все знаем что эти напитки вред организму.
    Антон Кантон
      Антон Кантон, 16.06.2021 03:16
    +1
    SportsMan, 16.06.2021 03:02
    А что, дети разве закончились?
    Цена на них что-то нехило с 90-х подскочила. Помнится, собирал Panini к ЧМ-1998. Тогда пакетик с 6 наклейками стоил 60 копеек (около 1/3 долл.), а сейчас в киоске прессы видел по 25 грн (почти 1 долл.). То ли киоск прессы зажрался, то ли наклеек в пакетике стало больше. А если везде такая цена, то наши торгаши зажратее стали.
    С 98-го года инфляция доллара составила почти 50%
    SportsMan
    online
      SportsMan, 16.06.2021 03:02
    +1
    Henriklarsson11, 16.06.2021 02:27
    после этой статьи стало интересно кто ещё является спонсорами евро 2020. и, кстати, никакой кока колы среди спносоров не значится. зато увидел среди лицензиатов panini, были такие наборы наклеек с футболистами в моем детстве в девяностых. огромная драгоценность была. удивлен что эта тема ещё существует в наше время
    А что, дети разве закончились?
    Цена на них что-то нехило с 90-х подскочила. Помнится, собирал Panini к ЧМ-1998. Тогда пакетик с 6 наклейками стоил 60 копеек (около 1/3 долл.), а сейчас в киоске прессы видел по 25 грн (почти 1 долл.). То ли киоск прессы зажрался, то ли наклеек в пакетике стало больше. А если везде такая цена, то наши торгаши зажратее стали.
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 16.06.2021 02:27
    +1
    после этой статьи стало интересно кто ещё является спонсорами евро 2020. и, кстати, никакой кока колы среди спносоров не значится. зато увидел среди лицензиатов panini, были такие наборы наклеек с футболистами в моем детстве в девяностых. огромная драгоценность была. удивлен что эта тема ещё существует в наше время
    DSH88
    online
      DSH88, 16.06.2021 02:13
    +2
    Очень уважаю КР7 но завтра куплю пак Кока-Кола. Мне нравится , а кто против для тех есть и пиво безалкогольное и женщины резиновые УПЕРОД.
    Kapitoshka
      Kapitoshka, 16.06.2021 01:01
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    "Суммарная стоимость «Coca-Cola» упала с 242 до 238 миллиардов долларов, поэтому потери компании от поступка Роналду можно оценить в 4 миллиарда долларов."
    З основами трейдингу автор статті явно не знайомий... Збитки як і прибуток фіксуються у момент продажу активу відносно ціни по якій даний актив був придбаний!!!
    pike1
    online
      pike1, 16.06.2021 00:26
    +3
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 23:06
    Газпром следующий. Роналду всех спонсоров уефашной шайки обанкротит.
    Я відмовився від газу на користь нашої електрики, але я починаю охрінівати від ціни цієї електрики, яку я бачу у вікно (Запорізька АЕС за 7-8 км. від мене) і замислюватись над встановленням газового опалення, це взагалі нормально?
    SportsMan
    online
      SportsMan, 16.06.2021 00:22
    +5
    Саша Яковенко, 16.06.2021 00:11
    Ну конечно это прикольно. Но это из разряда сказок про розовых пони.
    Что он должен отодвинуть? канистру с бензином?
    у мордора есть новичок. они его впрыскивают вместо бриолина и Роналду уже никуда не бежит.
    Ну, например, приехать на электромобиле.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.06.2021 00:12
    +3
    zhyr, 15.06.2021 23:28
    Зараз що Кока Кола, що Пепсі, просто помиї.Таке враження, що колишню колу сильно рожбадяжили водою.
    Все правильно,концентрат,который получает завод в Запорожье, бодяжат 1:2. Пепси и Кока Кола за пределами Украины очень сильно отличается по вкусовым качествам от своих собратьев в любой другой стране мира. И второе.Только наши журналисты могли озвучить такую ахинею по поводу падения акций Кока Коли из-за поступка португальца....
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 16.06.2021 00:11
    +1
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 23:06
    Газпром следующий. Роналду всех спонсоров уефашной шайки обанкротит.
    Ну конечно это прикольно. Но это из разряда сказок про розовых пони.
    Что он должен отодвинуть? канистру с бензином?
    у мордора есть новичок. они его впрыскивают вместо бриолина и Роналду уже никуда не бежит.
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 00:05
    +10
    alefteev77, 15.06.2021 23:26
    Негазована мінералка містить антибіотики, щоб вода в пляшках не псувалась.
    -
    Краще купувати слабогазовану воду або сильногазовану, але випускати СО2 (вуглекислий газ) перед споживанням, який є "консервантом" мінеральної води без додавання антибіотиків.
    А ще краще, холодна вода з криниці. В мене вдома своя криниця і дуже смачна вода!
    VadyaMetal
    online
      VadyaMetal, 16.06.2021 00:05
    +9
    "будьте здоровы", сказал Роналду и достав из под стола плюхнул перед собой пакетик кефира "Молокія"
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 15.06.2021 23:06
    +22
    Газпром следующий. Роналду всех спонсоров уефашной шайки обанкротит.
    Alex K
      Alex K, 15.06.2021 23:05
    +21
    1.6% - это не убытки, ведь цена акций каждый день в этих пределах прыгает. Как пример, 19 мая цена акции была 54.17$, сейчас 55.41$.
    grifon
    online
      grifon, 15.06.2021 23:50
    +18
    пийте Миргородську
    alefteev77
      alefteev77, 15.06.2021 23:26
    +16
    Mr.Frost, 15.06.2021 23:04
    Пийте мінералку,бажано негазовану.
    Негазована мінералка містить антибіотики, щоб вода в пляшках не псувалась.
    -
    Краще купувати слабогазовану воду або сильногазовану, але випускати СО2 (вуглекислий газ) перед споживанням, який є "консервантом" мінеральної води без додавання антибіотиків.
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 15.06.2021 23:04
    +16
    Підтримую Кріштіану! Це американське пойло тільки шкоду робить людині!
    SportsMan
    online
      SportsMan, 15.06.2021 23:44
    +13
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 23:06
    Газпром следующий. Роналду всех спонсоров уефашной шайки обанкротит.
    Скажет, пейте воду без газа?
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 00:05
    +10
    alefteev77, 15.06.2021 23:26
    Негазована мінералка містить антибіотики, щоб вода в пляшках не псувалась.
    -
    Краще купувати слабогазовану воду або сильногазовану, але випускати СО2 (вуглекислий газ) перед споживанням, який є "консервантом" мінеральної води без додавання антибіотиків.
    А ще краще, холодна вода з криниці. В мене вдома своя криниця і дуже смачна вода!
    VadyaMetal
    online
      VadyaMetal, 16.06.2021 00:05
    +9
    "будьте здоровы", сказал Роналду и достав из под стола плюхнул перед собой пакетик кефира "Молокія"
    zhyr
      zhyr, 15.06.2021 23:28
    +8
    Зараз що Кока Кола, що Пепсі, просто помиї.Таке враження, що колишню колу сильно рожбадяжили водою.
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 15.06.2021 23:04
    +8
    Пийте мінералку,бажано негазовану.
    Kapitoshka
    online
      Kapitoshka, 16.06.2021 01:01
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    "Суммарная стоимость «Coca-Cola» упала с 242 до 238 миллиардов долларов, поэтому потери компании от поступка Роналду можно оценить в 4 миллиарда долларов."
    З основами трейдингу автор статті явно не знайомий... Збитки як і прибуток фіксуються у момент продажу активу відносно ціни по якій даний актив був придбаний!!!
    alefteev77
      alefteev77, 16.06.2021 00:03
    +6
    zhyr, 15.06.2021 23:28
    Зараз що Кока Кола, що Пепсі, просто помиї.Таке враження, що колишню колу сильно рожбадяжили водою.
    Раніше всі шукали кока-колу та пепсі, бо їх банально не було у вільному продажу. Люди напились цих солодких газіровок і втратили до них інтерес.
    -
    А зараз всі помішані на здоровому способі життя, фруктових фрешах та смузі, а їх на всіх не вистачає... бо фруктів та ягід вирощують мало і вони дорогі крім яблук.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 16.06.2021 00:22
    +5
    Саша Яковенко, 16.06.2021 00:11
    Ну конечно это прикольно. Но это из разряда сказок про розовых пони.
    Что он должен отодвинуть? канистру с бензином?
    у мордора есть новичок. они его впрыскивают вместо бриолина и Роналду уже никуда не бежит.
    Ну, например, приехать на электромобиле.
    Krivbass1979
    online
      Krivbass1979, 16.06.2021 06:29
    +4
    Если это так,то Кристиан умничка)мы все знаем что эти напитки вред организму.
    pike1
    online
      pike1, 16.06.2021 00:26
    +3
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 23:06
    Газпром следующий. Роналду всех спонсоров уефашной шайки обанкротит.
    Я відмовився від газу на користь нашої електрики, але я починаю охрінівати від ціни цієї електрики, яку я бачу у вікно (Запорізька АЕС за 7-8 км. від мене) і замислюватись над встановленням газового опалення, це взагалі нормально?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.06.2021 00:12
    +3
    zhyr, 15.06.2021 23:28
    Зараз що Кока Кола, що Пепсі, просто помиї.Таке враження, що колишню колу сильно рожбадяжили водою.
    Все правильно,концентрат,который получает завод в Запорожье, бодяжат 1:2. Пепси и Кока Кола за пределами Украины очень сильно отличается по вкусовым качествам от своих собратьев в любой другой стране мира. И второе.Только наши журналисты могли озвучить такую ахинею по поводу падения акций Кока Коли из-за поступка португальца....
    нестор
    online
      нестор, 16.06.2021 10:18
    +2
    vok_vok, 16.06.2021 10:11
    В загальному плані, футболісти ніколи не вирізнялись великим інтелектом. Але іноді, краще мовчати.
    Роналду и молчал. Просто переставил бутылки на другую сторону и приподнял минералку. Которая на фото перед ним.)
    RUX
      RUX, 16.06.2021 06:51
    +2
    Владимир Копяк, 16.06.2021 00:12
    Все правильно,концентрат,который получает завод в Запорожье, бодяжат 1:2. Пепси и Кока Кола за пределами Украины очень сильно отличается по вкусовым качествам от своих собратьев в любой другой стране мира. И второе.Только наши журналисты могли озвучить такую ахинею по поводу падения акций Кока Коли из-за поступка португальца....
    Надрукувало дане повідомлення: Джерело — Marca (до речі й не тільки вона) а наші журналісти переклали та виставили.
    DSH88
    online
      DSH88, 16.06.2021 02:13
    +2
    Очень уважаю КР7 но завтра куплю пак Кока-Кола. Мне нравится , а кто против для тех есть и пиво безалкогольное и женщины резиновые УПЕРОД.
    нестор
    online
      нестор, 16.06.2021 10:10
    +1
    Сиюминутное виртуальное...) Завтра кто то с сиськами выпьет бутылку на камеру и всё вернётся на свои места. Олю! Що ти там ковтаєш?