Сергій КОВАЛЬОВ: «Усик переможе Джошуа – 10 000%. Робіть ставки»

Росіянин впевнений в перемозі українця

Сергій КОВАЛЬОВ: «Усик переможе Джошуа – 10 000%. Робіть ставки»
© instagram.com/sergeykrusherkovalev

Колишній чемпіон світу з боксу Сергій Ковальов вважає, що українець Олександр Усик переможе чемпіона світу за версіями WBA, IBF, WBO Ентоні Джошуа.

«Усик переможе Джошуа, 10 000%. Робіть ваші ставки», - написав Ковальов в коментарях до одного з постів в Instagram стрімінга DAZN. 

Раніше повідомлялось, що бій Джошуа – Усик відбудеться 25 вересня.

Читайте також: ПОВЄТКІН: «Вболіватиму за Усика, всім привет з України, всі – слов'яни».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 15.06.2021 17:25
    -2
    Спонсор Ковалева Parimatch чи може МММ?😂
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 15.06.2021 16:03
    -4
    БУБКА ГОП, 15.06.2021 13:50
    Поставь свою хату на победу Джошуа!
    С какой стати? Это ж не я воплю про победу 10000%
    john2222
      john2222, 15.06.2021 14:31
    -6
    R1d3r, 15.06.2021 13:56
    Усик победит Джошуа на зло всем кличкодр.очерам и прочим хейтерам
    посмотрим что ты запоешь когда усрусик выхватит по самые гланды!
    R1d3r
    online
      R1d3r, 15.06.2021 13:56
    +1
    Усик победит Джошуа на зло всем кличкодр.очерам и прочим хейтерам
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 15.06.2021 13:50
    0
    Олег Мандрівник, 15.06.2021 13:40
    Я так понимаю свою хату он уже поставил на победу Усика
    Поставь свою хату на победу Джошуа!
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 15.06.2021 13:40
    0
    Я так понимаю свою хату он уже поставил на победу Усика
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 15.06.2021 13:26
    -1
    Гундяй на вухо нашептав?
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 15.06.2021 13:15
    +4
    Це він після перемоги над 50-річним Хопкінсом кричав: "АУЕ, Челяба" ?
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 15.06.2021 13:15
    +4
    Це він після перемоги над 50-річним Хопкінсом кричав: "АУЕ, Челяба" ?
    R1d3r
    online
      R1d3r, 15.06.2021 13:56
    +1
    Усик победит Джошуа на зло всем кличкодр.очерам и прочим хейтерам
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 15.06.2021 13:50
    0
    Олег Мандрівник, 15.06.2021 13:40
    Я так понимаю свою хату он уже поставил на победу Усика
    Поставь свою хату на победу Джошуа!
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 15.06.2021 13:40
    0
    Я так понимаю свою хату он уже поставил на победу Усика