В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Матч був програний в зоні Миколенко-Марлос-Зінченко»

Експерт висловився про поразку збірної України

В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Матч був програний в зоні Миколенко-Марлос-Зінченко»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував поразку збірної України від Нідерландів (2:3) в матчі групового етапу Євро-2020.

«Мабуть, найбільш видовищний матч чемпіонату Європи на сьогодні.

Структура гри нідерландців була всіма фахівцями вивчена. Гра в три центральні захисники і гіперактивні крайні захисники створювали ширину атак. Миколенко і Караваєв часто залишалися в кращому випадку один в один на флангах проти своїх візаві. Потрібно відзначити, що Україна занадто низько опускалися в оборонному блоці. І перша лінія з півзахисників була мало активна у відборі. Вся продуктивна активність нідерландців відбувалася на лівому нашому прапорі. Після вимушеної заміни Зубкова на Марлоса наш оборонний блок просів, та й Зінченко з зони інсайда не додавав допомоги. Практично, матч був програний в зоні Миколенко-Марлос-Зінченко. Правий захисник нідерландців створював нам величезні проблеми при підключенні до атак. Підбирання нами програвалися і це величезна перевага для суперника.

Хочу всім нагадати, чому Шевченко пробував награти систему в п'ять захисників. Саме проти нідерландців, це дзеркало в побудові, могло нам забезпечити результат, перекривши ширину. Але тренер повірив в повернення Ярмоленка, тим самим відмовившись від свого початкового плану в протистоянні в матчі з нідерландцями.

Були і дуже хороші пасажі в нашій грі, що вселяє оптимізм. Ми всі очікували більшого, але вийшло, як завжди.

Після того як Україна зрівняла рахунок, на мій суб'єктивний погляд, потрібно було блискавично провести заміни, освіживши гру. Було видно, що Ярмоленко, Яремчук і Зінченко помітно втомилися», - написав Заховайло.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vok_vok
      vok_vok, 14.06.2021 15:52
    0
    syrkis-shybkis, 14.06.2021 15:34
    После того как сравнили надо было выпускать Степана вместо Белобрысого
    Після того, як зрівняли - нам потрібні були таки два Степани.
    syrkis-shybkis
      syrkis-shybkis, 14.06.2021 15:34
    0
    После того как сравнили надо было выпускать Степана вместо Белобрысого
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 14.06.2021 15:28
    +4
    Зіні треба добрих підсрачників надавати, але якщо і це не допоможе, то хай дивиться матчі збірної з трибун.
    ares10
    online
      ares10, 14.06.2021 14:06
    +3
    Травма Зубкова зіграла велику роль. Марлос не працював на оборону а у Миколенка поганий матч от і результат. По ідеї треба зразу Шапаренка випускати замісить Зубкова а Зінченка на фланг
    ManUtd
    online
      ManUtd, 14.06.2021 14:01
    0
    Заховайло осталось только дорости до главного тренера сборной и реализовать весь свой богатый опыт и накопленные знания.
    Минуточку, а кого тренирует Заховайло? А-а-а... Точно, никого. Пиз#еть - не мешки ворочать
    Гоша Печерский
      Гоша Печерский, 14.06.2021 13:38
    +4
    64 минута. На поле появляется Шапаренко вместо Марлоса. С этого момента начинается настоящая игра нашей зборной.
    72’
    ЯРЕМЧУК! Получил пас Шапаренко с левого фланга, после чего с разворота пробил точно в Стекеленбурга!
    74’
    Классный отбор от Сидорчка против Депая перед нашей штрафной.
    75’
    ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! НУ, ВОСХИТИТЕЛЬНО ЖЕ! Ярмоленко всадил мяч в дальнюю девятку в классическом смещении с правого фланга!
    77’
    Дальний удар от Аке пришелся в Забарного.
    78’
    Зинченко заработал штрафной в левом фланге атаки.
    79’
    ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! ПРОСЫПАЙСЯ, УКРАИНА! Яремчук головой завершил подачу от Малиновского со штрафного в левом фланге!
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 14.06.2021 13:28
    +8
    Шева плохо читает игру, это уже давно всем известно. Нехороший для него знак как для будущего тренера клуба.
    Jakub Lukasz Salamaj
      Jakub Lukasz Salamaj, 14.06.2021 13:22
    +7
    Самый умный комментарий за всё время. Чётко и правильно
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 14.06.2021 13:28
    +8
    Шева плохо читает игру, это уже давно всем известно. Нехороший для него знак как для будущего тренера клуба.
    Jakub Lukasz Salamaj
    online
      Jakub Lukasz Salamaj, 14.06.2021 13:22
    +7
    Самый умный комментарий за всё время. Чётко и правильно
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 14.06.2021 15:28
    +4
    Зіні треба добрих підсрачників надавати, але якщо і це не допоможе, то хай дивиться матчі збірної з трибун.
    Гоша Печерский
    online
      Гоша Печерский, 14.06.2021 13:38
    +4
    64 минута. На поле появляется Шапаренко вместо Марлоса. С этого момента начинается настоящая игра нашей зборной.
    72’
    ЯРЕМЧУК! Получил пас Шапаренко с левого фланга, после чего с разворота пробил точно в Стекеленбурга!
    74’
    Классный отбор от Сидорчка против Депая перед нашей штрафной.
    75’
    ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! НУ, ВОСХИТИТЕЛЬНО ЖЕ! Ярмоленко всадил мяч в дальнюю девятку в классическом смещении с правого фланга!
    77’
    Дальний удар от Аке пришелся в Забарного.
    78’
    Зинченко заработал штрафной в левом фланге атаки.
    79’
    ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! ПРОСЫПАЙСЯ, УКРАИНА! Яремчук головой завершил подачу от Малиновского со штрафного в левом фланге!
    ares10
    online
      ares10, 14.06.2021 14:06
    +3
    Травма Зубкова зіграла велику роль. Марлос не працював на оборону а у Миколенка поганий матч от і результат. По ідеї треба зразу Шапаренка випускати замісить Зубкова а Зінченка на фланг
    vok_vok
    online
      vok_vok, 14.06.2021 15:52
    0
    syrkis-shybkis, 14.06.2021 15:34
    После того как сравнили надо было выпускать Степана вместо Белобрысого
    Після того, як зрівняли - нам потрібні були таки два Степани.
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 14.06.2021 15:34
    0
    После того как сравнили надо было выпускать Степана вместо Белобрысого
    ManUtd
    online
      ManUtd, 14.06.2021 14:01
    0
    Заховайло осталось только дорости до главного тренера сборной и реализовать весь свой богатый опыт и накопленные знания.
    Минуточку, а кого тренирует Заховайло? А-а-а... Точно, никого. Пиз#еть - не мешки ворочать