КАРИКАТУРА ДНЯ. Гру Нідерланди — Україна порівняли з американськими гірками

Омар Момані пожартував над поєдинком Євро-2020

КАРИКАТУРА ДНЯ. Гру Нідерланди — Україна порівняли з американськими гірками
© Getty Images/Global Images Ukraine

Відомий карикатурист Омар Момані пожартував над поєдинком групового етапу Євро-2020 Нідерланди — Україна (3:2).

Момані зобразив авторів голів, які катаються на американських гірках. Причому вирази облич Андрія Ярмоленка і Романа Яремчука, які забивали за Україну, нерадісні.

«Вейналдум, 52, Вегхорст, 58, Ярмоленко, 75, Яремчук, 79, Дюмфріс, 85.

Нідерланди — Україна були справжніми американськими гірками», — прокоментував свою роботу Момані.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zzg77
      zzg77, 14.06.2021 15:16
    0
    Шарж на Ярмоленко получился классный!
    Александр Казюк
      Александр Казюк, 14.06.2021 13:07
    +5
    olshody, 14.06.2021 12:09
    Так это и был самый важный матч!
    Как показывает жизнь,самые важные матчи в групповых турнирах как раз таки не с лидерами а с аутсайдерами. Даже 1 победы и 1 ничьи будет достаточно для выхода из группы. Надеюсь дальше будем без поражений.
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 12:09
    0
    Поручик Ржевский, 14.06.2021 11:57
    Ничего, размялись перед более важными матчами.
    Так это и был самый важный матч!
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 12:09
    -2
    И кто сравнил? Нидерландский блогер. У наших кислые мины, а они прямо сияют. Зачем нам такие картинки?
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 14.06.2021 11:57
    +10
    Ничего, размялись перед более важными матчами.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 14.06.2021 11:57
    +10
    Ничего, размялись перед более важными матчами.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 14.06.2021 13:07
    +5
    olshody, 14.06.2021 12:09
    Так это и был самый важный матч!
    Как показывает жизнь,самые важные матчи в групповых турнирах как раз таки не с лидерами а с аутсайдерами. Даже 1 победы и 1 ничьи будет достаточно для выхода из группы. Надеюсь дальше будем без поражений.
    zzg77
    online
      zzg77, 14.06.2021 15:16
    0
    Шарж на Ярмоленко получился классный!
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 12:09
    0
    Поручик Ржевский, 14.06.2021 11:57
    Ничего, размялись перед более важными матчами.
    Так это и был самый важный матч!