Ніхто не пройшов повз Зінченка: Олександр зробив 100% успішних відборів

При цьому 24-річний українець лише двічі сфолив у матчі з Нідерландами

Ніхто не пройшов повз Зінченка: Олександр зробив 100% успішних відборів
© Getty Images/Global Images Ukraine

У матчі групового раунду Євро-2020 Нідерланди – Україна (3:2) Олександр Зінченко відзначився фантастичним показником.

24-річний українець, який відіграв весь матч, зробив вісім спроб відібрати м'яч, і всі вони були успішними. При цьому Зінченко лише двічі сфолив.

На жаль, очок збірній України це не принесло. Наступний поєдинок команда Андрія Шевченка проведе 17 червня проти Північної Македонії.

Джерело — Squawka

(62 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    u6464u
    u6464u, 14.06.2021 13:44
    0
    Автор статьи провокатор, сборная у нас одна и её игроки лучшие в нашей стране на данный момент.
    Роман Порывай
    online
    Роман Порывай, 14.06.2021 13:43
    +1
    Batya, 14.06.2021 10:53
    Харош дурню писати ПРИВІЗ гол, окрім цього не ПАШЕ у відборі, грає тільки на перехопленні та чистих м'ячах... у сучасному футболі це мінус один... а ля Коно номер два.. або ПАХАТИ у відборі, або на лавку.
    Може він і привіз 3-й, та у 2 голах нашої збірної активну участь прийняв, розігнавши атаки. Провальною гра хіба що у Миколенка вийшла. У інших плюс-мінус середньо.
    Роман Порывай
    online
    Роман Порывай, 14.06.2021 13:39
    +2
    Орест Орищишин, 14.06.2021 09:09
    Третій гол привіз Бущан а недопрацював саме Зінченко і похоронили нічийний результат а загалом Бущан і МИколенко провалили 2 тайм
    Чим саме Бущан провалив 2-й тайм? Хіба що 3-й гол можна йому поставити у мінус. При першому потягнув складний удар, а захисники дали спокійно добити. У другому голі захисник повністю закривав йому огляд, та й дуже сумнівно, що там не фолили на Миколенко.
    Batya
    Batya, 14.06.2021 10:53
    +4
    Харош дурню писати ПРИВІЗ гол, окрім цього не ПАШЕ у відборі, грає тільки на перехопленні та чистих м'ячах... у сучасному футболі це мінус один... а ля Коно номер два.. або ПАХАТИ у відборі, або на лавку.
    Lyolik
    Lyolik, 14.06.2021 10:34
    +1
    pike1, 14.06.2021 09:23
    Диванный эксперт, а в чем сложность было мяч вынести на чужую половину поля, зачем он покатил его на игрока голландцев?
    Виноват игрок, который первым коснулся мяча, все беды начались с него.
    Lyolik
    Lyolik, 14.06.2021 10:29
    +1
    pike1, 14.06.2021 09:22
    Ребята, Зина играет в МС левого защитника, играет очень качественно, но при таких подачах мыс выносит не он, а цз, потому как его страхуют, знают что вверху его продавят, а у нас он играл даже не защитника, так почему же он или Марлос идентичном моменте должны были этого Дюмфиса переигрывать? Где были три ЦЗ, где был опорник?
    Значит Зинченко и Марлоса накуй со сборной.
    Lyolik
    Lyolik, 14.06.2021 10:23
    +1
    Ukraine_Kiev_Fan, 14.06.2021 09:47
    Давайте на чистоту. В третьем голе вины Зины нет. Он опекал игрока и даже вовремя выпрыгнул. Но физические данные Зины и рост 175 см против 189 Дамфриса. Его явно не Зина должен был держать. По обррезкам да, но третий гол не его.
    А какого хера он тогда там делал, если он не должен?
    Taykitanin
    Taykitanin, 14.06.2021 10:21
    +5
    До одного місця всі підбори, якщо після них відмінні паси на атаку голандців з обрізкою майже всієї своєї команди. Один з гірших на полі.
    Sviatoslav Kudelych
    Sviatoslav Kudelych, 14.06.2021 10:02
    +11
    А скільки неточних передач віддав нецікаво?
    osa110
    osa110, 14.06.2021 09:59
    +3
    Автор статейки Пикап?
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 14.06.2021 09:47
    +1
    Давайте на чистоту. В третьем голе вины Зины нет. Он опекал игрока и даже вовремя выпрыгнул. Но физические данные Зины и рост 175 см против 189 Дамфриса. Его явно не Зина должен был держать. По обррезкам да, но третий гол не его.
    nivava
    nivava, 14.06.2021 09:43
    +5
    Так толку с его отборов, если он сразу отдавал мяч сопернику, а в концовке вообще набокопорил на гол в наши ворота.
    Алексей Журавель
    Алексей Журавель, 14.06.2021 09:42
    +10
    Краще б він виграв одне единоборство у повітрі на 85 хвилині! Чи верхові единоборства то вже у іншій статистиці?!
    KIEWADIM
    KIEWADIM, 14.06.2021 09:28
    -2
    Там ЦЗ в последнем голе проспали. Зина явно не король воздуха , и не должен был играть в том моменте
    pike1
    pike1, 14.06.2021 09:23
    +4
    Vladyslav Lukiantsev, 14.06.2021 09:20
    сразу видно диванного иксперда, который не понимает в чем сложность удара с отскоком
    Диванный эксперт, а в чем сложность было мяч вынести на чужую половину поля, зачем он покатил его на игрока голландцев?
    pike1
    pike1, 14.06.2021 09:22
    +2
    Ребята, Зина играет в МС левого защитника, играет очень качественно, но при таких подачах мыс выносит не он, а цз, потому как его страхуют, знают что вверху его продавят, а у нас он играл даже не защитника, так почему же он или Марлос идентичном моменте должны были этого Дюмфиса переигрывать? Где были три ЦЗ, где был опорник?
    Владимир Ключка
    Владимир Ключка, 14.06.2021 09:21
    +14
    не знаю.. як по мені то він провів один з худших своїх поєдинків... три обрізки.. третій гол його і бущана.. так що хвалить його не має за що.. паршиво зіграв
    Vladyslav Lukiantsev
    Vladyslav Lukiantsev, 14.06.2021 09:20
    +6
    alekos59, 14.06.2021 09:08
    Бущан - лошара.
    сразу видно диванного иксперда, который не понимает в чем сложность удара с отскоком
    alekos59
    alekos59, 14.06.2021 09:12
    +1
    alekos59, 14.06.2021 09:07
    Натуральный чепушило и чудило, а за свадебные отзывы жонка платит.
    Не свадебные а хвалебные !!!!!!!!!!!!!!!
    Орест Орищишин
    Орест Орищишин, 14.06.2021 09:09
    -1
    Третій гол привіз Бущан а недопрацював саме Зінченко і похоронили нічийний результат а загалом Бущан і МИколенко провалили 2 тайм