Нідерландські ЗМІ: Україна відігралася несподівано. Але слово взяв Дюмфріс

Sport.ua представляє огляд нідерландської преси після перемоги Нідерландів над Україною на Євро-2020

Нідерландські ЗМІ: Україна відігралася несподівано. Але слово взяв Дюмфріс
© Getty Images/Global Images Ukraine

У неділю, 13 червня, відбувся поєдинок групового раунду Євро-2020, в якому Нідерланди в Амстердамі обіграли збірну України з рахунком 3:2. Господарі вели 2:0 по ходу другого тайму, але українці зуміли зрівняти рахунок. У підсумку «помаранчеві» все-таки вирвали перемогу завдяки голу Дюмфріса в кінцівці зустрічі.

Нідерландські ЗМІ не поскупилися на хвалебні слова на адресу своєї команди, але дещо перепало і Україні.

Getty Images/Global Images Ukraine

«Дюмфріс став героєм «помаранчевих» у захоплюючому матчі з Україною», — йдеться в заголовку видання NOS.

«У цікавому поєдинку Євро-2020 на «Амстердам Арені» збірна Нідерландів вирвала перемогу над Україною в кінцівці матчу завдяки Дюмфрісу. Правий захисник «помаранчевих» зробив рахунок 3:2 за п'ять хвилин до закінчення основного часу зустрічі.

Правий захисник Дюмфріс виявився найнебезпечнішим нападником «помаранчевих» у схемі 5-3-2 Франка де Бура. Він також взяв участь у двох перших м'ячах нідерландської команди.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко зупинився на схемі 4-3-3. Руслан Маліновський з «Аталанти» і Олександр Зінченко з «Манчестер Сіті» у півзахисті, а праворуч в атаці постійна загроза від лівої ноги Андрія Ярмоленко.

Втрата м'яча Зінченком на перших хвилинах призвела до гострої атаки з боку «помаранчевих», яку особисто організував Мемфіс Депай. Але з його ударом впорався воротар збірної України Георгій Бущан.

Захисники збірної Нідерландів Дюмфріс і Патрік ван Анхолт знаходилися глибоко на половині поля суперника. Дюмфріс отримав прекрасну можливість забити відразу після пасу Вейналдума, але на його шляху знову встав Бущан.

Після яскравого старту поєдинку, в якому господарі у сумі не використали десяток моментів, темп гри дещо знизився. Ближче до кінця першого тайму у «помаранчевих» знову з'явилися можливості забити. Бущан відбив удар Вейналдума, а Дюмфріс головою пробив повз ворота.

Getty Images/Global Images Ukraine

Єдине, чого не вистачало в гарній і веселій першій половині матчу — голів. Всі вони сталися вже у другому таймі. Дюмфріс продовжував невпинно працювати на своєму правому фланзі і «напрацював» відразу два м'ячі. Бущан перервав простріл захисника, але Вейналдум був влучним на добиванні.

Цей гол прорвав греблю. Після наполегливого відбору Дюмфріса нападник Вегхорст забив другий гол господарів. 2:0 — здавалося, що Україна вже відмовилася від продовження боротьби.

У Мартена Стекеленбурга було мало роботи у другому таймі. У віці 38 років і 264 днів воротар «Аякса» став найстаршим гравцем чемпіонатів Європи і світу в складі збірної Нідерландів. До цього рекорд належав Едвіну ван дер Сару (37 років і 236 днів).

Але за чверть години до завершення основного часу Ярмоленко змістився в центр з правого флангу і красиво пробив у верхній кут. Україна піднеслася духом, і через чотири хвилини зрівняла рахунок. Роман Яремчук після штрафного у виконанні Маліновського влучно вдарив головою.

Але це був ще не кінець для Дюмфріса. Правий захисник головою забив переможний гол після пасу Аке. Це був його перший гол за збірну. «Помаранчеві» видали обнадійливий старт у чемпіонаті Європи», — пише NOS.

Getty Images/Global Images Ukraine

«Помаранчеві» починають чемпіонат Європи з перемоги над Україною», — говорить заголовок видання NU.

«Збірна Нідерландів розпочала чемпіонат Європи з яскравої перемоги над Україною з рахунком 3:2. Команда Франка де Бура вела 2:0 по ходу зустрічі, але українці повернулися у гру, зробивши рахунок 2:2. Переможний гол забив Дензел Дюмфріс незадовго до закінчення матчу.

«Помаранчеві» могли вийти вперед ще у першому таймі, але Дюмфріс впустив два відмінні моменти, своїми шансами не скористалася Вейналдум і Депай. Незабаром після перерви перевага господарів перетворився на голи. На 52-й хвилині Вейналдум добив м'яч у ворота після прострілу Дюмфріса, Вегхорст забив другий гол на 58-й хвилині.

Другий м'яч здавався вирішальним, але завдяки голам Андрія Ярмоленка (75-а хвилина) і Романа Яремчука (79-а хвилина) Україна несподівано відігралася, зробивши рахунок 2:2. За п'ять хвилин до закінчення основного часу Дюмфріс влучно вдарив головою, зробивши рахунок 3:2, чим приніс «помаранчевим» наполегливу, але, перш за все, заслужену перемогу.

Здобувши цю перемогу, «помаранчеві» вже близькі до виходу в 1/8 фіналу Євро-2020», — вважають журналісти NU.

Getty Images/Global Images Ukraine

«Помаранчеві» розвіяли скептицизм яскравою перемогою над Україною», — захоплюється видання ED.

«Незадовго до закінчення матчу здавалося, що перемога вислизнула з рук «помаранчевих». Нападник Роман Яремчук завдав влучного удару головою на 79-й хвилині після штрафного удару — і здавалося, що впевнена перемога раптово перетворилася на нічию 2:2.

За п'ятнадцять хвилин до кінця матчу «помаранчеві» цілком заслужено вели 2:0, але після блискучої атаки Андрія Ярмоленка напруга несподівано зросла. Те, що в підсумку все вийшло, було не тільки цілком заслуженим, але і уособлювало стійкість голландської команди.

Збірна Нідерландів, до якої так довго ставилися скептично, з радістю відсвяткувала перемогу в стартовому матчі прямо перед рідними трибунами. У Нідерландах більше ніхто не бурчить щодо тактичної схеми 5-3-2 у виконанні Франка де Бура. Є ще багато приводів для критики на адресу цієї команди, але дорога до перемоги в групі поки відрита.

В Амстердамі з перших хвилин йшла захоплююча футбольна боротьба, м'яч метався між воротами. Початкова фаза була видовищною з перших секунд, з шансами для обох команд.

Україна регулярно загрожувала воротам «помаранчевих», майже завжди атакуючи з власної ініціативи. Вінгер Андрій Ярмоленко зробив ставку на дуель один на один з Дейлі Бліндом, граючи глибоко і майже не озираючись на лівого захисника Патріка ван Анхолта», — пише ED.

Getty Images/Global Images Ukraine

Що ж, в Нідерландах задоволені перемогою своєї команди, та й хто не був би задоволений? 25-річний правий захисник ПСВ Дензел Дюмфріс став злим генієм для збірної України (і, звичайно, визнаним героєм для своєї команди). Втім, нідерландські ЗМІ відзначають активність збірної України в атаці і бойовий дух української команди, яка не здалася після 0:2, а знайшла в собі сили зрівняти рахунок у поєдинку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Михайло Шаповалов, Sport.ua

(111 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Face Control
    online
      Face Control, 14.06.2021 19:30
    0
    Ничейка был бы более разумный результат.
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 14:53
    +1
    Именно, что неожиданно! Даже не мечтал у телевизора при 0:2. Да и Ярмоленко не скакал до неба, понимая что в этот раз удар наконец то получился.2:2 тоже из ничего прилетело оранжевым. Но они показали случайность этого всплеска. И забили, и не дали больше шансов. Увы...
    pavel8873
      pavel8873, 14.06.2021 14:06
    +7
    Все таки Буяльського не вистачає ...
    maneKen
      maneKen, 14.06.2021 14:02
    +1
    А вы тоже в конце ждали больше решений от Шевы, больше замен, ибо все уже выдохлись, при всем уважении к Зине и Малине, но этот матч им можно засчитать в пассив скорее(особенно поразил момент когда Руслан при счете 1-0 начал возиться в СВОЕЙ штрафной с мячом когда был свободный рядом и Бущан и на фланге Миколнеко, который тоже провалил этот матч, и как итог потерял мяч и таких моментов куча с обрезками у всей сборной ). Обидно ведь то, что Нидерланды не обыграли нас тактически, ни физически, ни индивидуально, они просто воспользовались грубыми ошибками в обороне. А у тренерского штаба есть в распоряжении пять замен при которых мы используем только две, да и то одна из них вынужденная, в чем смысл брать 26 игроков, а 90 минут гонять одних и тех же ? А как же добавить свежести в игру? Заменить тех, кто явно провалил свою зону? Попытаться что-то изменить. а не ждать какого-то чуда ?Много вопросов, но ответов мы не получим, увы.
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 14.06.2021 12:29
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Отличный матч идём дальше
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 14.06.2021 10:08
    +8
    Проиграли достойно, выдав самый интересный матч на вчера. Удивляет линия нападения, такое чувство, что ребята просто не знают, что им делать с мячом в чужой штрафной. Это было при игре с Кипром, но здесь совсем другой соперник. Поэтому сработали дальние удары и стандарты, а не игровые комбинации.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 14.06.2021 09:33
    +2
    4-3-3 неа голланды, у нас тактика была 1-9-1
    Константин Писной
      Константин Писной, 14.06.2021 09:13
    +2
    Як на мене все досить тривожно:перший тайм та й помилки при пропущених голах.
    Матч П.Македонія-Австрія дивився уважно .Не має на жаль впевненості у нормальній грі нашої збірної.Дуже хтіб би помилитися...
    Oleha1987
    online
      Oleha1987, 14.06.2021 09:12
    +8
    Не працював у нас лівий фланг. Шкода Зубков травмувався. Марлос явно, для такої гри, не міг допомогти. Його потрібно випускати для суперника, де автобус треба взломати, а не пахати весь матч. Вкінці підсів Ярмоленко, треба його було змінити. І Сидорчук провалювався. Можна Зінченка було міняти на опорника. А так , як би не провали по ліаому фланзі, то норма. Шевченко боявся щось міняти. Можливо йому видніше.
    marko2020
      marko2020, 14.06.2021 08:51
    0
    odessa-mama, 14.06.2021 07:51
    1.Чому знову недооцінюють Шапаренка?
    2. Чому фактично не б'є по воротах Малиновський коли грає за збірну?
    3. Миколенко будь мужиком!
    4.Шева, не будь впертим- прислуховуйся трохи до "народу"!
    Шапаренко пока слаб психологически и в отборе для топ игр, а вот с Австрией и Македонией его можно использовать
    odessa-mama
      odessa-mama, 14.06.2021 07:51
    +18
    1.Чому знову недооцінюють Шапаренка?
    2. Чому фактично не б'є по воротах Малиновський коли грає за збірну?
    3. Миколенко будь мужиком!
    4.Шева, не будь впертим- прислуховуйся трохи до "народу"!
    AЛВ
    online
      AЛВ, 14.06.2021 07:03
    +13
    Україна стала сильнішою.Здолаємо австрійців.!!!Вперед до ПЕРЕМОГИ.!!!
    odessa-mama
      odessa-mama, 14.06.2021 07:51
    +18
    1.Чому знову недооцінюють Шапаренка?
    2. Чому фактично не б'є по воротах Малиновський коли грає за збірну?
    3. Миколенко будь мужиком!
    4.Шева, не будь впертим- прислуховуйся трохи до "народу"!
    AЛВ
    online
      AЛВ, 14.06.2021 07:03
    +13
    Україна стала сильнішою.Здолаємо австрійців.!!!Вперед до ПЕРЕМОГИ.!!!
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 14.06.2021 10:08
    +8
    Проиграли достойно, выдав самый интересный матч на вчера. Удивляет линия нападения, такое чувство, что ребята просто не знают, что им делать с мячом в чужой штрафной. Это было при игре с Кипром, но здесь совсем другой соперник. Поэтому сработали дальние удары и стандарты, а не игровые комбинации.
    Oleha1987
    online
      Oleha1987, 14.06.2021 09:12
    +8
    Не працював у нас лівий фланг. Шкода Зубков травмувався. Марлос явно, для такої гри, не міг допомогти. Його потрібно випускати для суперника, де автобус треба взломати, а не пахати весь матч. Вкінці підсів Ярмоленко, треба його було змінити. І Сидорчук провалювався. Можна Зінченка було міняти на опорника. А так , як би не провали по ліаому фланзі, то норма. Шевченко боявся щось міняти. Можливо йому видніше.
    pavel8873
    online
      pavel8873, 14.06.2021 14:06
    +7
    Все таки Буяльського не вистачає ...
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 14.06.2021 09:33
    +2
    4-3-3 неа голланды, у нас тактика была 1-9-1
    Константин Писной
      Константин Писной, 14.06.2021 09:13
    +2
    Як на мене все досить тривожно:перший тайм та й помилки при пропущених голах.
    Матч П.Македонія-Австрія дивився уважно .Не має на жаль впевненості у нормальній грі нашої збірної.Дуже хтіб би помилитися...
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 14:53
    +1
    Именно, что неожиданно! Даже не мечтал у телевизора при 0:2. Да и Ярмоленко не скакал до неба, понимая что в этот раз удар наконец то получился.2:2 тоже из ничего прилетело оранжевым. Но они показали случайность этого всплеска. И забили, и не дали больше шансов. Увы...
    maneKen
    online
      maneKen, 14.06.2021 14:02
    +1
    А вы тоже в конце ждали больше решений от Шевы, больше замен, ибо все уже выдохлись, при всем уважении к Зине и Малине, но этот матч им можно засчитать в пассив скорее(особенно поразил момент когда Руслан при счете 1-0 начал возиться в СВОЕЙ штрафной с мячом когда был свободный рядом и Бущан и на фланге Миколнеко, который тоже провалил этот матч, и как итог потерял мяч и таких моментов куча с обрезками у всей сборной ). Обидно ведь то, что Нидерланды не обыграли нас тактически, ни физически, ни индивидуально, они просто воспользовались грубыми ошибками в обороне. А у тренерского штаба есть в распоряжении пять замен при которых мы используем только две, да и то одна из них вынужденная, в чем смысл брать 26 игроков, а 90 минут гонять одних и тех же ? А как же добавить свежести в игру? Заменить тех, кто явно провалил свою зону? Попытаться что-то изменить. а не ждать какого-то чуда ?Много вопросов, но ответов мы не получим, увы.
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 14.06.2021 12:29
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Отличный матч идём дальше
    Face Control
    online
      Face Control, 14.06.2021 19:30
    0
    Ничейка был бы более разумный результат.
    marko2020
    online
      marko2020, 14.06.2021 08:51
    0
    odessa-mama, 14.06.2021 07:51
    1.Чому знову недооцінюють Шапаренка?
    2. Чому фактично не б'є по воротах Малиновський коли грає за збірну?
    3. Миколенко будь мужиком!
    4.Шева, не будь впертим- прислуховуйся трохи до "народу"!
    Шапаренко пока слаб психологически и в отборе для топ игр, а вот с Австрией и Македонией его можно использовать