14.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Шотландія – Чехія – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020

Шотландія – Чехія – 0:2. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

Чемпіонат Європи-2020. Груповий етап. Група D. 1-й тур.

Шотландія – Чехія - 0:2

Шик, 42, 52

Шотландія: Маршалл – Хендрі (Макргегор, 67), Купер, Хенлі – Робертсон, Мактоміней, Макгінн, Армстронг (Фрейзер, 67), О’Доннелл (Форрест, 79) – Крісті (Адамс, 46), Дайкс (Нісбет, 79).

Запасні: Гордон, Маклафлін, Тейлор, Тернбулл, Паттерсон, Гілмор, Маккена.

Чехія: Вацлік – Боріл, Калас, Челустка, Цоуфал – Соучек, Крал (Голеш, 72) – Янкто (Гложек, 72), Даріда (Шевчик, 87), Масопуст (Видра, 72) – Шик (Крменчик, 87).

Запасні: Мандоус, Кадержабек, Брабец, Барак, Зіма, Матею, Пекхарт.

Арбітр: Даніель Зіберт (Берлін, Німеччина).

Стадіон: «Хемпден Парк» (Глазго, Шотландія).

У понеділок, 14-го червня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи D, в якому змагатимуться Шотландія і Чехія. Матч пройде в Глазго (Шотландія), на полі стадіону «Хемпден Парк», початок о 16:00.

Ще коли під час проведення жеребкування групового раунду Євро-2020 стало зрозуміло, що збірній Шотландії судилося зіграти проти Англії, футбольний світ почав поступово готуватися до цього непримиренного протистояння. Однак, до цього матчу на «Вемблі» «тартановій армії» ще належить пройти випробування черговим поколінням висококласних футболістів збірної Чехії. Шотландії дуже давно не було на міжнародних форумах, але команда Стіва Кларка виразно хоче відразу замахнутися на успіх.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Шотландія – Чехія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    нестор
    online
      нестор, 14.06.2021 17:57
    0
    Обидно. Шевчики и Выдры взяли 3 очка на острове. А нам - балалайка без тюльпанов.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 14.06.2021 17:55
    0
    ШИКарный матч
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.06.2021 17:35
    +1
    Весёлый матч!
    нестор
    online
      нестор, 14.06.2021 17:28
    0
    Белобрысый хотел щёчкой забить? Как на первенстве школы))
    bassofon
    online
      bassofon, 14.06.2021 17:14
    0
    Как говорил Голлум. Шик и блеск моя прелесть.
    нестор
    online
      нестор, 14.06.2021 17:14
    0
    Реванш за Лигу наций. Хотя чехи не выигрывали у шотландцев с 2010 года.
    Маклауды пошли российским шляхом?
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 14.06.2021 17:13
    0
    Давор Шикер
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 14.06.2021 17:12
    0
    Дас ист фантастиш гол!!!!
    Trollface
    online
      Trollface, 14.06.2021 17:12
    +2
    Игра просто ШИК!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 14.06.2021 17:11
    +1
    Красота-то какая! Ле-по-та!
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 15:08
    +1
    За Маклаудов! И пусть потом дерби с Англией будет как огонь!
    Trollface
    online
      Trollface, 14.06.2021 17:12
    +2
    Игра просто ШИК!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.06.2021 17:35
    +1
    Весёлый матч!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 14.06.2021 17:11
    +1
    Красота-то какая! Ле-по-та!
    olshody
    online
      olshody, 14.06.2021 15:08
    +1
    За Маклаудов! И пусть потом дерби с Англией будет как огонь!
    нестор
    online
      нестор, 14.06.2021 17:57
    0
    Обидно. Шевчики и Выдры взяли 3 очка на острове. А нам - балалайка без тюльпанов.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 14.06.2021 17:55
    0
    ШИКарный матч
    нестор
    online
      нестор, 14.06.2021 17:28
    0
    Белобрысый хотел щёчкой забить? Как на первенстве школы))
    bassofon
    online
      bassofon, 14.06.2021 17:14
    0
    Как говорил Голлум. Шик и блеск моя прелесть.
    нестор
    online
      нестор, 14.06.2021 17:14
    0
    Реванш за Лигу наций. Хотя чехи не выигрывали у шотландцев с 2010 года.
    Маклауды пошли российским шляхом?
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 14.06.2021 17:13
    0
    Давор Шикер
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 14.06.2021 17:12
    0
    Дас ист фантастиш гол!!!!