УЄФА пояснив, чому прибрав з форми збірної України гасло «Героям слава»

УЄФА вважає його політичним

УЄФА пояснив, чому прибрав з форми збірної України гасло «Героям слава»
© Getty Images/Global Images Ukraine

УЄФА зобов'язав УАФ прибрати з форми збірної України на Євро гасло Героям слава, хоча залишив гасло Слава Україні, а також без змін зберіг карту України з Кримом.

УЄФА вважає, що Героям слава є політичним гаслом.

«Після висловленої стурбованості з боку Російського футбольного союзу УЄФА підтвердив свою позицію щодо елемента дизайну на передній частині футболки національної збірної України. У резолюції 68/262 Генеральної Асамблеї ООН, яка була схвалена членами-державами, визнані ті територіальні межі, які зображені на формі національної збірної. З цієї причини УЄФА не вимагає яких-небудь змін цього елемента дизайну, оскільки він відповідає критеріям, викладеним в статті 12 правил УЄФА про екіпіровку.

УЄФА також підтверджує, що слоган «Слава Україні» на зовнішній стороні футболки був затверджений в 2018 році. УЄФА вважає, що він відповідає статтям 13 і 19 регламенту УЄФА про екіпіровку. Сам по собі цей слоган може розглядатися як загальна і неполітична фраза загальнонаціонального значення і, отже, може бути присутнім на футболці збірної України.

УЄФА уважно вивчив недавно доданий на новий комплект форми слоган «Героям слава», який був представлений на ознайомлення в УЄФА, а потім і затверджений в грудні 2020 року. Однак в той час не розглядався взаємозв'язок між двома фразами. Після подальшого аналізу було прийнято рішення, що конкретне поєднання двох фраз вважається виключно політичним за своєю природою, має історичний і мілітаристський підтекст.

Тому слоган повинен бути вилучений, щоб екіпірування могло використовуватися в матчах під егідою УЄФА відповідно до статті 5 регламенту УЄФА про екіпіровку», - відзначили в УЄФА.

Збірна України перший матч на Євро проведе 13 червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(134 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    LFC-WIN
      LFC-WIN, 11.06.2021 11:54
    0
    Братья и сестры украинцы, ну не стОит обращать внимание на эту, пожалуй, тупую паРашную истерику. ГЛАВНОЕ - ПРАВДА ЗА НАМИ!!!!!!! И наша территория общепризнана ✴Слава Украине - украинцам слава!!!!!!!
    Andy_P
    online
      Andy_P, 11.06.2021 00:13
    +2
    pont0017, 10.06.2021 21:58
    И так нормально. Вспоминаю как на рахе полыхнуло после того, как Хорваты зарядили Слава Украине.
    Да, то было эпично, макнули их на собственном ЧМ Да, и сейчас не плохо
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 23:37
    +2
    manaero, 10.06.2021 21:57
    Дурилка картонна, можливо ти і знаходишся в моїй країні як гість, я ж в ній є повноправним громадянином. І давай, щуреня, переходь на мову державного спілкування ))
    Дожился, бот меня в моей стране гостем называет. И если б ты жил в Украине, ты бы знал, что на государственном языке ОБЯЗАНЫ разговаривать работники сферы обслуживания и государственные служащие, на рабочем месте и при выполнении служебных обязанностей. Ни первым, ни вторым я не являюсь, в отличии от тебя, поэтому ЖУЙ СРАКУ!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.06.2021 23:24
    +3
    manaero, 10.06.2021 22:02
    Телепень... Радiю - тобто "радуюсь" ! А радею я за то, чтоб подобные тебе "патриоты" скорее набрались ума...
    Твій висер на іншій гілці "Заокеанскиц гауляйтер надел робу местных хиви)". Після цього ти тут розповідаєш про мову спілкування, українські пісні цитуєш.
    DidOk
    online
      DidOk, 10.06.2021 23:21
    0
    👍👌✋🏐🇺🇦
    manaero
    online
      manaero, 10.06.2021 22:02
    0
    Александр Казюк, 10.06.2021 20:51
    "радієш" чи "радеешь", ботику?
    Телепень... Радiю - тобто "радуюсь" ! А радею я за то, чтоб подобные тебе "патриоты" скорее набрались ума...
    pont0017
    online
      pont0017, 10.06.2021 21:58
    +4
    И так нормально. Вспоминаю как на рахе полыхнуло после того, как Хорваты зарядили Слава Украине.
    Denny Crane
      Denny Crane, 10.06.2021 21:57
    0
    Александр Казюк, 10.06.2021 20:44
    А с чего ты взял, ботику , что нас украинцев бомбит от украинской песни? Нормальная песня, красивая. Нам нравится. И гимн наш нам нравится. И внимание ваше нам льстит, и веселит. И за то что продвигаете украинские сайты на просторах интернета, отдельное вам спасибо. И за просмотры украинских видео на ютубе спасибо. Приезжайте в гости , мы вам медальку на шею повесим.
    ...за шею повесим
    manaero
    online
      manaero, 10.06.2021 21:57
    -1
    Александр Казюк, 10.06.2021 20:44
    А с чего ты взял, ботику , что нас украинцев бомбит от украинской песни? Нормальная песня, красивая. Нам нравится. И гимн наш нам нравится. И внимание ваше нам льстит, и веселит. И за то что продвигаете украинские сайты на просторах интернета, отдельное вам спасибо. И за просмотры украинских видео на ютубе спасибо. Приезжайте в гости , мы вам медальку на шею повесим.
    Дурилка картонна, можливо ти і знаходишся в моїй країні як гість, я ж в ній є повноправним громадянином. І давай, щуреня, переходь на мову державного спілкування ))
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 10.06.2021 21:34
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    grig, 10.06.2021 20:54
    На сайте Joma не осталось в продаже футболок новой формы сборной Украины. В данный момент заказать новую футболку невозможно, поскольку вся партия распродана. При выборе новой формы на сайте указано: «Ожидается поставка».
    Face Control
    online
      Face Control, 10.06.2021 20:55
    -4
    grig
    online
      grig, 10.06.2021 20:54
    +5
    На сайте Joma не осталось в продаже футболок новой формы сборной Украины. В данный момент заказать новую футболку невозможно, поскольку вся партия распродана. При выборе новой формы на сайте указано: «Ожидается поставка».
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 20:52
    0
    Леха Аксютенко, 10.06.2021 20:48
    Что убрали, что не убирали - ни о чем решение. Ту надпись и так могли видеть только владельцы футболок...
    Что-то мне подсказывает, что владельцы футболок таки будут видеть эту надпись. Если не на оригинальных, так на более дешёвых копиях точно
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 20:51
    +2
    manaero, 10.06.2021 20:37
    Я за справжню Україну радію, а не зграю щурів...
    "радієш" чи "радеешь", ботику?
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 10.06.2021 20:48
    0
    zivuales, 10.06.2021 20:24
    Так сами же огласке предали. Если бы не сообщали на весь мир, то и прошло бы.
    Что убрали, что не убирали - ни о чем решение. Ту надпись и так могли видеть только владельцы футболок...
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 20:46
    +3
    manaero, 10.06.2021 20:42
    Нерусь и не украинец, нучись запятые по делу ставить ... Ты патриотизм научись поступками измерять , а не кричалками
    Что ж ты к запятым цепляешься, ботику? Давай сразу на фамилию переходи!
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 20:44
    +2
    manaero, 10.06.2021 20:32
    Чому ж у вас "справжніх патріотів" так бомбить від української пісні, яка прославляє країну ?!)
    А с чего ты взял, ботику , что нас украинцев бомбит от украинской песни? Нормальная песня, красивая. Нам нравится. И гимн наш нам нравится. И внимание ваше нам льстит, и веселит. И за то что продвигаете украинские сайты на просторах интернета, отдельное вам спасибо. И за просмотры украинских видео на ютубе спасибо. Приезжайте в гости , мы вам медальку на шею повесим.
    manaero
    online
      manaero, 10.06.2021 20:42
    -2
    Александр Казюк, 10.06.2021 20:37
    Ух ты, да вы батенька ещё и стрелочник...Это основной вид деятельности, или так, халтурка?
    Нерусь и не украинец, нучись запятые по делу ставить ... Ты патриотизм научись поступками измерять , а не кричалками
    samird
    online
      samird, 10.06.2021 20:42
    +5
    Перевожу: "Мы не могли не лизнуть Газпрому, так как очень привыкли и любим брать их деньги. И вашим и нашим. Спорт вне политики!"
    manaero
    online
      manaero, 10.06.2021 20:37
    -4
    Александр Казюк, 10.06.2021 20:24
    За идею или за деньги строчишь тут, ботику? ;)
    Я за справжню Україну радію, а не зграю щурів...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 10.06.2021 16:03
    +18
    А ПТН ПНХ это политический лозунг?
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 10.06.2021 14:30
    +18
    lehach_08, 10.06.2021 14:15
    тогда и гимны нужно отменить....в текстах многих стран там тоже есть исторический и милитаристский подтекст...., вообще всю символику убрать, герб, флаг.....*ули там политика....)
    Зрозуміло, що УЄФА контора подвійних стандартів і хочуть всидіти на двох стільцях, бо по факту ж це формальність, але все рівно видимість змін створюють...Але як тоді відноситись до того, що перед матчем стають на коліна у підтримку Black Lives Metter? Невже це не політика тоді?
    BekXan
      BekXan, 10.06.2021 16:15
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    bullyUA, 10.06.2021 16:03
    А ПТН ПНХ это политический лозунг?
    Не это международное приветствие )))
    Ruud
      Ruud, 10.06.2021 14:48
    +14
    УЕФА в своем репертуаре, разрываются между умными и красивыми
    Nikola Tesla
    online
      Nikola Tesla, 10.06.2021 14:16
    +13
    Да как то пофик))))) главную функцию выполнили) подпалили пердак за паребриком что аж вой с болот был слышен за океаном))))) ))) бой наш продолжается) Толи ещё будет))))
    khidia
      khidia, 10.06.2021 16:57
    +12
    bullyUA, 10.06.2021 16:03
    А ПТН ПНХ это политический лозунг?
    Нет! Это общеизвестное пожелание.
    István István
    online
      István István, 10.06.2021 17:30
    +10
    Деякий час тому назад "УЕФА схвалив форму збірної".
    Пройшло декілька днів ...УЕФА вніс зміни і вже не схвалює.
    УЕФА хоча би збоку на себе дивиться і бачить яке воно продажне....це ж прямий доказ корупції .
    VAD
    online
      VAD, 10.06.2021 16:02
    +7
    Ну получат этот слоган на трибунах
    Stran
    online
      Stran, 10.06.2021 15:38
    +7
    уефа = газпром=мафия
    mk1308
    online
      mk1308, 10.06.2021 14:21
    +7
    Ну и ладно, не велика проблема. Все равно на подсознании ответ Героям Слава итак ясен, так даже завуалированнее и более интригующе. Главное что бы ребята выступили хорошо. А футболки с Героям Слава - как лимитированная версия выставить на аукцион. ПОнятное дело, что такое уефа - даже разглагольствоваться не хочется, и хрен с ними. Удачи сборной! Верим в ребят! Слава Украине!!! А на рэфэшку даже внимания не хочу свое тратить, не интересны они мне
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 20:24
    +6
    manaero, 10.06.2021 20:20
    Тому що, у справжніх українців патріотизм не вимірюється розміром прапора ! А відповідь на недоречні нацистські кричалки на формі збірної дала Федерація УЄФА !) Так що, з "зрадою" іди на їх офіційний сайт, бовдуре ))
    За идею или за деньги строчишь тут, ботику? ;)
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 10.06.2021 18:51
    +6
    manaero, 10.06.2021 18:33
    Повністю зважене і правильне рішення ! Гімн справжньої України, це пісня Тараса Петриненка :
    Дороги іншої не треба,
    Поки зорить Чумацький Шлях.
    Я йду від тебе і до тебе
    По золотих твоїх стежках.

    Мені не можна не любити,
    Тобі не можна не цвісти.
    Лиш доти варто в світі жити,
    Поки живеш і квітнеш ти.

    Приспів:
    Україно, Україно!
    Після далечі доріг
    Вірне серце твого сина
    я кладу тобі до ніг.
    https://youtu.be/_oddJr8ZSO8
    Ахахах. Только в соседней теме посоветовал ботам из-за поребрика на гимн Украины в УЕФА пожаловаться. Так они начали нам свои версии гимна предлагать.какие же вы забавные лахтинцы.
    А вот и нет. «… Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
    Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці…»
    «…. Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
    В ріднім краю панувати не дамо нікому….»
    Асбеста под попку постелить, или сам?
    dd dent
    online
      dd dent, 10.06.2021 17:17
    +6
    ENJOY-_-, 10.06.2021 15:48
    я уверен, что теперь и судейство будет на Евро не в нашу пользу...
    спасибо дыбилам с УАФ, пытавшимся хайпануть на патриотизме
    Главное шоб игра была у СБУ
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 10.06.2021 16:56
    +6
    сколько стран в УЕФА, сколько в ЕВРО участвует и только Московия возбухнула, не кажется ли это странным европейским чинушам от футбола?
    lehach_08
    online
      lehach_08, 10.06.2021 14:15
    +6
    тогда и гимны нужно отменить....в текстах многих стран там тоже есть исторический и милитаристский подтекст...., вообще всю символику убрать, герб, флаг.....*ули там политика....)
    Rys2575
    online
      Rys2575, 10.06.2021 14:12
    +6
    Интересно, что будет делать УЕФА когда болельщики сборной Украины на стадионах будут скандировать "Слава Украине" и "Героям слава", "Путин х....йло", неужели будут выводить стюарды наших болельщиков из стадиона, запрещать посвящать будущие матчи, штрафовать и депортировать?
    grig
    online
      grig, 10.06.2021 20:54
    +5
    На сайте Joma не осталось в продаже футболок новой формы сборной Украины. В данный момент заказать новую футболку невозможно, поскольку вся партия распродана. При выборе новой формы на сайте указано: «Ожидается поставка».
    samird
    online
      samird, 10.06.2021 20:42
    +5
    Перевожу: "Мы не могли не лизнуть Газпрому, так как очень привыкли и любим брать их деньги. И вашим и нашим. Спорт вне политики!"
    Владислав Тучков
      Владислав Тучков, 10.06.2021 17:42
    +5
    Продажні скоти УЄФА. То все було у рамках правил, рашка заплакалася, поноса наробила, бабло занесла і уже не по правилам. Політика знач.. а те що кацапня погрожує тюрмою для тих хто одягне нашу форму на території клятої країни то це норм?? Це не політика?
    Цікаво, рашка так і розказувала УЄФА, як у них в новинах показували, що на формі "бандерівське заклинання" и "наш с вами Крым, который входит в состав нашей же с вами страны"!(слова телеведучої ш**ри з рус канала😄😄😄 мда.. Павелко у Рим.. УЄФА дасть одну відповідь: "ничего личного, это просто бизнес".
    _MaKs_7777
      _MaKs_7777, 10.06.2021 17:39
    +5