ВІДЕО. Чотири голи у фіналі. В Динамо з'явилися нові Мессі і Роналду

У Болгарії завершився дитячий міжнародний турнір Varna Cup 2021

9835
2
ФК Динамо Київ U-8

У Болгарії завершився дитячий міжнародний турнір Varna Cup 2021, перемогу в якому здобуло київське «Динамо» U-8.

Головним героєм матчу киян проти місцевої «Марев Стар» Варна (9:0) став нападаючий «Динамо» Максим Пролетарський на прізвисько Мессі. Цей хлопець забив в ворота болгарської команди 7 з 9 м'ячів!

У вирішальному матчі зійшлися «Динамо» і криворізький «Кривбас», обидві команди до цього виграли на турнірі всі свої матчі. У фіналі особливої ​​боротьби не вийшло. У першому таймі «біло-сині» відвантажили супернику три м'ячі, причому всі на рахунку Олександра Яшинкова. Після перерви, трохи розслабившись, динамівці дозволили супернику скоротити відставання до мінімуму, але майже відразу знову збільшили свою перевагу (знову результативний удар на рахунку Яшинкова), а незадовго до фінального свистка встановили остаточний рахунок в матчі - 5:2.

Таким чином, юний «Кріштіану Роналду» забив у фіналі Varna Cup 4 з 5 голів киян. А асистував йому саме герой попереднього поєдинку Макс Пролетарський на прізвисько «Мессі».