СВІТОЛІНА: «Мої камбеки означають, що грати можна з будь-якого рахунку»

Українська тенісистка - про вихід до третього кола Ролан Гаррос

2956
3
Getty Images / Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала перемогу в матчі другого кола Ролан Гаррос.

«У сьогоднішньому поєдинку я відмінно стартувала. У другій партії у мене були труднощі, так що я рада, що змогла закінчити матч у двох сетах. Я на це сподівалася. Я б не сказала, що у другому сеті був спад з мого боку. Лі стала набагато потужніше грати, десь в лінію влучила, десь зробила віннер з другого м'яча. Вона стала діяти більш агресивно і провела три відмінних гейми. За рахунку 1-4 я боролася і намагалася заробити собі шанси, щоб повернутися в гру. З мого боку не було невимушених помилок, це суперниця стала більше ризикувати. Треба було це витримати і постаратися потім переламати хід гри, що мені і вдалося зробити. У кінцівці я змогла показати хороший рівень, діяла активніше і диктувала гру.

У першому моєму матчі була така ж ситуація, коли я відігралася у другій партії, але це все-таки різні поєдинки. Такі камбеки означають, що грати можна з будь-якого рахунку. У мене були матчі, в яких я програвала і потім поверталася в гру, були і такі, коли я вела, а потім програвала. Основний момент в тому, що я граю досить стабільно, а у суперниць, як, наприклад, сьогодні у Лі, гра йде то добре, то погано, десь вона починає робити більше помилок. Це означає, що мені потрібно просто грати рівно.

Що стосується матчу третього кола, то Барбора Крейчикова грає активно, але у неї також багато різаних ударів, вона надає більше обертання. Останнім часом вона дуже добре виступає, вона була і в фіналі в Дубаї, і минулого тижня виграла турнір», - сказала Світоліна.