Збірна США розгромила Словаччину, а Швейцарія поступилася Німеччині

15604
11
Getty Images/Global Images Ukraine

Першим півфіналістом чемпіонату світу з хокею стала збірна США. Американці розгромили Словаччину з рахунком 6:1.

У другому денному чвертьфіналі Швейцарія вела в рахунку 2:0, проте Німеччина зробила камбек, зрівнявши рахунок на останній хвилині третього періоду.

Овертайм пройшов без голів, а в серії булітів сильнішою була Німеччина.

Чемпіонат світу з хокею. Чвертьфінал

США - Словаччина 6:1

Шайби: 13:08 Бойл - 1:0, 15:27 Блеквелл (Лабанк, Робінсон) - 2:0, 19:30 Гарланд (Мур, Джонс) - 3:0, 32:12 Чехларік (Лантош) - 3:1 , 38:50 Блеквелл (Робінсон, Лабанк) - 4:1, 45:15 Чмілевскі (Воланін) - 5:1, 58:45 Гарланд (Воланін, Мур) - 6:1

Швейцарія - Німеччина 2:3 по булітах

Шайби: 15:17 Унтерсандер (Алатало, Курашов) - 1:0, 33:26 Херцог (Шервен, Бертчі) - 2:0, 37:23 Кунакл (Рідер, Новак) - 2:1, 59:16 Гаванке (Кахун , Нюбейс) - 2:2