ФК ХІТ презентував документальний фільм на честь 15-річчя

Володар срібних та бронзових медалей Екстра-ліги

5229
1

ФК «ХІТ» (Київ) – відомий футбольний клуб столиці України, який основні нагороди здобув у футзалі та у пляжному футболі. «ХІТ» - володар Суперкубку України з футзалу 2017, п’ятиразовий фіналіст футзального Кубку України, володар срібних та бронзових медалей Екстра-ліги, дворазовий чемпіон Першої ліги. Окрім цього, столична команда робила золотий хет-трик у пляжному футболі – вигравала чемпіонати України та Києва, а також брала Кубок. У 2021 році ФК «ХІТ» святкує своє 15-річчя і на честь цієї події презентує документальний фільм про історію розвитку команди. У стрічці взяли участь президент клубу Володимир Котляр, головний тренер Олег Лук’яненко, тренер Тарас Шпичка, колишні та діючі гравці команди. Режисер фільму – спортивний журналіст та коментатор Лев Галушко. Дивимося документальну стрічку та вітаємо київський клуб із п’ятнадцятиріччям!

(2)

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7

Чергова спроба збірної України повернутися до другого дивізіону

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів