Збірна України програла другий матч на товариському турнірі

Наші хокеїсти не змогли впоратися з командою Румунії

6699
20
ФХУ

Свій другий поєдинок на турнірі «Beat COVID-19 Ice Hockey» «синьо-жовті» почали невдало. Вже на 3-й хвилині Васіле першим же кидком в матчі пробив Огаджаняна. Не минуло й двох хвилин як Бабинець з передачі Мазура в один дотик зрівняв рахунок - 1:1. А ще через три хвилини Симчук вивів Україну вперед.

Підопічні Шахрайчука непогано тримали шайбу, але під кінець стартового періоду пропустили вдруге. А після перерви Касаняну ще раз засмутив Огаджаняна і ця шайба стала вирішальною в матчі - 2:3.

Нагадаємо, в першому поєдинку наші хокеїсти в овертаймі поступилися команді Польщі.