Ребров покине Ференцварош. Клуб уже знайшов йому заміну

Новим наставником команди стане Петер Штегер

Ребров покине Ференцварош. Клуб уже знайшов йому заміну
© Getty Images/Global Images Ukraine. Петер Штегер

Сергій Ребров покине пост головного тренера «Ференцвароша». Про це повідомляють австрійські ЗМІ.

У клубі вже знайшли заміну українському фахівцеві. «Ференцварош» очолить Петер Штегер.

Переговори з приводу контракту знаходяться на фінальній стадії, угода буде підписана найближчим часом. Нещодавно агент Штегер Макс Хагмайр відвідував Будапешт.

Ситуацію прокоментував сам Штегер, який зараз очолює віденську «Аустрію»:

«Зараз невідповідний час, щоб говорити про це. Але це буде актуально з кінця травня, а до того нам потрібно ще багато чого зробити».

Раніше повідомлялося про те, що Ребров хоче підвищення зарплати в «Ференцвароші».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(260 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 15.05.2021 08:42
    -4
    ZAKARPATFAN, 14.05.2021 23:56
    Теперь куда, в Шериф к Вернидубу или в Солигорск к Григорчуку?
    У Питер, водяру пить?
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 07:59
    0
    Burevesynik, 15.05.2021 06:54
    да уж... Ребров в Шахтере? Всё к этому складывается. Так и будет...
    Он совсем плохой, что бы возвращаться в УПЛ?))
    Может на пенсии и возглавит Мариуполь... А пока есть Сауды, Эмираты, Бахрейн, Катар и тд.
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 07:56
    +1
    Правильно. Пора менять чемпиона страны. Секешфехервар уже задолбался этого ждать.)
    PeterPumkinEater
      PeterPumkinEater, 15.05.2021 07:42
    -2
    > Ребров хочет повышения зарплаты в «Ференцвароше».
    ....
    > Ребров покинет Ференцварош. Клуб уже нашел ему замену
    Решили, что дешевле взять австрийца, чем прокормить украинца
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 15.05.2021 06:54
    -3
    да уж... Ребров в Шахтере? Всё к этому складывается. Так и будет...
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 14.05.2021 23:56
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Теперь куда, в Шериф к Вернидубу или в Солигорск к Григорчуку?
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 07:56
    +1
    Правильно. Пора менять чемпиона страны. Секешфехервар уже задолбался этого ждать.)
    A0Va
    online
      A0Va, 15.05.2021 07:59
    0
    Burevesynik, 15.05.2021 06:54
    да уж... Ребров в Шахтере? Всё к этому складывается. Так и будет...
    Он совсем плохой, что бы возвращаться в УПЛ?))
    Может на пенсии и возглавит Мариуполь... А пока есть Сауды, Эмираты, Бахрейн, Катар и тд.