Матч Світоліна - Свьонтек перенесений на суботу. Відомий час початку гри

Поєдинок сьогодні не відбудеться через дощ

9240
13
Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні Еліна Світоліна у чвертьфіналі престижного грунтового турніру WTA в Римі мала зустрітися полькою Ігою Свьонтек.

Однак через дощі в столиці Італії матч був перенесений на суботу, 15 травня. Початок матчу - о 12:00 за Києвом.

У разі перемоги Світоліної українці доведеться грати півфінальний матч в цей же день четвертим запуском на центральному корті після зустрічі Райллі Опелка - Рафаель Надаль. Орієнтовний час початку матчу - не раніше 16:00 за Києвом.

Також був перенесений на завтра матч чоловічого одиночного розряду Лоренцо Сонего - Андрій Рубльов, а поєдинок між Новаком Джоковичем і Стефаносом Ціціпасом був перерваний по ходу другого сету за рахунку 6:4, 2:1 на користь грецького тенісиста.

(22)

Надія Кіченок розгромно програла на старті парного розряду в Ухані
Теніс | 07 жовтня 2024, 22:45 2

Українка разом із Мію Като у 1/16 фіналу тисячника поступилася дуету Го Ханьюй / Хань Сіньюнь