| Оновлено 14 травня 2021, 09:21
2566
0

Сергій КОВАЛЕЦЬ: «Луческу вдалося достукатися до своїх підопічних»

Спеціаліст прокоментував перемогу «Динамо» над «Зорею» в фіналі Кубка України (1:0)

2566
0
ФК Чорноморець. Сергій Ковалець

Екс-півзахисник національної збірної України Сергій Ковалець поділився враженнями про фінальний матч Кубка України, в якому «Динамо» взяло верх над «Зорею» з рахунком 1:0.

«Більшість експертів фаворитами вважало динамівців, склалося враження, що «біло-сині» були інформовані про ці котирування, і до перерви цей тягар відповідальності позначався негативно на їх діях, перш за все, на командній швидкості. І, хоча територіальна перевага киян сумнівів не викликала, луганчани, взявши на озброєння так званий «ромб» в середній зоні, досить впевнено контролювали перебіг подій на полі тернопільського стадіону. Втім, до гольових моментів справа практично не доходила, однак у динамівця Буяльського та луганчанина Фаворова були можливості відкрити рахунок. Підвела реалізація.

У перерві тренеру «Динамо» Мірчі Луческу вдалося достукатися до своїх підопічних, вони додали в агресивності і повинні звинувачувати тільки себе, що не використали декілька вигідних ситуацій. Тим не менш, завдяки проведеним замінам, луганчани відсунули гру від своїх володінь, і в основний час ворота виявилися на «замку».

А в овертаймі позначилося перевага киян у класі. Правда, за рахунку 1:0 на їхню користь Циганков, який відкрив рахунок, не реалізував пенальті і ледь не повернув інтригу. Все ж «Динамо» було сильніше і заслужило покласти золоті медалі в Кубок», — вважає Ковалець.