Минай уникне розформування і буде грати у Першій лізі

Українському клубу уріжуть бюджет, але він не зникне

Минай уникне розформування і буде грати у Першій лізі
© ФК Минай

У плани клубного керівництва «Миная» не входить розформування команди, і тепер вона після вильоту з УПЛ збирається виступати у Першій лізі. Таке рішення було прийняте керівництвом клубу, незважаючи на негативний результат виступів у вищому дивізіоні і майбутній розгляд в КДК щодо матчу з «Шахтарем» (0:4).

Відчутних кадрових втрат «Минаю» не уникнути, як і урізання бюджету. Точно не будуть захищати кольори «Миная» Антон Каніболоцький, Міслав Матіч, Олександр Сніжко, Андрій Ткачук, Денис Кожанов, у яких закінчилися контракти із клубом. Навряд чи погодиться піти на різке зниження зарплати і Артем Мілевський.

У новому сезоні Першої ліги може з'явитися закарпатське дербі, якщо до «Миная» приєднається «Ужгород», який зараз знаходиться серед лідерів групи «А» Другої ліги.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 11.05.2021 22:39
    0
    avk2307, 11.05.2021 21:05
    кинь ссылку. Хочу глянуть этот позорный матч
    Да это Иванов до сих пор 9е число празднует. Завтра пол дня будет хреново, потом опять накатит и будет фигню разную тут писать.
    avk2307
    online
      avk2307, 11.05.2021 21:05
    -1
    ManU, 11.05.2021 20:32
    А кто разжирел на Динамо-Ворскла 1:5? опзж?)))
    кинь ссылку. Хочу глянуть этот позорный матч
    avk2307
    online
      avk2307, 11.05.2021 20:39
    +4
    ManU, 11.05.2021 20:32
    А кто разжирел на Динамо-Ворскла 1:5? опзж?)))
    Че серьезно Динамо Ворскле 1-5 влетело? Вот мы все пропустили
    az-667
      az-667, 11.05.2021 20:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ManU, 11.05.2021 20:24
    Будут пешком на дерби ходить)))
    Закарпатье подтянется и будет стипльчез
    ManU
    online
      ManU, 11.05.2021 20:33
    -1
    ManU, 11.05.2021 20:32
    А кто разжирел на Динамо-Ворскла 1:5? опзж?)))
    в-д 1:5... в голове до сих пор не укладывается)
    ManU
    online
      ManU, 11.05.2021 20:32
    -1
    alex73776, 11.05.2021 20:02
    ну конечно на тотализатор сыграли 0-4 с шахтой,вот и есть средства еще на существование!
    А кто разжирел на Динамо-Ворскла 1:5? опзж?)))
    ManU
    online
      ManU, 11.05.2021 20:24
    +1
    Будут пешком на дерби ходить)))
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 11.05.2021 20:15
    0
    Помню как "это" выходило в высшую лигу:
    "Последняя игра против Волыни, если бы минай проиграл то в упл не играл бы. Могли попасть Агро или так же волынь.
    В конце матча только волинь начала активно действовать сразу красная. "
    Тогда волынь не попала упл, а это попало
    Таких клубов лучше что бы не было. Севидов найдет как запустить "цирк" и в первой лиге.
    Александр Купцов
    online
      Александр Купцов, 11.05.2021 20:04
    -1
    Да, чуть отбились в последнем матче, можно сезончик в первой катануть)
    alex73776
      alex73776, 11.05.2021 20:02
    -1
    ну конечно на тотализатор сыграли 0-4 с шахтой,вот и есть средства еще на существование!
    avk2307
    online
      avk2307, 11.05.2021 20:39
    +4
    ManU, 11.05.2021 20:32
    А кто разжирел на Динамо-Ворскла 1:5? опзж?)))
    Че серьезно Динамо Ворскле 1-5 влетело? Вот мы все пропустили
    ManU
    online
      ManU, 11.05.2021 20:24
    +1
    Будут пешком на дерби ходить)))
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 11.05.2021 22:39
    0
    avk2307, 11.05.2021 21:05
    кинь ссылку. Хочу глянуть этот позорный матч
    Да это Иванов до сих пор 9е число празднует. Завтра пол дня будет хреново, потом опять накатит и будет фигню разную тут писать.
    az-667
      az-667, 11.05.2021 20:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ManU, 11.05.2021 20:24
    Будут пешком на дерби ходить)))
    Закарпатье подтянется и будет стипльчез
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 11.05.2021 20:15
    0
    Помню как "это" выходило в высшую лигу:
    "Последняя игра против Волыни, если бы минай проиграл то в упл не играл бы. Могли попасть Агро или так же волынь.
    В конце матча только волинь начала активно действовать сразу красная. "
    Тогда волынь не попала упл, а это попало
    Таких клубов лучше что бы не было. Севидов найдет как запустить "цирк" и в первой лиге.