Авангард – Волинь – 2:1. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 25-го туру Першої ліги чемпіонату України

Авангард – Волинь – 2:1. Відео голів та огляд матчу
© ФК Авангард

На вік-енді пройшов поєдинок 25-го туру Першої ліги чемпіонату України.

Дивіться відео голів та огляд матчу «Авангард» Краматорськ – «Волинь» Луцьк – 2:1.

Голи: Скотаренко, 80, Толочко, 90+1 – Приймак, 11.

Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Роман Толочко (Авангард Кр).
80' ГОЛ ! М'яч забив Денис Скотаренко (Авангард Кр).
11' ГОЛ ! М'яч забив Владислав Приймак (Волинь).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 05:18
    0
    І ТАКОЖ ЦИРК БУВ з ФК """ПОЛІССЯМ""" і НАПЕВНО НАС ЧЕКАТИМЕ В НАСТУПНИХ ТУРАХ ЗА участю:::::::::::::::
    1. Суддів
    2. ЗАРОБЛЯННЯ ГРЯЗНИХ БАБОСИКІВ ФУТБОЛІСТАМИ ВОЛИНІ - """СТАВКИ""""
    3. І ЗАПЕКЛА ГРЯЗНА ФІНАНСОВА і РІЗНА БОРОТЬБА 4клубів - за попадання в УПЛ тільки 3-ох
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 05:11
    0
    ЦЕ моє пояснення(((прояснення світла для нас - вболівальників))))) щодо 2 голу на 90хв. матчу, А ТЕПЕР щодо 1 голу в ворота ВОЛИНІ на 80хв. цього матчу -------- В МОМЕНТІ ЗАКИДАННЯ М'ЯЧА ДО ВОРІТ, було грубе порушення на гравцю ВОЛИНІ, знову таки, вроді би на Приндеті, ---- ДОБРЕ ПОДИВІТЬСЯ, ПРИ ПРИЙОМІ М'ЯЧА. І ЩЕ в цьому моменті, коли забивали гол, гравець ВОЛИНІ , який перебував на лінії воріт, чомусь просто впав в свої ворота разом з футбольним м'ячем, не відбивши при цьому несильний удар, який пробивав взагалі прямісінько на цього гравця(намалював захисник)))¿?????????????????¿!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!
    ЩО ВЗАГАЛІ ВІДБУВАЄТЬСЯ : "АБО ЙДЕ ОБОПІЛЬНЕ ЗАРОБЛЯННЯ КЕША САМИМИ ГРАВЦЯМИ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    АБО ЙДЕ ЗАРОБЛЯННЯ КЕША ДЕЯКИМИ 2-3-4-5 ГРАВЦЯМИ ЦІЄЇ КОМАНДИ(((не виключено, що тренер і помічники і асистенти замішані, які не з'явилися на гру)))))))))))))));;;;;;;;;;;;;;;;;; АБО ПРОБАШЛЮЄТЬСЯ ЗА ЛАМАННЯ позитивних РЕЗУЛЬТАТІВ для ФК "ВОЛИНІ" олігархатом клубів ФК "АГРОБІСНЕСА" і ФК "МЕТАЛІСТА 1925" і можл. ФК "ЧОРНОМОРЦЯ"((( ОДЕССА і ВИЩА ЛІГА?!!!!----- А ЦЕ БАБОСИКИ і в подальшому розвиток клубу і спонсори клубу++±+++++++++++++++++++++++++++ вболівальники+++телетрансляції і нет+++збільшення ціни самих гравців+++ігри з першою трійкою УПЛ(з ШАХТАРЕМ, з ДИНАМО, з ЗОРЕЮ, з ДЕСНОЮ, з ВОРСКОЮ, з ДНІПРОМ і тд.))))))))))) ----- КОРОЧЕ КАЖУЧИ ОДНІ ПЛЮСИ І БАБОСИКИ і жодних мінусів------------ тільки подумати за виграші з першої трійки башлятимуть постійно їхні конкуренти!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    АБО ТАКОЖ ЧУЖИМИ РУКАМИ(((суддівськими і можлива нагорода та заохочення інших середняків, яким нічого не потрібно було))))------- ДОБРЕ РОЗМІРКУЙТЕ:::::: """""ЧИ ПОТРІБНО РВАТИ ЇМ ПУПА???? """""Якщо не має жодного смисла цим командам для цього((((ні турнірне значення ні іншого смислу))))) ---- """РВУТЬ ЖОПУ за ВИЩУ ЛІГУ ці 2-3клуби"""?????????;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    ;;;;
    АБО ХТОСЬ З ГРАВЦІВ ЧИ ОТОЧЕННЯ КЛУБУ почало грати на ставках(конторах)) адже вони Є ДУЖЕ ПРИБУТКОВИМ теперішнім БІЗНЕСОМ, -----------------------""""ЦЕ НАЙКРАЩИЙ БЕЗПРОГРАШНИЙ ВАРІАНТ НА СЬОГОДНІ ДЛЯ ГРАВЦІВ, як вони вважають(((((((для прикладу матч МИНАЙ - ШАХТАР, і ОСЬ ТАК ПРИБЛИЗНО ЦЯ БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ ВИГЛЯДАЄ ::::::
    1. Поставив і зіграв на КОНТОРУ, закинув 50₴ виграв 250₴.
    2. Поможуть судді і власники клубів, що рвуться в УПЛ.
    3. Заохочені фінансово гравці клубів-середняків.
    4. В подальшому збільшення прибутків клубів, зростання цін на гравців, вболівальники на стадіонах, телетрансляції, зарплата, премії і ТД .
    5. А САМЕ ГОЛОВНА БОЛЯЧКА ВСІХ, ЩО ЧЕКАТИ НІХТО НЕ ХОЧЕ, ЗАРОБИТИ ГРОЮ і МАЙСТЕРНІСТЮ, А ХОЧЕТЬСЯ НЕХАЙ НЕБАГАТО, АЛЕ ЧИМ БИСТРІШЕ ЗАРОБИТИ БАБОСИКІВ, ЗЛИВАЄМО і БУДЕМО ЩАСЛИВІ
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 04:03
    0
    ВИ УВАЖНО ДИВИЛИСЯ ОСТАННІ МАТЧІ ВОЛИНІ::::::::::::::::::: з ПОЛІССЯМ 1:0 і з АВАНГАРДОМ ???????¿????.?..???!...??????!?!???????????????????????
    ПРИДІЛІТЬ БУДЬ-ЛАСКА УВАГУ -------- з АВАНГАРДОМ (КРАМАТОРСЬК)) на 90хв. матчу НЕ ЗРОЗУМІЛИЙ ПЕНАЛЬТІ в ВОРОТА ВОЛИНІ((((футболіст Приндета навіть не ставив ногу,
    і не відбирав м'яча в гравця Авангарду, міг і забивати гравець якби не малював ПЕНАЛЬТІ)) а також в Приндети був """ступор гравця""" і його руки були підняті взагалі до гори(вверх))) --------"""""НЕ ТОРКАВСЯ і НЕ ЧІПАЮ, не стріляйте, БО ЗДАЮСЯ"""""
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 03:53
    0
    АБО ВОЛИНЬ ЗЛИВАЄТЬСЯ САМА АБО БІЛЬШЕ ВСЬОГО ХТОСЬ керівництва(((ЗАМОЖНИХ ЛЮДЕЙ))))) трьох клубів: А ЦЕ : ЧОРНОМОРЕЦЬ, АГРОБІЗНЕС, МЕТАЛІСТ 1925 - ПОДИВІТЬСЯ ДВА ПОПЕРЕДНІ МАТЧІ ЗА УЧАСЮ ФК "ВОЛИНІ" ТОПЛЯТЬ і ПРОПЛАТИЛИ ((((( АБО СУДДЯМ АБО в самій команді і можливо не одна ОСОБА ЗЛИВАЄ ВИХІД КЛУБУ в ВИЩУ ЛІГУ?¿??????!!!!!!!!!!!!!!!!!¡¡!!!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 05:18
    0
    І ТАКОЖ ЦИРК БУВ з ФК """ПОЛІССЯМ""" і НАПЕВНО НАС ЧЕКАТИМЕ В НАСТУПНИХ ТУРАХ ЗА участю:::::::::::::::
    1. Суддів
    2. ЗАРОБЛЯННЯ ГРЯЗНИХ БАБОСИКІВ ФУТБОЛІСТАМИ ВОЛИНІ - """СТАВКИ""""
    3. І ЗАПЕКЛА ГРЯЗНА ФІНАНСОВА і РІЗНА БОРОТЬБА 4клубів - за попадання в УПЛ тільки 3-ох
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 05:11
    0
    ЦЕ моє пояснення(((прояснення світла для нас - вболівальників))))) щодо 2 голу на 90хв. матчу, А ТЕПЕР щодо 1 голу в ворота ВОЛИНІ на 80хв. цього матчу -------- В МОМЕНТІ ЗАКИДАННЯ М'ЯЧА ДО ВОРІТ, було грубе порушення на гравцю ВОЛИНІ, знову таки, вроді би на Приндеті, ---- ДОБРЕ ПОДИВІТЬСЯ, ПРИ ПРИЙОМІ М'ЯЧА. І ЩЕ в цьому моменті, коли забивали гол, гравець ВОЛИНІ , який перебував на лінії воріт, чомусь просто впав в свої ворота разом з футбольним м'ячем, не відбивши при цьому несильний удар, який пробивав взагалі прямісінько на цього гравця(намалював захисник)))¿?????????????????¿!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!
    ЩО ВЗАГАЛІ ВІДБУВАЄТЬСЯ : "АБО ЙДЕ ОБОПІЛЬНЕ ЗАРОБЛЯННЯ КЕША САМИМИ ГРАВЦЯМИ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    АБО ЙДЕ ЗАРОБЛЯННЯ КЕША ДЕЯКИМИ 2-3-4-5 ГРАВЦЯМИ ЦІЄЇ КОМАНДИ(((не виключено, що тренер і помічники і асистенти замішані, які не з'явилися на гру)))))))))))))));;;;;;;;;;;;;;;;;; АБО ПРОБАШЛЮЄТЬСЯ ЗА ЛАМАННЯ позитивних РЕЗУЛЬТАТІВ для ФК "ВОЛИНІ" олігархатом клубів ФК "АГРОБІСНЕСА" і ФК "МЕТАЛІСТА 1925" і можл. ФК "ЧОРНОМОРЦЯ"((( ОДЕССА і ВИЩА ЛІГА?!!!!----- А ЦЕ БАБОСИКИ і в подальшому розвиток клубу і спонсори клубу++±+++++++++++++++++++++++++++ вболівальники+++телетрансляції і нет+++збільшення ціни самих гравців+++ігри з першою трійкою УПЛ(з ШАХТАРЕМ, з ДИНАМО, з ЗОРЕЮ, з ДЕСНОЮ, з ВОРСКОЮ, з ДНІПРОМ і тд.))))))))))) ----- КОРОЧЕ КАЖУЧИ ОДНІ ПЛЮСИ І БАБОСИКИ і жодних мінусів------------ тільки подумати за виграші з першої трійки башлятимуть постійно їхні конкуренти!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    АБО ТАКОЖ ЧУЖИМИ РУКАМИ(((суддівськими і можлива нагорода та заохочення інших середняків, яким нічого не потрібно було))))------- ДОБРЕ РОЗМІРКУЙТЕ:::::: """""ЧИ ПОТРІБНО РВАТИ ЇМ ПУПА???? """""Якщо не має жодного смисла цим командам для цього((((ні турнірне значення ні іншого смислу))))) ---- """РВУТЬ ЖОПУ за ВИЩУ ЛІГУ ці 2-3клуби"""?????????;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    ;;;;
    АБО ХТОСЬ З ГРАВЦІВ ЧИ ОТОЧЕННЯ КЛУБУ почало грати на ставках(конторах)) адже вони Є ДУЖЕ ПРИБУТКОВИМ теперішнім БІЗНЕСОМ, -----------------------""""ЦЕ НАЙКРАЩИЙ БЕЗПРОГРАШНИЙ ВАРІАНТ НА СЬОГОДНІ ДЛЯ ГРАВЦІВ, як вони вважають(((((((для прикладу матч МИНАЙ - ШАХТАР, і ОСЬ ТАК ПРИБЛИЗНО ЦЯ БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ ВИГЛЯДАЄ ::::::
    1. Поставив і зіграв на КОНТОРУ, закинув 50₴ виграв 250₴.
    2. Поможуть судді і власники клубів, що рвуться в УПЛ.
    3. Заохочені фінансово гравці клубів-середняків.
    4. В подальшому збільшення прибутків клубів, зростання цін на гравців, вболівальники на стадіонах, телетрансляції, зарплата, премії і ТД .
    5. А САМЕ ГОЛОВНА БОЛЯЧКА ВСІХ, ЩО ЧЕКАТИ НІХТО НЕ ХОЧЕ, ЗАРОБИТИ ГРОЮ і МАЙСТЕРНІСТЮ, А ХОЧЕТЬСЯ НЕХАЙ НЕБАГАТО, АЛЕ ЧИМ БИСТРІШЕ ЗАРОБИТИ БАБОСИКІВ, ЗЛИВАЄМО і БУДЕМО ЩАСЛИВІ
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 04:03
    0
    ВИ УВАЖНО ДИВИЛИСЯ ОСТАННІ МАТЧІ ВОЛИНІ::::::::::::::::::: з ПОЛІССЯМ 1:0 і з АВАНГАРДОМ ???????¿????.?..???!...??????!?!???????????????????????
    ПРИДІЛІТЬ БУДЬ-ЛАСКА УВАГУ -------- з АВАНГАРДОМ (КРАМАТОРСЬК)) на 90хв. матчу НЕ ЗРОЗУМІЛИЙ ПЕНАЛЬТІ в ВОРОТА ВОЛИНІ((((футболіст Приндета навіть не ставив ногу,
    і не відбирав м'яча в гравця Авангарду, міг і забивати гравець якби не малював ПЕНАЛЬТІ)) а також в Приндети був """ступор гравця""" і його руки були підняті взагалі до гори(вверх))) --------"""""НЕ ТОРКАВСЯ і НЕ ЧІПАЮ, не стріляйте, БО ЗДАЮСЯ"""""
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 11.05.2021 03:53
    0
    АБО ВОЛИНЬ ЗЛИВАЄТЬСЯ САМА АБО БІЛЬШЕ ВСЬОГО ХТОСЬ керівництва(((ЗАМОЖНИХ ЛЮДЕЙ))))) трьох клубів: А ЦЕ : ЧОРНОМОРЕЦЬ, АГРОБІЗНЕС, МЕТАЛІСТ 1925 - ПОДИВІТЬСЯ ДВА ПОПЕРЕДНІ МАТЧІ ЗА УЧАСЮ ФК "ВОЛИНІ" ТОПЛЯТЬ і ПРОПЛАТИЛИ ((((( АБО СУДДЯМ АБО в самій команді і можливо не одна ОСОБА ЗЛИВАЄ ВИХІД КЛУБУ в ВИЩУ ЛІГУ?¿??????!!!!!!!!!!!!!!!!!¡¡!!!!!!!!!!