«Хлопці, витрачайте гроші». Ярославський підтвердив участь в житті ФК Метал

Клуб вийшов у Першу лігу

«Хлопці, витрачайте гроші». Ярославський підтвердив участь в житті ФК Метал
© fcmetal.com.ua

Олександр Ярославський підтвердив, що буде відроджувати «Металіст» на базі клубу «Метал», який нещодавно гарантував собі вихід в Першу лігу.

Незабаром Ярославський має намір вкладатися в клуб фінансово.

«Я вітаю «Метал» з достроковим виходом у Першу Лігу. Вітаю Краснікова, Кучера і всю команду. Звичайно, я стежу за командою. Підказую збоку Краснікову. Поки я не маю фінансового відношення до «Металу», але все інше проходить через мене. Потім я наздожену їх».

«Як тільки все здійсниться юридично, я все поверну, що вони витратять. Витрачайте гроші, хлопці. Вони можуть довіритися мені. З Красніковим у нас ніколи не було ніяких контрактів. Всі фінансові питання - це питання принципу для мене», - сказав Ярославський.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(152 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 11.05.2021 17:59
    0
    Yura Юрий, 11.05.2021 16:14
    а ты внимательно посмотри что именно в основном покупают...самое дешмановское: хлеб, минералка, самое дешевое пиво, крупы, туалетная бумага.
    Не сказав би. Багато в чергах стоїть з доволі дорогими продуктами, чеки більше за тисячу не рідкість. Не кажу, що людям просто жити тепер, проте у багатьох ще є особливість жалітися, що все погано, навіть якщо це не так.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 11.05.2021 16:14
    0
    Роман Порывай, 11.05.2021 07:15
    Зато в магазинах черги, не проштовхнутися. Купляють те, чого "нема жерти" за гроші "яких немає"...
    а ты внимательно посмотри что именно в основном покупают...самое дешмановское: хлеб, минералка, самое дешевое пиво, крупы, туалетная бумага.
    Victor Podzigun
      Victor Podzigun, 11.05.2021 15:04
    0
    С самого начала торчат уши Ярика. Просто в настоящее время он пытается вернуть своё имущество которое продал может и под нажимом ,но за очень большие бабки. И стадион ,и базу ,и бренд. Все это стоит больших денег. Подкупить игроков ,выйдет в лигу чемпионов ,и продаст за ещё большие бабки. Вот и весь сказ расказ.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 11.05.2021 10:02
    +1
    Alex Romanov, 10.05.2021 20:46
    При Зеленском все крупные бизнесмены снова встали на ноги и накопили деньжат на футбол. Теперь у нас снова будет топовая УПЛ. Браво Зе!
    Странно что в Кривбессе не появился олигарх,который готов вывести команду в ЛЧ... Или в тихаря там тоже воду мутят,хотят Зеленскому подарок на юбилей сделать...
    Barsa
      Barsa, 11.05.2021 09:41
    0
    vitalikss86, 11.05.2021 00:11
    Що нам та Зоря ! Перемогали і раніше її ! Чим тут лякати ! Нас не залякаєш ! А хтось з Динамовців напевно з вас вже злякався - перед іменем Метала у ваших футболістів будуть ноги тремтіти ! Ви зараз всі у психологічний ямі ! Ви програли до гри навіть ! А ми на піднесенні - готові розпалити вогонь в УПЛ - додати блідості чемпіонату нові барви !
    Зоря хорошая команда ,и ее презик не дает ни копейки денег!А Металл без бабла Ярика может что то?))
    Barsa
      Barsa, 11.05.2021 09:39
    0
    vitalikss86, 11.05.2021 00:18
    Не пиши дурниць! Якщо Ми фанати - дізнаємося що Ярик хоче здати Харків - ми підемо проти нього! На Метал буде ходити 500 ватників - все решта на 1925! Це Динамовці можуть знаючи що Г Суркіс сепаратист підтримувати тисЯчами тут його і на стадіоні - вболівати за Динамо ! Мені б було соромно на їх місці ! Якщо Ярик здавати задумав щось Росії - ми ж перші будемо проти - підтримки не буде - відмовимося від команди ! Бо ми є народ (на відміну від Динамовців що навіть на сайті тут... не худоба) , якого правди сила ніким звойовна ще не була!
    Куда ты пойдешь там,ссыкло
    ya_3
      ya_3, 11.05.2021 08:07
    +2
    Писец... На сайте появилась третья сила: ботоферма МЕТАЛЛИСТА
    Скоро нам, обычным болельщикам, здесь места уже не останется
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 11.05.2021 08:01
    +4
    Конечно, сейчас бабок вольют, звезд наберут и может что и выиграют
    Но это уже будет другая команда.
    Это уже будет другая команда.
    Но я думаю, после выборов все притихнет, если нужный кандидат не выиграет.
    Ты умри сегодня, а я умру завтра.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 11.05.2021 07:15
    +2
    Yura Юрий, 11.05.2021 00:31
    зато народ еще больше обнищал, работы нет, жрать нечего за комуналку платить нечем, зато футбол смотрим, ЗЕмечательно!
    Зато в магазинах черги, не проштовхнутися. Купляють те, чого "нема жерти" за гроші "яких немає"...
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 11.05.2021 00:31
    +3
    Alex Romanov, 10.05.2021 20:46
    При Зеленском все крупные бизнесмены снова встали на ноги и накопили деньжат на футбол. Теперь у нас снова будет топовая УПЛ. Браво Зе!
    зато народ еще больше обнищал, работы нет, жрать нечего за комуналку платить нечем, зато футбол смотрим, ЗЕмечательно!
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 11.05.2021 00:18
    -4
    andreypoltava234, 10.05.2021 22:21
    ну, ярославський - то знаний московський аферист...він ж веде бізнес і постійно спілкується з "гаманцями" путіна....і розуміє, що Харків може стати наступним після Донецька та Луганська....проти московії ж він, як і ахметов, не піде...))
    Не пиши дурниць! Якщо Ми фанати - дізнаємося що Ярик хоче здати Харків - ми підемо проти нього! На Метал буде ходити 500 ватників - все решта на 1925! Це Динамовці можуть знаючи що Г Суркіс сепаратист підтримувати тисЯчами тут його і на стадіоні - вболівати за Динамо ! Мені б було соромно на їх місці ! Якщо Ярик здавати задумав щось Росії - ми ж перші будемо проти - підтримки не буде - відмовимося від команди ! Бо ми є народ (на відміну від Динамовців що навіть на сайті тут... не худоба) , якого правди сила ніким звойовна ще не була!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 11.05.2021 00:18
    +4
    zzg77, 10.05.2021 22:05
    .... и Остапа понесло!
    Тут вистачає пошлих та тупих коміків, має ж бути хоч один веселий для балансу)
    Barsa
      Barsa, 11.05.2021 00:16
    0
    vitalikss86, 11.05.2021 00:11
    Що нам та Зоря ! Перемогали і раніше її ! Чим тут лякати ! Нас не залякаєш ! А хтось з Динамовців напевно з вас вже злякався - перед іменем Метала у ваших футболістів будуть ноги тремтіти ! Ви зараз всі у психологічний ямі ! Ви програли до гри навіть ! А ми на піднесенні - готові розпалити вогонь в УПЛ - додати блідості чемпіонату нові барви !
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 11.05.2021 00:11
    -5
    Pavelgorov, 10.05.2021 22:29
    Лечи башку
    Що нам та Зоря ! Перемогали і раніше її ! Чим тут лякати ! Нас не залякаєш ! А хтось з Динамовців напевно з вас вже злякався - перед іменем Метала у ваших футболістів будуть ноги тремтіти ! Ви зараз всі у психологічний ямі ! Ви програли до гри навіть ! А ми на піднесенні - готові розпалити вогонь в УПЛ - додати блідості чемпіонату нові барви !
    Lion
    online
      Lion, 10.05.2021 23:28
    +6
    vitalikss86, 10.05.2021 21:01
    5 років досить буде щоб УПЛ виграти - 10 щоб ЛЧ ! Тричі сон снився що у 25 році піднемо Золото - в 30 ЛЧ! Сон це сила ! У моїх думках для мене Метал вже взяв золото!
    Я не знаю что ты употребляешь, но остановись пока не поздно.....
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 10.05.2021 22:29
    +4
    vitalikss86, 10.05.2021 20:51
    Тільки дворовий і на чемпіонаті Харківських Вузів - за збірну Вузу - на великому справжньому полі 2 роки (2 сезони грав) Тут під не наш рівень - мав на увазі, що Зоря не рівень Метала ( як наприклад Яруд і Енергія - в одні ворота навіть останнім часом другу лігу не цікаво дивитися - так буде і з Зорею ) Під словами Ми - маю на увазі Метал(іст) ! Бо ми і є Металіст - Металіст в моєму серці
    Лечи башку
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 10.05.2021 22:21
    -3
    ну, ярославський - то знаний московський аферист...він ж веде бізнес і постійно спілкується з "гаманцями" путіна....і розуміє, що Харків може стати наступним після Донецька та Луганська....проти московії ж він, як і ахметов, не піде...))
    zzg77
    online
      zzg77, 10.05.2021 22:05
    +5
    .... и Остапа понесло!
    vitalikss86
    online
      vitalikss86, 10.05.2021 21:36
    -9
    Дмитрий Борщёв, 10.05.2021 21:21
    Землячок, у тебе чердак протёк, выздоравливай)
    Просто знай ніхто не наважиться зупинити силу Великої команди! Навіть футбольний бог за Метал! Він також нами пишатиметься! Всі хто вірить в Металіст - хто грав за нього і гратиме - автоматично потраплять у рай! Ті хто проти потраплять у пекло - ще за життя, у той момент коли опиняться на стадіоні Металіст - підтримка після короновіруса буде шаленої ! cehenneme hoşgeldiniz!
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 10.05.2021 21:23
    +6
    Странное заявление, прямо как в анекдоте:
    -Жарьте рыбу, Сеня.
    - Так рыбы нету!
    - Вы жарьте, жарьте. Рыба будет.
    zzg77
    online
      zzg77, 10.05.2021 19:40
    +11
    Отлично! Теперь можно купить Мбапе, Месси, Кейна и парочку игроков в оборону и в полузащиту. Не бойтесь, Ярославский всё вернёт!!!
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 10.05.2021 19:12
    +8
    Alex86 1, 10.05.2021 19:07
    Тю, так дал бы эти $ по тихому да и все.
    А думаеш за счет чего клуб живет,за деньги Красникова?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 20:28
    +7
    vitalikss86, 10.05.2021 20:21
    Нет такого не было - Металл вышел в 2004 а стал третьим 2007 году ! Но тогда тот же Металлург Д был сильнее ещё команды - Днепр - конкуренты! Сейчас третье займёт без вопросов ! А через 2 -3 года после возвращение в сезоне Первое! Запишите дату чемпионом станет в 2025 году в мае! На юбилей 100 лет того Металлиста! Это будет стимул и мечта ! Никто не остановит нас ! Никто не посмеет !
    Ви спочатку Зорю посуньте
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 10.05.2021 19:05
    +7
    Lion
    online
      Lion, 10.05.2021 23:28
    +6
    vitalikss86, 10.05.2021 21:01
    5 років досить буде щоб УПЛ виграти - 10 щоб ЛЧ ! Тричі сон снився що у 25 році піднемо Золото - в 30 ЛЧ! Сон це сила ! У моїх думках для мене Метал вже взяв золото!
    Я не знаю что ты употребляешь, но остановись пока не поздно.....
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 10.05.2021 21:23
    +6
    Странное заявление, прямо как в анекдоте:
    -Жарьте рыбу, Сеня.
    - Так рыбы нету!
    - Вы жарьте, жарьте. Рыба будет.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 20:54
    +6
    vitalikss86, 10.05.2021 20:29
    Кстати в Инстаграмме пишут что Металл может уже в след сезоне занять место в Еврокубках! Даже с первой лиги! Как? Выиграть кубок Украины! А это идея ! Я и не подумал ! Трепещи Италия, Бойся Англия, волнуйся Германия, паникуй Испания - Металл Великий едет рвать Вас! Все на колени перед Великим Металлом! Расстилать коврик и молиться за Великих (фаны Металла за хорошую команду; а те кто против Металла - за то чтоб больше трёх в матче не пропустили ... чтоб ноги унесли)
    Ти настільки наївний, що віриш,що просто вкидання грошей одразу робить з непоганої команди топ? Ман.Сіті араби придбали у 2008 р. та ввалили в клуб більше двох мільярдів євро на трансфери за ці роки, мабуть не менше витратили на зарплати. Тільки цього року Ман.Сіті вийшов до фіналу ЛЧ. Ярославському такі витрати навіть не снилися. А в твоїх мріях Металіст вже "рве" найкращі команди Європи. За всієї поваги до того Металіста, навіть він обігрував лише сильних європейських середняків, проте нікого з топ-команд.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.05.2021 19:45
    +6
    OKs100, 10.05.2021 19:33
    Без усиления на 25-35 миллионов долларов Металлу не выиграть Первую лигу.
    Да какое там! 45-70, не меньше!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 10.05.2021 19:11
    +6
    Что-то это мне кого-то напоминает... Ну да, таким путем всегда шел Рокфелле, своих денег старался никуда не вкладывать, просто одалживал,выпускал акции и раскручивал доверчивых лохов. Интересно, Ярославский будет создавать акционерное общество и продавать акции?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.05.2021 19:07
    +6
    Тю, так дал бы эти $ по тихому да и все.
    zzg77
    online
      zzg77, 10.05.2021 22:05
    +5
    .... и Остапа понесло!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 21:16
    +5
    Alex Romanov, 10.05.2021 21:03
    А в моих мой Кривбасс твой Металл 5-0 вынес в финале лиги чемпионов. Думки це сила!
    То ти ще не знаєш, які команди я прокачував у грі FIFA та розносив їми у фіналах ЛЧ Барсу та Реал) Там Верес, Металург (З), Говерла бували) Думки то реально сила)))
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 10.05.2021 20:36
    +5
    vitalikss86, 10.05.2021 20:30
    Для нас то не команда - не наш рівень! Пройдемо навіть не згадаємо - як ту ж Енергію 1:3 у минулому турі так і Зорю
    Ти у футбол окрім дворового хоч раз грав? Не ваш рівень...
    Disiny7
      Disiny7, 10.05.2021 19:52
    +5
    OKs100, 10.05.2021 19:33
    Без усиления на 25-35 миллионов долларов Металлу не выиграть Первую лигу.
    С таким усилением можно и ДК с Шахтой нагнуть
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 11.05.2021 08:01
    +4
    Конечно, сейчас бабок вольют, звезд наберут и может что и выиграют
    Но это уже будет другая команда.
    Это уже будет другая команда.
    Но я думаю, после выборов все притихнет, если нужный кандидат не выиграет.
    Ты умри сегодня, а я умру завтра.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 11.05.2021 00:18
    +4
    zzg77, 10.05.2021 22:05
    .... и Остапа понесло!
    Тут вистачає пошлих та тупих коміків, має ж бути хоч один веселий для балансу)
    Pavelgorov
    online
      Pavelgorov, 10.05.2021 22:29
    +4
    vitalikss86, 10.05.2021 20:51
    Тільки дворовий і на чемпіонаті Харківських Вузів - за збірну Вузу - на великому справжньому полі 2 роки (2 сезони грав) Тут під не наш рівень - мав на увазі, що Зоря не рівень Метала ( як наприклад Яруд і Енергія - в одні ворота навіть останнім часом другу лігу не цікаво дивитися - так буде і з Зорею ) Під словами Ми - маю на увазі Метал(іст) ! Бо ми і є Металіст - Металіст в моєму серці
    Лечи башку
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 10.05.2021 21:21
    +4
    vitalikss86, 10.05.2021 20:59
    Я ще додам - що вже в новини тут часто про Метал пишуть! Я ж кажу скоро вся Україна буде з нами ! Навіть ті хто зараз не можуть собі зізнатися - підсвідомо вже за Метал! Мені вже і снилося що ЛЧ підняли ! Все буде ! Мільйони будуть з нами ! Зараз просто деяким соромно зізнатися - а я від початку і до кінця ! Шлях із другої ліги до переможця ЛЧ упродовж 10 років ! Документальний фільм «Команда Великих янголів»! Рік випуску 2030, Україна ! Про нас будуть писати книги, знімати фільми, щоб наші нащадка знали якими були - якими станемо! Щоб ті кого вже немає з зірок дивилися на цей світ і бачили Велику команду Металіст ! Ми це зробимо - ні Юве ні МС ні ПСЖ не зупинять нас - не зможуть
    Землячок, у тебе чердак протёк, выздоравливай)
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 10.05.2021 19:49
    +4
    OKs100, 10.05.2021 19:33
    Без усиления на 25-35 миллионов долларов Металлу не выиграть Первую лигу.
    Ты либо перепутал гривны с долларами, либо первую лигу с упл
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 10.05.2021 19:14
    +4
    Владимир Копяк, 10.05.2021 19:11
    Что-то это мне кого-то напоминает... Ну да, таким путем всегда шел Рокфелле, своих денег старался никуда не вкладывать, просто одалживал,выпускал акции и раскручивал доверчивых лохов. Интересно, Ярославский будет создавать акционерное общество и продавать акции?
    так он один раз уже продал какой-то клуб... еще раз задумал???