Всі команди в суботу зазнали поразок у відборах до чемпіонатів континенту

2083
1
CEV

Таке іноді трапляється, коли в один день відразу кілька збірних програють важливі для себе матчі. Саме це сталося сьогодні з нашими командами, які виступають в своїх відбіркових турнірах чемпіонатів Європи.

Про поразку національної жіночої волейбольної збірної України команді Швеції з рахунком 0:3 ми повідомляли раніше. А тепер про поєдинках українських юнаків і дівчат.

Юнацька збірна віком до 17 років проводила свій ключовий матч у Сербії в групі В. Тільки перемога з рахунком 3:0 залишала шанси підопічним Володимира Романцова і Петра Бойка на перше місце, яке давало право на вихід до фінального етапу Євро. Але, на жаль. Вже перший сет був програний 21:25. Щоправда, потім українці зуміли взяти другу партію 26:24, та далі в третьому і четвертому сетах наші хлопці поступилися з однаковим рахунком 23:25.

4. Німеччина 3, 0, 3, 0, 0 - 9

Нагадаємо, що збірна Німеччини відмовилася від участі в турнірі і їй зараховані поразки у всіх іграх з рахунком 0:3.

І сьогодні ж свій стартовий матч в аналогічному турнірі провела жіноча збірна України U-16. У Бельгії вона зустрічалася з командою Білорусі. Тут також все склалося не за нашим сценарієм. Українкам вдалося виграти лише другу партію 25:20, а в інших трьох сильнішими були суперниці. В підсумку поразка з рахунком 1:3.

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи. Дівчата. U-16
Група А. Вільворде (Бельгія)
8 травня
Україна - Білорусь

1:3 (10:25, 25:20, 18:25, 12:25)

Напередодні збірна Білорусі програла господаркам майданчика з рахунком 2:3, а це означає, що наша команда вже ні за яких розкладів не буде першою. Тож фінальний турнір, на жаль, пройде без участі підопічних Віктора Туркули.

Турнірне становище групи А:
1. Білорусь 2, 1, 1, 4, 5 - 4
2. Бельгія 1, 1, 0, 2, 3 - 2
3. Україна 1, 0, 1, 0, 1 - 3

В заключний ігровий день у неділю 9 травня зіграють Україна та Бельгія.

Ігор Заржицький
(19)

Хацкевич розповів, чи були в Яремчука проблеми з режимом та алкоголем
Футбол | 28 березня 2024, 14:52 2

Колишній головний тренер «Динамо» вважає Романа найпрофесійнішим футболістом з тих, кого він бачив

Волейболістки Прометея стали другими фіналістками Суперліги
Волейбол | 23 березня 2024, 15:27 0

Обидва півфінальні поєдинки з «Балтою» дніпровська команда виграла з рахунком 3:0