Рональд КУМАН: «Ми вели 2:0, я не очікував нічиєї»

Наставник «Барселони» – про втрачені очки в матчі з «Леванте»

Рональд КУМАН: «Ми вели 2:0, я не очікував нічиєї»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Куман

Головний тренер каталонської «Барселони» Рональд Куман прокоментував нічию з «Леванте» (3:3) в матчі 36-го туру іспанської Прімери.

«У першому таймі ми грали добре, з інтенсивністю і хорошим ритмом, створювали гольові моменти. З початку другого тайму ми почали втрачати м'яч, знизили інтенсивність, і суперник здивував нас в декількох епізодах. А коли ви дозволили опонентові повернутися в гру, вже складно щось змінити. «Леванте» досяг успіху в цьому.

Як тренер, ти завжди несеш найбільшу відповідальність за результат. Я задаюся питанням, чим ми займалися в перерві. Ми начебто говорили про поліпшення ситуації в захисті й підтримку інтенсивності, але не зробили цього. Ми вели 2:0, я не очікував нічиєї», - сказав Куман.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — AS

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mmuk
    online
      mmuk, 12.05.2021 09:47
    0
    Так і Севілья дожене і Барса стане четвертою
    DIM-C
      DIM-C, 12.05.2021 08:34
    +1
    "2-0! Самый не любимый счёт Фабио Капелло"
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 12.05.2021 08:16
    0
    Куман, будь мужиком - вали из клуба. Барсе физруки НЕ нужны. Эта ничья на тебе - ты своими заменами сделал результат.
    kerch30
    online
      kerch30, 12.05.2021 07:56
    +1
    Только буки ожидали ничью. В Барсу пришел консультант Севидов
    denzellezned
    online
      denzellezned, 12.05.2021 07:55
    +3
    Куман тренер дно, але не це головна проблема Барси😔 Дається в знаки що було витрачено сотні мільйонів доларів на атаку, з якою і так все було чудово, а на оборону було пох. Ленгле не рівень Барси, Піке вже пенсіонер, Бускетс чудовий в атаці, але в обороні вже не тягне, ДеЙонг зараз грає більше на атаку, от і маємо що Барса грає взагалі без центру оборони🤷‍♂️ Минулий президент має стояти на колінах в центрі Барселони і просити пробачення, за те що легендарну Барсу перетворив в клуб середняк, який тримається на одному гравцеві якому вже за 30
    Сергей Литвиненко
      Сергей Литвиненко, 12.05.2021 07:43
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Рафик не уиноват
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 12.05.2021 06:37
    0
    да уж...
    Замены Куман на удержание счета, но про...ал
    zzg77
    online
      zzg77, 12.05.2021 06:18
    +2
    Такой слабой Барселоны я давно не видел!!! Это какой-то позор!!! Гнать Кумана в три шеи. Это самый слабый тренер за последние десять лет!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 05:35
    +5
    Я рідко дивлюся матчі Барси, але з того що бачив - Куман "ніякий" тренер. На мою суб'єктивну думку його треба змінювати, бо з ним Барса нічого не виграє в Європі. Умовний Тухель його просто декласує.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 12.05.2021 05:35
    +5
    Я рідко дивлюся матчі Барси, але з того що бачив - Куман "ніякий" тренер. На мою суб'єктивну думку його треба змінювати, бо з ним Барса нічого не виграє в Європі. Умовний Тухель його просто декласує.
    denzellezned
    online
      denzellezned, 12.05.2021 07:55
    +3
    Куман тренер дно, але не це головна проблема Барси😔 Дається в знаки що було витрачено сотні мільйонів доларів на атаку, з якою і так все було чудово, а на оборону було пох. Ленгле не рівень Барси, Піке вже пенсіонер, Бускетс чудовий в атаці, але в обороні вже не тягне, ДеЙонг зараз грає більше на атаку, от і маємо що Барса грає взагалі без центру оборони🤷‍♂️ Минулий президент має стояти на колінах в центрі Барселони і просити пробачення, за те що легендарну Барсу перетворив в клуб середняк, який тримається на одному гравцеві якому вже за 30
    zzg77
    online
      zzg77, 12.05.2021 06:18
    +2
    Такой слабой Барселоны я давно не видел!!! Это какой-то позор!!! Гнать Кумана в три шеи. Это самый слабый тренер за последние десять лет!
    DIM-C
    online
      DIM-C, 12.05.2021 08:34
    +1
    "2-0! Самый не любимый счёт Фабио Капелло"
    kerch30
    online
      kerch30, 12.05.2021 07:56
    +1
    Только буки ожидали ничью. В Барсу пришел консультант Севидов
    Сергей Литвиненко
      Сергей Литвиненко, 12.05.2021 07:43
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Рафик не уиноват
    mmuk
    online
      mmuk, 12.05.2021 09:47
    0
    Так і Севілья дожене і Барса стане четвертою
    _NATSGUL_
    online
      _NATSGUL_, 12.05.2021 08:16
    0
    Куман, будь мужиком - вали из клуба. Барсе физруки НЕ нужны. Эта ничья на тебе - ты своими заменами сделал результат.
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 12.05.2021 06:37
    0
    да уж...
    Замены Куман на удержание счета, но про...ал