ФЕДИК: «Забили швидкий м'яч. Коли результат не тисне, грати легше»

Головний тренер «Руху» прокоментував матч 25-го туру проти «Олімпіка»

443
0
olimpik.com.ua. Іван Федик

Головний тренер «Руху» Іван Федик прокоментував матч 25-го туру УПЛ проти «Олімпіка» (3:0):

«Вітаю команду з перемогою і заробленими трьома очками. Завтра вже вирушаємо на заключний матч сезону в Дніпро. Я б не сказав, що перший тайм був найкращим в нашому виконанні цього сезону. Забили швидкий м'яч, і це нам допомогло в тому, як складався перший тайм і поєдинок в цілому. Після перерви вже грали по результату.

Хлопці добре працюють на тренуваннях, і немає нічого дивного в тому, що вони набирають форму. Не можу сказати, що попередні матчі ми провели погано. Думаю, наші останні результати закономірні.

Даємо шанс і можливість молодим футболістам відчути атмосферу. Всі вони повинні розуміти, що місце в основній команді потрібно заслужити. Просто так ніхто в нашу команду не потрапить.

Дійсно, коли результат не тисне, грати легше. На поле команда діяла більш спокійно. Нам потрібно здобувати три залікові бали в кожному матчі, тому не потрібно знаходити особливих слів, щоб мотивувати футболістів».