ФОТО. Марина Бех-Романчук похвалилася шикарною фігурою в купальнику

Українська спортсменка знаходиться в прекрасній формі

ФОТО. Марина Бех-Романчук похвалилася шикарною фігурою в купальнику
© Instagram. Марина Бех-Романчук

25-річна українська стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук похвалилася шикарною фігурою в купальнику.

«Просто я», — прокоментувала Марина свіжий знімок.

Раніше повідомлялося, що Бех-Романчук виграла чемпіонат Європи 2021 з легкої атлетики у закритих приміщеннях, який проходив у польському Торуні. Результат українки склав 6,92 метри.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    infreader
      infreader, 08.05.2021 10:15
    -1
    Оце ще блін ценІтЄлі. Гарна в неї фігура і на обличся гарна. Вийдіть надвір і подивіться навкруги на оті ходячі шматки сала, які в купальнику виглядають як шмат шинки. Або анорексички.
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 07.05.2021 12:14
    +2
    Научите, пожалуйста, девушек смотреть не в телефон, а в камеры в зеркале, чтобы мы могли видеть их лица и красивые глаза, а не только фигуру)))
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 07.05.2021 01:14
    0
    Вячеслав Круссер, 06.05.2021 20:50
    Туз у неё хороший
    Козырный туз )
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 06.05.2021 20:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Туз у неё хороший
    ihor5235
      ihor5235, 06.05.2021 20:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Timur24, 06.05.2021 18:25
    Чесно? Вже трохи або не трохи підзамахало кожен день її фото тут. Ну звичайна накачана дівка з невиразно великою щелепою. Не маю ніяких нарікань до спорту. Але сорі
    Поддерживаю! Каждый день сдесь постят ее перекаченное тело!
    sartan71
      sartan71, 06.05.2021 18:47
    0
    Спорт.юа! Хочу всех посмотреть.
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 18:39
    +1
    Ей, похоже, чего-то не хватает. И это не спорт.
    Timur24
      Timur24, 06.05.2021 18:25
    +6
    Чесно? Вже трохи або не трохи підзамахало кожен день її фото тут. Ну звичайна накачана дівка з невиразно великою щелепою. Не маю ніяких нарікань до спорту. Але сорі
    Timur24
      Timur24, 06.05.2021 18:25
    +6
    Чесно? Вже трохи або не трохи підзамахало кожен день її фото тут. Ну звичайна накачана дівка з невиразно великою щелепою. Не маю ніяких нарікань до спорту. Але сорі
    ihor5235
      ihor5235, 06.05.2021 20:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Timur24, 06.05.2021 18:25
    Чесно? Вже трохи або не трохи підзамахало кожен день її фото тут. Ну звичайна накачана дівка з невиразно великою щелепою. Не маю ніяких нарікань до спорту. Але сорі
    Поддерживаю! Каждый день сдесь постят ее перекаченное тело!
    Leonid Frantseskevich
    online
      Leonid Frantseskevich, 07.05.2021 12:14
    +2
    Научите, пожалуйста, девушек смотреть не в телефон, а в камеры в зеркале, чтобы мы могли видеть их лица и красивые глаза, а не только фигуру)))
    Trollface
    online
      Trollface, 06.05.2021 18:39
    +1
    Ей, похоже, чего-то не хватает. И это не спорт.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 07.05.2021 01:14
    0
    Вячеслав Круссер, 06.05.2021 20:50
    Туз у неё хороший
    Козырный туз )
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 06.05.2021 20:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Туз у неё хороший
    sartan71
      sartan71, 06.05.2021 18:47
    0
    Спорт.юа! Хочу всех посмотреть.