В останній спробі! Бех-Романчук виграла ЧЄ-2021 у стрибках в довжину

Чемпіонат Європи 2021 з легкої атлетики проходить в Торуні (Польща)

В останній спробі! Бех-Романчук виграла ЧЄ-2021 у стрибках в довжину
© Getty Images/Global Images Ukraine

Українка Марина Бех-Романчук виграла чемпіонат Європи 2021 з легкої атлетики в закритих приміщеннях, який проходить в Торуні (Польща).

Успіх у секторі для стрибків у довжину Марині принесла остання 6-та спроба (6.92 м). Це на 4 см далі, ніж найкращий стрибок головної суперниці, Малайки Міхамбо з Німеччини.

ЧЄ-2021. Торунь (Польща)

Стрибки в довжину, жінки

  • 1. Марина Бех-Романчук (Україна) – 6.92 м [X, X, 6.80, 6.62, 6.86, 6.92]
  • 2. Малайка Міхамбо (Німеччина) – 6.88 м [6.60, 6.56, 6.88, 6.56, 6.69, 6.78]
  • 3. Хадді Санья (Швеція) – 6.75 м [6.48, X, 6.75, X, 6.62, X]

 
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(47 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yelsss
      Yelsss, 07.03.2021 06:43
    +1
    Молодець! Як говорив Сергій Назарович- якщо в тебе залишається остання спроба то ти не програв
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 07.03.2021 06:11
    0
    БРАВО МАРИНОЧКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ СПАСИБО ТЕБЕ ЗА ЭТИ ПОЗЕТИВНЫЕ ЭМОЦИИ УДАЧИ ТЕБЕ И ДОСТИЖЕНИЯ НОВЫХ ЦЕЛЕЙ В ЖИЗНИ И СПОРТЕ ТЫ НАША ГОРДОСТЬ 🎉🎉🎉🎉🎉🥇🥇🥇🥇🥇🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺
    🇦
    adidas77
    online
      adidas77, 07.03.2021 03:22
    +2
    Наши девчёнки очень радуют в лёгкой атлетике!
    fifa89
      fifa89, 07.03.2021 00:42
    +2
    браво! витаю нашу красуню из перемогою
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 06.03.2021 23:05
    +1
    Последняя белая надежда !!!!
    Кому как ни ей побеждать чернокожих немок и шведок.
    axylinam
    online
      axylinam, 06.03.2021 23:01
    +6
    Молодчинка-выиграла у настоящей немки и шведки,ждём олимпийской медали
    олег инкогнито
    online
      олег инкогнито, 06.03.2021 22:51
    +10
    тривожний був початок з двох заступів та Бех боролась до останньої спроби і на чемпіонатах нарешті випередила Міхамбо!
    iskender
      iskender, 06.03.2021 22:41
    +4
    Молодець! Але на ОІ треба стрибати 7.10 та більше для нагород, скоріше за все.
    Cassini
      Cassini, 06.03.2021 22:32
    +13
    Красуня!!!!
    turist86
    online
      turist86, 06.03.2021 22:22
    +21
    Браво! Нарешті випередила Міхамбо
    turist86
    online
      turist86, 06.03.2021 22:22
    +21
    Браво! Нарешті випередила Міхамбо
    Cassini
    online
      Cassini, 06.03.2021 22:32
    +13
    Красуня!!!!
    олег инкогнито
    online
      олег инкогнито, 06.03.2021 22:51
    +10
    тривожний був початок з двох заступів та Бех боролась до останньої спроби і на чемпіонатах нарешті випередила Міхамбо!
    axylinam
    online
      axylinam, 06.03.2021 23:01
    +6
    Молодчинка-выиграла у настоящей немки и шведки,ждём олимпийской медали
    iskender
    online
      iskender, 06.03.2021 22:41
    +4
    Молодець! Але на ОІ треба стрибати 7.10 та більше для нагород, скоріше за все.
    adidas77
    online
      adidas77, 07.03.2021 03:22
    +2
    Наши девчёнки очень радуют в лёгкой атлетике!
    fifa89
      fifa89, 07.03.2021 00:42
    +2
    браво! витаю нашу красуню из перемогою
    Yelsss
      Yelsss, 07.03.2021 06:43
    +1
    Молодець! Як говорив Сергій Назарович- якщо в тебе залишається остання спроба то ти не програв
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 06.03.2021 23:05
    +1
    Последняя белая надежда !!!!
    Кому как ни ей побеждать чернокожих немок и шведок.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 07.03.2021 06:11
    0
    БРАВО МАРИНОЧКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ СПАСИБО ТЕБЕ ЗА ЭТИ ПОЗЕТИВНЫЕ ЭМОЦИИ УДАЧИ ТЕБЕ И ДОСТИЖЕНИЯ НОВЫХ ЦЕЛЕЙ В ЖИЗНИ И СПОРТЕ ТЫ НАША ГОРДОСТЬ 🎉🎉🎉🎉🎉🥇🥇🥇🥇🥇🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺
    🇦