04.05.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:1 2 : 0

ГВАРДІОЛА: «Ця перемога – наслідок проведеної роботи за останні 4–5 років»

Головний тренер «Манчестер Сіті» прокоментував перемогу над «ПСЖ»

2781
3
УЄФА

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «ПСЖ» (2:0) у півфіналі Ліги чемпіонів:

«Я неймовірно гордий. Це перемога кожного з нас, перемога всього клубу. Ми разом боролися і разом виходимо в фінал Ліги чемпіонів. Ці слова звучать дуже приємно. Хоча хтось вважає, що все це дається легко. Я ж скажу, що це досягнення є наслідком виконаної роботи за останні 4–5 років. Ці хлопці наполегливо працюють щодня, і це багато чого варте.

Вони наситили центр поля, а нам в першому таймі не вдавався високий пресинг. Після перерви це змінилося. Ми краще повертали м'яч під свій контроль і в цілому заграли помітно сильніше. Якщо виграєш із загальним рахунком 4:1 суперника, який раніше вибив «Барселону» і «Баварію», це багато значить».

Гвардіола втретє пробився до фіналу Ліги чемпіонів, де останній раз був ще з «Барселоною» в сезоні 2010/11. Раніше він чотири рази поспіль вибував у півфіналі.