Джон СТОУНЗ: «Шанс вийти в фінал Ліги чемпіонів – велика подія для нас»

Захисник «Манчестер Сіті» – про майбутній домашній поєдинок з ПСЖ

639
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Джон Стоунз

Захисник «Манчестер Сіті» Джон Стоунз поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти французького ПСЖ.

«Ми в собі впевнені. Інакше і бути не може. Це велика подія для нас, гравців, для клубу. Це шанс вийти у фінал. Ми повинні почати матч так, як закінчували другий тайм в попередній грі. Нам вдалося забити два м'ячі на виїзді. Ми з упевненістю підходимо до гри і чекаємо її з великим нетерпінням.

Другий тайм в Парижі надав нам впевненості. Виявляти характер і здобувати вольові перемоги вкрай непросто. Після перемоги ми відчули гордість і задоволення від виконаної роботи. Ці моменти можуть надати нам впевненості в матчі-відповіді», - сказав Стоунз.

Матч «Манчестер Сіті» – ПСЖ відбудеться у вівторок, 4 травня. Початок о 22:00 за Києвом. Перша зустріч в Парижі завершилася перемогою «Сіті» з рахунком 2:1.