«Тайсону раді завжди». Метал готовий до повернення бразильця

Євген Красніков не проти бачити бразильця в команді

«Тайсону раді завжди». Метал готовий до повернення бразильця
© Internacional

Керівник харківського «Металу» Євген Красніков буде радий, якщо в майбутньому хавбек Тайсон повернеться в Україну і приєднається до команди.

Не виключено, що на базі «Металу» буде відроджено «Металіст», де Тайсон починав свою українську кар'єру. Гравець раніше заявив, що готовий повернутися.  

«Моє завдання - футбольний клуб «Метал». Хочу, щоб в Харкові був яскравий і видовищний футбол. А ось цими всіма питаннями (відродження «Металіста») займається Олександр Ярославський».

«Тайсон в «Металі»? Тайсона готові прийняти завжди. Це легенда «Металіста», який в юному віці приїхав до Харкова і віддав усе «Металісту».

«Звичайно, якщо таке трапиться, то Тайсону раді завжди тут», - сказав Красніков.

Нещодавно Тайсон повернувся до Бразилії і підписав контракт з «Інтернасьоналем».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПроФутбол

(64 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Игорь Редко
      Игорь Редко, 03.05.2021 22:44
    0
    Shchebet, 03.05.2021 20:52
    Не нужны говнюки Металлу, а он ушел по говнючему... с симуляциями, истериками и враньем..
    На хиба он такой нужен...
    Тебя забыли спросить, ты кто такой Вася, иди спать
    Shchebet
      Shchebet, 03.05.2021 20:52
    +2
    Не нужны говнюки Металлу, а он ушел по говнючему... с симуляциями, истериками и враньем..
    На хиба он такой нужен...
    FanVadimam
    online
      FanVadimam, 03.05.2021 20:07
    0
    Откуда деньги на зарплату , он за еду играть небудет
    FanVadimam
    online
      FanVadimam, 03.05.2021 20:07
    0
    Откуда деньги на зарплату , он за еду играть небудет
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.05.2021 17:33
    +4
    Так то Ярославський відроджує Металіст чи хоче створити будинок престарілих футболістів?
    Alex Kozak
    online
      Alex Kozak, 03.05.2021 17:07
    0
    Вадим Максимов, 03.05.2021 16:21
    Пускай приезжает на следующий сезон, за минималку и поможет команде перейти с первой лиги в высшую.
    Там и без Тайсона выйдут
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 03.05.2021 16:21
    0
    Пускай приезжает на следующий сезон, за минималку и поможет команде перейти с первой лиги в высшую.
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 03.05.2021 15:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    А шо эта за команда фэйк?
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 03.05.2021 15:45
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Он уже на чемодан уже давным давно и оставаться в Украине точно не будет, так что все эти разговоры не о чём
    090545
    online
      090545, 03.05.2021 15:36
    -1
    Макс Руденко, 03.05.2021 15:27
    Дуже хочу, нехай вже з іншими прізвищами футболістів, але рівними, або ще сильнішими, що виносили всіх в єврокубках в формі Металіста, повернулися в УПЛ. ДУЖЕ ХОЧУ!!!
    Так пусть воспитывают. В Чугуеве и Мерефе. А на чужой каравай только Караваев.
    090545
    online
      090545, 03.05.2021 15:34
    0
    возвращению?
    так Тайсон не играл в клоновом Металле
    может Харьков его ждёт? ВЕСЬ)))
    перед пенсией, как в случае с Милевским
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 03.05.2021 15:27
    +2
    Дуже хочу, нехай вже з іншими прізвищами футболістів, але рівними, або ще сильнішими, що виносили всіх в єврокубках в формі Металіста, повернулися в УПЛ. ДУЖЕ ХОЧУ!!!
    Face Control
    online
      Face Control, 03.05.2021 15:13
    -1
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 03.05.2021 15:11
    +3
    Андрей-, 03.05.2021 14:43
    какой металл?парень только недавно сдыхался от украины
    Это Украина от него сдыхалась. Старый псих со звездой в пустой башке, развращённый ахметбаблом.
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 03.05.2021 14:49
    +3
    Ему 33, контракт с интернасионалем, потом ему уже 36-37 будет. Разве что на тренерскую работу
    Андрей-
      Андрей-, 03.05.2021 14:43
    +2
    какой металл?парень только недавно сдыхался от украины
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.05.2021 17:33
    +4
    Так то Ярославський відроджує Металіст чи хоче створити будинок престарілих футболістів?
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 03.05.2021 15:45
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Он уже на чемодан уже давным давно и оставаться в Украине точно не будет, так что все эти разговоры не о чём
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 03.05.2021 15:11
    +3
    Андрей-, 03.05.2021 14:43
    какой металл?парень только недавно сдыхался от украины
    Это Украина от него сдыхалась. Старый псих со звездой в пустой башке, развращённый ахметбаблом.
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 03.05.2021 14:49
    +3
    Ему 33, контракт с интернасионалем, потом ему уже 36-37 будет. Разве что на тренерскую работу
    Shchebet
    online
      Shchebet, 03.05.2021 20:52
    +2
    Не нужны говнюки Металлу, а он ушел по говнючему... с симуляциями, истериками и враньем..
    На хиба он такой нужен...
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 03.05.2021 15:27
    +2
    Дуже хочу, нехай вже з іншими прізвищами футболістів, але рівними, або ще сильнішими, що виносили всіх в єврокубках в формі Металіста, повернулися в УПЛ. ДУЖЕ ХОЧУ!!!
    Андрей-
    online
      Андрей-, 03.05.2021 14:43
    +2
    какой металл?парень только недавно сдыхался от украины
    Игорь Редко
      Игорь Редко, 03.05.2021 22:44
    0
    Shchebet, 03.05.2021 20:52
    Не нужны говнюки Металлу, а он ушел по говнючему... с симуляциями, истериками и враньем..
    На хиба он такой нужен...
    Тебя забыли спросить, ты кто такой Вася, иди спать
    FanVadimam
    online
      FanVadimam, 03.05.2021 20:07
    0
    Откуда деньги на зарплату , он за еду играть небудет
    FanVadimam
    online
      FanVadimam, 03.05.2021 20:07
    0
    Откуда деньги на зарплату , он за еду играть небудет
    Alex Kozak
    online
      Alex Kozak, 03.05.2021 17:07
    0
    Вадим Максимов, 03.05.2021 16:21
    Пускай приезжает на следующий сезон, за минималку и поможет команде перейти с первой лиги в высшую.
    Там и без Тайсона выйдут
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 03.05.2021 16:21
    0
    Пускай приезжает на следующий сезон, за минималку и поможет команде перейти с первой лиги в высшую.
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 03.05.2021 15:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    А шо эта за команда фэйк?
    090545
    online
      090545, 03.05.2021 15:34
    0
    возвращению?
    так Тайсон не играл в клоновом Металле
    может Харьков его ждёт? ВЕСЬ)))
    перед пенсией, как в случае с Милевским