Кріс СМОЛЛІНГ: «Другий тайм був відверто поганим для Роми»

Футболіст римського клубу підбив підсумки поразки від «Манчестер Юнайтед» (2:6)

742
2

31-річний англійський захисник «Роми» Кріс Смоллінг прокоментував поразку від «Манчестер Юнайтед» (2:6) у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи.

«Ми дуже розчаровані. Все складалося успішно, мені здавалося, ми заслужено вели в рахунку до перерви, але другий тайм був відверто поганим. Я засмучений тим, що ми не втримали перевагу, яку здобули в першому таймі.

Думаю, що відсутність впевненості позначилася в другому таймі. Травми не зіграли нам на руку, але це не виправдання. Така історія часто трапляється з нами в цьому сезоні. Потрібно поліпшити керівництво грою. Навіть за рахунку 3:2 або 4:2 матч-менеджмент повинен бути краще.

Ми серйозно ускладнили собі завдання у матчі-відповіді. Зрозуміло, що протистояння ще не закінчено, але буде дуже і дуже важко. Результат цього матчу сильно нас засмутив», — вважає Смоллінг.

З 2010 по 2020 роки контракт Смоллінга належав «Манчестер Юнайтед».