Камбек від Манчестер Юнайтед. Англійці розгромили Рому

Програвши перший тайм, підопічні Сульшера забили п'ять голів після перерви

11946
21

Цей матч напевно запам'ятається шанувальникам футболу і увійде в історію Ліги Європи. Те, що створив «Манчестер Юнайтед» у другому таймі, навряд чи комусь вдасться повторити в найближчому доступному для огляду майбутньому. В усякому разі у півфіналі такого престижного турніру.

А почалося все з голу Фернандеша на 9-й хвилині. Господарі поля провели швидку контратаку і з передачі Кавані португальський легіонер «Манчестер Юнайтед» точно пробив з меж штрафного майданчика.

Здавалося, що підопічні Оле-Гунара Сульшера взяли гру під контроль, але вже за три хвилини в своєму штрафному майданчику рукою зіграв Погба і арбітр матчу (після перегляду VAR) призначив пенальті. Його чітко на 15-й хвилині реалізував Пеллегріні.

Незважаючи на пропущений м'яч, англійці продовжували йти вперед великими силами. Щоправда, до ударів справа доходила рідко. Тільки на 26-й хвилині Погба потривожив Пау Лопеса, але той м'яч відбив ціною травми. Голкіпер «Роми» був змушений попросити заміну. Забігаючи вперед, відзначу, що у римлян в першому таймі було відразу три незаплановані через травми заміни, що зустрічається вкрай рідко. І, тим не менш, гості на 34-й хвилині зусиллями Джеко забили другий гол. Таким чином, команди пішли відпочивати за рахунку 1:2 на користь підопічних Паулу Фонсеки.

Але хто б міг подумати, що все перевернеться з ніг на голову у другому таймі. Причому заводієм у «Манчестер Юнайтед» став Кавані. На 48-й і 64-й хвилинах він відзначився дуплетом, а на 70-й хвилині заробив пенальті, який реалізував Фернандеш.

Цього господарям поля виявилося замало і вони забили ще два голи, авторами яких стали Погба на 75-й хвилині і Грінвуд на 86-й.

Ось так «Манчестер Юнайтед розправився з «Ромою» в другому таймі і може цілком спокійно готуватися до повторної зустрічі у Римі. Навряд чи щось подібне може там повторитися.

Ліга Європы УЄФА. 1/2 фінала. Перший матч

Манчестер Юнайтед - Рома - 6:2

Фернандеш (9, 71 с пен.), Кавані (48, 64), Погба (75), Грінвуд (86) - Пеллегріні (15, пен.), Джеко (34)

Погба (51) - Вільяр (50), Смоллінг (61)

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Ван-Бісака, Ліндельоф, Магуайр, Шоу, Мактоміней, Фред (Матіч, 83), Погба, Решфорд (Грінвуд, 76), Фернандеш (Мата, 89), Кавані

«Рома»: Лопес (Міранте, 28), Ібаньєс, Крістанте, Смоллінг, Спінаццола (Б.Перес, 37), Верету (Вільяр, 5), Діавара, Карсдорп, Мхітарян, Пеллегріні, Джеко

Арбітр: Карлос дель Серро (Іспанія)

Стадіон: «Олд Траффорд», Манчестер

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - РОМА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(43)

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча