Артем ФРАНКОВ: «Хтось поставить хоч сотку на 4:0 від Роми?»

Фахівець вважає, що римська команда не зможе нічого протиставити «Манчестер Юнайтед»

Артем ФРАНКОВ: «Хтось поставить хоч сотку на 4:0 від Роми?»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підбив підсумки перемоги «Манчестер Юнайтед» над «Ромою» (6:2) в першому поєдинку 1/2 фіналу Ліги Європи.

«Що згадують після сьогодні/вчорашніх 6:2 в матчі МЮ — «Рома» (макаронникам знову місце в сортирі, і промовляв це денщик капітана Саґнера)? Звичайно, протистояння «Куїнз Парк Рейнджерс» — «Партизан»!

Ось тільки в 4:0 від «Роми»... Хтось поставить хоч сотку?», — написав Франков.

У другому раунді Кубка УЄФА сезону 1984/1985 «Партизан» спочатку на виїзді програв «Куїнз Парк Рейнджерс» з рахунком 2:6, а вдома взяв реванш 4:0 і вийшов до наступної стадії турніру.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sanitarium
    online
      sanitarium, 30.04.2021 10:58
    +2
    Похоже для таких персонажей это норма (макароны, пиндoсы, чypки, хoxлы и т.д.)
    .-.-
    online
      .-.-, 30.04.2021 10:57
    -1
    Муґунот Уух, 30.04.2021 10:49
    слова “макаронам место в сортире” хоть и взяты из известного произведения, в данном случае отдают шовинизмом и оскорблением итальянцев. в какой-нибудь перепалке в комментариях они, наверное, возможны.
    но читать подоьбное откровенное хамство у человека, считающего себя журналистом???
    Это же и есть пособие для местных троллей.
    .-.-
    online
      .-.-, 30.04.2021 10:56
    +1
    Кто то поставит... Ведь какой то идиот снял куш после матча Испания - Германия 6:0
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.04.2021 10:49
    +5
    слова “макаронам место в сортире” хоть и взяты из известного произведения, в данном случае отдают шовинизмом и оскорблением итальянцев. в какой-нибудь перепалке в комментариях они, наверное, возможны.
    но читать подоьбное откровенное хамство у человека, считающего себя журналистом???
    kerch30
    online
      kerch30, 30.04.2021 08:50
    +1
    сотку нет, только твои очки
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.04.2021 10:49
    +5
    слова “макаронам место в сортире” хоть и взяты из известного произведения, в данном случае отдают шовинизмом и оскорблением итальянцев. в какой-нибудь перепалке в комментариях они, наверное, возможны.
    но читать подоьбное откровенное хамство у человека, считающего себя журналистом???
    sanitarium
    online
      sanitarium, 30.04.2021 10:58
    +2
    Похоже для таких персонажей это норма (макароны, пиндoсы, чypки, хoxлы и т.д.)
    .-.-
    online