11

Луїш КАШТРУ: «Докладених зусиль було замало для перемоги над Олександрією»

Наставник «Шахтаря» – про поразку від команди Володимира Шарана

ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру

Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував поразку від «Олександрії» (0:2) у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги.

«У перші 10 хвилин ми створили кілька хороших моментів, контролювали гру. «Олександрія» нічого не могла з цим зробити. Але після серії травм і замін команда втратила стабільність. Ще більше ситуація загострилася після пропущеного м'яча. Так, ми намагалися, але не реалізували свої моменти. Мабуть, докладених зусиль було замало для перемоги.

У нас в стартовому складі повинні були бути Додо, Кривцов, Бондар та Сіпріано і через 15 хвилин ми грали без трьох цих гравців. Заміна Бондаря привела до ще однієї обов'язкової заміни через ліміт на легіонерів. Вибір припав на Додо, він говорив про якийсь дискомфорт під час розминки. У нього були проблеми з правою ногою. Було дуже багато ключових моментів, які відбуваються не тільки під час матчу, а й до стартового свистка», - заявив Каштру.

(16)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 23

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце