ЦИГАНИК: «Шевченко розчарований травмою Мораеса. Залишилося три форварди»

Євро пройде без Жуніора Мораеса

ЦИГАНИК: «Шевченко розчарований травмою Мораеса. Залишилося три форварди»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Журналіст Ігор Циганик розповів, що обговорив з наставником збірної України Андрієм Шевченком травму форварда «Шахтаря» Жуніора Мораеса, якого на Євро не буде.

«Поспілкувався з Шевченком. Він дуже розчарований тим, що Мораес отримав таку травму коліна. Півроку без нього мінімум, тому на Євро його не буде. Мораес - досвідчений форвард, який в потрібний момент міг би знайти шанс. На нього розраховували, був претендентом на стартовий склад».

«Тепер залишилося три форварди - Яремчук, Бєсєдін та Довбик. Але вони більш-менш однопланові. У збірної пропала одна з опцій. Можливо, розглядається варіант з Кулачем або Кравцем», - сказав Циганик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 26.04.2021 23:44
    0
    DKTheBest2, 26.04.2021 22:00
    У Мараєса в збірній гра не йшла. Для збірної втрата Мораєса не трагедія.
    А від травм, на жаль, ніхто не застразоваий.
    В поточному сезоні, Мораєс навіть в шахті - ні про що. Зараз Яремчук, Бесєдін, Довбик набагато краще виглядають. Було б несправедливо, якби бразилець зайняв чиєсь місце.
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 26.04.2021 23:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex Romanov, 26.04.2021 21:48
    А некоторые идиоты тут кричали, что это не потеря.
    На то они и идиоты
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 26.04.2021 22:13
    +3
    Не знаю навіщо в збірній Коваленко, який ніколи так і не заграє ніде, а зараз і Лунін, який не має ігрової практики зовсім.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 26.04.2021 22:00
    +2
    У Мараєса в збірній гра не йшла. Для збірної втрата Мораєса не трагедія.
    А від травм, на жаль, ніхто не застразоваий.
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 26.04.2021 21:48
    -2
    А некоторые идиоты тут кричали, что это не потеря.
    pricolist
    online
      pricolist, 26.04.2021 20:48
    0
    Yura Юрий, 26.04.2021 20:38
    Да Шведа попробуйте, пацан реально поймал игру
    Ну такое себе поймал, 7 минут в 3 последних матчах чемпионата
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 26.04.2021 20:38
    -1
    Да Шведа попробуйте, пацан реально поймал игру
    Евгений Кедров
    online
      Евгений Кедров, 26.04.2021 20:17
    +1
    Ціганік как та сорока, которая на хвосте новости приносит (там подслушал, там спросил, там подсмотрел...) Что за идиотская манера подачи новостей? Почему напрямую не сделать интервью? Нет же, нужно по-тараканьи подавать вот так "новости".
    Lion
    online
      Lion, 26.04.2021 19:56
    -4
    А как же гроза Украинского футбола ⚽⚽ супряга, за ним недавно очередь была....
    DK1961
    online
      DK1961, 26.04.2021 19:40
    -4
    Аморалес, конечно, разноплановый. Симулянт.
    А назвать одноплановыми Яремчука и Беседина сложно. Их двоих с Довбыком хватит с головой.
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 26.04.2021 19:38
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Мораес это не проблема, сломался с кем не бывает, желаем ему быстрого выздоровления, не заменимых нет, есть с кого выберать
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 26.04.2021 19:35
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    На место форварда можно поставить нормального полузащитника! не обязательно форварда! а нас их хватает.
    vovakotik
      vovakotik, 26.04.2021 19:14
    0
    Кравець доволі забивний останній час, та й досвідчений, але я думаю Шева буде ставити на молодь, тому буде непоганий шанс у Довбика!
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 26.04.2021 19:14
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 26.04.2021 19:04
    Сколько?
    один не заменимый Мораес, плять возьми включи свой дырявый мозг и подумай
    pricolist
    online
      pricolist, 26.04.2021 19:08
    +5
    Ну Циганык дает, назвать одноплановыми Яремчука и Беседина. Украине не хватает скоростного форварда как Супряга, но последний "очень не очень".
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 26.04.2021 19:05
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    zzg77, 26.04.2021 18:52
    А Мораес разноплановый? Бред Цыганика!! Беседин и Яремчук мне похожи по манере игры от слова совсем, а Довбик ещё только в перспективе.
    То ты бред несешь
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 26.04.2021 19:04
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor, 26.04.2021 18:42
    Можно подумать что больше не кого вызвать у нас столько хороших форвардов, так что проблемы не может быть
    Сколько?
    zzg77
    online
      zzg77, 26.04.2021 18:52
    -1
    А Мораес разноплановый? Бред Цыганика!! Беседин и Яремчук мне похожи по манере игры от слова совсем, а Довбик ещё только в перспективе.
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 26.04.2021 18:42
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Можно подумать что больше не кого вызвать у нас столько хороших форвардов, так что проблемы не может быть
    pricolist
    online
      pricolist, 26.04.2021 19:08
    +5
    Ну Циганык дает, назвать одноплановыми Яремчука и Беседина. Украине не хватает скоростного форварда как Супряга, но последний "очень не очень".
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 26.04.2021 22:13
    +3
    Не знаю навіщо в збірній Коваленко, який ніколи так і не заграє ніде, а зараз і Лунін, який не має ігрової практики зовсім.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 26.04.2021 22:00
    +2
    У Мараєса в збірній гра не йшла. Для збірної втрата Мораєса не трагедія.
    А від травм, на жаль, ніхто не застразоваий.
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 26.04.2021 19:38
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Мораес это не проблема, сломался с кем не бывает, желаем ему быстрого выздоровления, не заменимых нет, есть с кого выберать
    Евгений Кедров
    online
      Евгений Кедров, 26.04.2021 20:17
    +1
    Ціганік как та сорока, которая на хвосте новости приносит (там подслушал, там спросил, там подсмотрел...) Что за идиотская манера подачи новостей? Почему напрямую не сделать интервью? Нет же, нужно по-тараканьи подавать вот так "новости".
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 26.04.2021 19:35
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    На место форварда можно поставить нормального полузащитника! не обязательно форварда! а нас их хватает.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 26.04.2021 23:44
    0
    DKTheBest2, 26.04.2021 22:00
    У Мараєса в збірній гра не йшла. Для збірної втрата Мораєса не трагедія.
    А від травм, на жаль, ніхто не застразоваий.
    В поточному сезоні, Мораєс навіть в шахті - ні про що. Зараз Яремчук, Бесєдін, Довбик набагато краще виглядають. Було б несправедливо, якби бразилець зайняв чиєсь місце.
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 26.04.2021 23:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex Romanov, 26.04.2021 21:48
    А некоторые идиоты тут кричали, что это не потеря.
    На то они и идиоты
    pricolist
    online
      pricolist, 26.04.2021 20:48
    0
    Yura Юрий, 26.04.2021 20:38
    Да Шведа попробуйте, пацан реально поймал игру
    Ну такое себе поймал, 7 минут в 3 последних матчах чемпионата
    vovakotik
      vovakotik, 26.04.2021 19:14
    0
    Кравець доволі забивний останній час, та й досвідчений, але я думаю Шева буде ставити на молодь, тому буде непоганий шанс у Довбика!