ШАРАН: «Історична перемога! Здивувався, що не дали Шахтарю нічого зробити»

Головний тренер «Олександрії» розповів про домашню перемогу над «Шахтарем»

4551
3
shakhtar.com. Володимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран розповів про домашню перемогу над «Шахтарем» (2:0) в 23-му турі УПЛ:

«Після Кубка було складно налаштувати хлопців на серйозний поєдинок, тому я сказав, що добре, що до нас їде «Шахтар». Мені здається, якби був інший суперник, наші футболісти не так би відійшли від програного кубкового матчу. Я дуже їм вдячний за те, що вони вийшли і віддали на футбольному полі всі сили для перемоги. І налаштовувалися ми тільки на перемогу.

Початок був невпевненим – ми бачили цю невпевненість і в попередніх матчах. Розуміли, що це дуже складно в психологічному плані. Слава Богу, ми не пропустили в перші 15 хвилин, а потім гра вирівнялася, хлопці відчули впевненість у своїх силах, і найголовніше – витримали фізично. Було багато пресингу, на що ми гравців і налаштовували. Так само ми налаштовували їх і на кубковий поєдинок з «Зорею», але, на превеликий жаль, у нас були кадрові проблеми, а саме неготовність футболістів, на яких ми сподівалися.

Сьогодні у другому таймі, коли забили другий м'яч, я, чесно кажучи, здивувався, що ми знову-таки змогли витримати цей темп, пресингувати і не давати «Шахтарю» нічого зробити. Я розумію, що у них були кадрові проблеми, але це «Шахтар» – бренд нашого футболу. Так що для нас це історична перемога – перша домашня.

Дуже вдячний вболівальникам за підтримку, я чув, як вони кричали, як підтримували особисто мене. 11 років працювати в одному клубі з перервою на один, 2012 рік. Це дуже приємно. Я вболівальникам за це вдячний. І вдячний президенту за те, що він, незважаючи на турнірне становище, знову підтримав нас преміальними за цей поєдинок».