Джерело: Челсі Абрамовича відмовився від участі у Суперлізі через Путіна

Німецьке видання Suddeutsche Zeitung знайшло кремлівський слід

Джерело: Челсі Абрамовича відмовився від участі у Суперлізі через Путіна
© Getty Images/Global Images Ukraine

З'явилася цікава версія того, чому лондонський «Челсі» відмовився від участі в Європейській Суперлізі.

За даними джерела, президент клубу Роман Абрамович змінив вектор розвитку свого клубу в зворотний бік після вказівок президента Росії Володимира Путіна.

Причиною називається те, що головним спонсором Ліги чемпіонів є «Газпром» – найбільша російська державна корпорація.

Крім того, майбутнього літа Санкт-Петербург повинен прийняти матчі чемпіонату Європи, а в 2022 році «Газпром Арена» прийматиме фінал Ліги чемпіонів.

Тому, природно, Росії невигідно, щоб найближчим часом впав інтерес до цих престижних турнірів. Абрамович вирішив зберегти хороші відносини з Путіним і пішов йому назустріч у цьому питанні.

Читайте також: Суперліга могла стати проривом, але час її поки не настав

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Suddeutsche Zeitung

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.04.2021 23:38
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Доброгорский Юрий, 23.04.2021 20:33
    Підтримую на 100%, але це не значить що треба бути бараном і вірити у все де обс..рають РФ...
    рф сама всіх обсирає!!!
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 23.04.2021 21:59
    0
    Dmytro Solovyov, 23.04.2021 19:54
    До Переса Путин пока не дотянулся... Фух-х-х! Ну хоть что-то в этой истории хорошее есть...
    согласен) хоть какая то польза от путина
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 21:20
    +2
    Gateway_enemy, 23.04.2021 21:13
    абраЧМ0вичу не дадуть візу доти, поки цей євреє-чукоцький кацапо-мутант не надасть правдиве свідчення про походження своїх прибутків. А він ніколи не зможе цього зробити, тому звідси, - романешта на територію British не потрапить НІКОЛИ.
    Если бы он там никогда не был, я бы тоже в это поверил. А так он же был там и капитал у него был тот же. Все течёт, все меняется.
    Три дня назад была суперлига , теперь нет.
    Поживём увидим, но Путин там точно не ключевую роль сыграл.
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.04.2021 21:13
    +3
    avk2307, 23.04.2021 20:42
    А Глейзер и Кронеке из за Байдена. Ну а босс Ман Сити сам из за себя.
    Я больше поверю в то, что он испугался ,что ему визу не дадут британскую. У него и так по моему постоянные проблемы с её получением.
    абраЧМ0вичу не дадуть візу доти, поки цей євреє-чукоцький кацапо-мутант не надасть правдиве свідчення про походження своїх прибутків. А він ніколи не зможе цього зробити, тому звідси, - романешта на територію British не потрапить НІКОЛИ.
    alefteev77
      alefteev77, 23.04.2021 20:51
    +4
    Теперь понятно, почему Реал проиграл 2 матча Шахтеру. Мировой футбол превратился из спорта в непонятно что.
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 20:42
    +4
    А Глейзер и Кронеке из за Байдена. Ну а босс Ман Сити сам из за себя.
    Я больше поверю в то, что он испугался ,что ему визу не дадут британскую. У него и так по моему постоянные проблемы с её получением.
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 23.04.2021 20:33
    +8
    Виктор Петренко, 23.04.2021 20:27
    Терористичну державу рф не те що не виключають зі всіх міжнародних спортивних змагань. За тероризм проти України і не тільки. Але й дають право на проведення у себе. Суки. Бажаю щоб на вас напала Путінська Пєдєрація. Може тоді дійде нарешті що не можна мати справу з терористами.
    Підтримую на 100%, але це не значить що треба бути бараном і вірити у все де обс..рають РФ...
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.04.2021 20:27
    +15
    Коментар згорнуто. Показати
    Терористичну державу рф не те що не виключають зі всіх міжнародних спортивних змагань. За тероризм проти України і не тільки. Але й дають право на проведення у себе. Суки. Бажаю щоб на вас напала Путінська Пєдєрація. Може тоді дійде нарешті що не можна мати справу з терористами.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.04.2021 20:24
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Shchebet, 23.04.2021 19:48
    Бред какой то... При чем Путин и Супер лига... Что этот автор курит....
    Вам же автор написав причому. Читайте уважно.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.04.2021 20:14
    +1
    Спаситель футбольных скреп. Газпром одобряет.
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 23.04.2021 20:05
    0
    Странно...
    2 дня Путину было побоку.
    Потом Хутин проплатил 4000 фанатов чтоб те вышли на агресивный протест....
    Потом Хутин заплатил Петеру Чеху чтоб тот картинно пошел успокаивать фанатов которые его чуть не разорвали...
    Странно так те фанаты не начали кричать по русский "ПАмАгите, Вова введи войска...".
    Dmytro Solovyov
    online
      Dmytro Solovyov, 23.04.2021 19:54
    +2
    До Переса Путин пока не дотянулся... Фух-х-х! Ну хоть что-то в этой истории хорошее есть...
    Trollface
    online
      Trollface, 23.04.2021 19:48
    +7
    Путина скоро ждет газовая камера.
    Shchebet
      Shchebet, 23.04.2021 19:48
    -5
    Бред какой то... При чем Путин и Супер лига... Что этот автор курит....
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 23.04.2021 19:41
    +19
    Вот и разгадка причин дополнительних матчей ЕВРО в Питере
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 23.04.2021 19:41
    +8
    )(уйло і тут напакостив
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 23.04.2021 19:41
    +19
    Вот и разгадка причин дополнительних матчей ЕВРО в Питере
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.04.2021 20:27
    +15
    Коментар згорнуто. Показати
    Терористичну державу рф не те що не виключають зі всіх міжнародних спортивних змагань. За тероризм проти України і не тільки. Але й дають право на проведення у себе. Суки. Бажаю щоб на вас напала Путінська Пєдєрація. Може тоді дійде нарешті що не можна мати справу з терористами.
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 23.04.2021 20:33
    +8
    Виктор Петренко, 23.04.2021 20:27
    Терористичну державу рф не те що не виключають зі всіх міжнародних спортивних змагань. За тероризм проти України і не тільки. Але й дають право на проведення у себе. Суки. Бажаю щоб на вас напала Путінська Пєдєрація. Може тоді дійде нарешті що не можна мати справу з терористами.
    Підтримую на 100%, але це не значить що треба бути бараном і вірити у все де обс..рають РФ...
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 23.04.2021 19:41
    +8
    )(уйло і тут напакостив
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.04.2021 20:24
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Shchebet, 23.04.2021 19:48
    Бред какой то... При чем Путин и Супер лига... Что этот автор курит....
    Вам же автор написав причому. Читайте уважно.
    Trollface
    online
      Trollface, 23.04.2021 19:48
    +7
    Путина скоро ждет газовая камера.
    alefteev77
      alefteev77, 23.04.2021 20:51
    +4
    Теперь понятно, почему Реал проиграл 2 матча Шахтеру. Мировой футбол превратился из спорта в непонятно что.
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 20:42
    +4
    А Глейзер и Кронеке из за Байдена. Ну а босс Ман Сити сам из за себя.
    Я больше поверю в то, что он испугался ,что ему визу не дадут британскую. У него и так по моему постоянные проблемы с её получением.
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.04.2021 21:13
    +3
    avk2307, 23.04.2021 20:42
    А Глейзер и Кронеке из за Байдена. Ну а босс Ман Сити сам из за себя.
    Я больше поверю в то, что он испугался ,что ему визу не дадут британскую. У него и так по моему постоянные проблемы с её получением.
    абраЧМ0вичу не дадуть візу доти, поки цей євреє-чукоцький кацапо-мутант не надасть правдиве свідчення про походження своїх прибутків. А він ніколи не зможе цього зробити, тому звідси, - романешта на територію British не потрапить НІКОЛИ.
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 21:20
    +2
    Gateway_enemy, 23.04.2021 21:13
    абраЧМ0вичу не дадуть візу доти, поки цей євреє-чукоцький кацапо-мутант не надасть правдиве свідчення про походження своїх прибутків. А він ніколи не зможе цього зробити, тому звідси, - романешта на територію British не потрапить НІКОЛИ.
    Если бы он там никогда не был, я бы тоже в это поверил. А так он же был там и капитал у него был тот же. Все течёт, все меняется.
    Три дня назад была суперлига , теперь нет.
    Поживём увидим, но Путин там точно не ключевую роль сыграл.
    Dmytro Solovyov
    online
      Dmytro Solovyov, 23.04.2021 19:54
    +2
    До Переса Путин пока не дотянулся... Фух-х-х! Ну хоть что-то в этой истории хорошее есть...
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 23.04.2021 23:38
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Доброгорский Юрий, 23.04.2021 20:33
    Підтримую на 100%, але це не значить що треба бути бараном і вірити у все де обс..рають РФ...
    рф сама всіх обсирає!!!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.04.2021 20:14
    +1
    Спаситель футбольных скреп. Газпром одобряет.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 23.04.2021 21:59
    0
    Dmytro Solovyov, 23.04.2021 19:54
    До Переса Путин пока не дотянулся... Фух-х-х! Ну хоть что-то в этой истории хорошее есть...
    согласен) хоть какая то польза от путина
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 23.04.2021 20:05
    0
    Странно...
    2 дня Путину было побоку.
    Потом Хутин проплатил 4000 фанатов чтоб те вышли на агресивный протест....
    Потом Хутин заплатил Петеру Чеху чтоб тот картинно пошел успокаивать фанатов которые его чуть не разорвали...
    Странно так те фанаты не начали кричать по русский "ПАмАгите, Вова введи войска...".