Десна буде подавати апеляцію. Неможливо довести, що це був Овчаров

«Десні» виписали великий штраф за расистський вигук в грі проти «Зорі»

Десна буде подавати апеляцію. Неможливо довести, що це був Овчаров
© ФК Десна. Юрій Овчаров

13 лютого в кінці матчу УПЛ «Зоря» – «Десна» стався расистський скандал. Хтось з лави запасних чернігівського клубу вигукнув расистську фразу: «С**а, виродків понабирають, б***ь, чорнож***х».

Після цього луганська «Зоря» офіційно звернулася до Комітету з етики та чесної гри УАФ з проханням розібратися в скандальному інциденті. Після двох місяців КДК УАФ прийняв рішення, яке озвучив секретар КДК УАФ Ігор Грищенко:

«Це був тренер воротарів «Десни» Юрій Овчаров, прийнято рішення про його відсторонення на 5 матчів. Накладено фінансовий штраф на футбольний клуб «Десна» в розмірі 150 тисяч гривень».

У відповідь прес-служба «Десни» заявила, що неможливо довести, що це був Юрій Овчаров:

«Якщо на наш клуб дійсно накладаються санкції, то ми не згодні з ними, будемо подавати апеляцію. Ми так і не визначили, що саме Юрій відповідальний за це. Чим керувався комітет етики, виносячи таке рішення? Довести, що Овчаров це говорив, неможливо».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Десна

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    u6464u
      u6464u, 23.04.2021 10:13
    0
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:47
    Странно что зацепили только Десну. Такие высказывания,по поводу наглого поведения негров на поле, можно услышать почти на каждой игре,где играют негры. Что, многие уже забыли какие маты неслись в отношении негров со скамейки запасных Динамо,когда они играли с Шахтером год или два назад? Избирателно работает УАФ,
    Ты перешёл Рубикон, сейчас боты включатся и понеслась, федерация рыжего, шахту за уши тянут, пасхал с монзуль суркиса клюб топят и всё такое, комедия для слабоумных.
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 23.04.2021 09:51
    0
    А негри, що - біложопі?
    vok_vok
      vok_vok, 23.04.2021 09:40
    -1
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:47
    Странно что зацепили только Десну. Такие высказывания,по поводу наглого поведения негров на поле, можно услышать почти на каждой игре,где играют негры. Что, многие уже забыли какие маты неслись в отношении негров со скамейки запасных Динамо,когда они играли с Шахтером год или два назад? Избирателно работает УАФ,
    Що не кричи, а вугілля не перевиховується. Ящо вважаєшш мене расистом, можеш називати наших молоком, я не ображаюсь.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.04.2021 08:47
    -3
    Странно что зацепили только Десну. Такие высказывания,по поводу наглого поведения негров на поле, можно услышать почти на каждой игре,где играют негры. Что, многие уже забыли какие маты неслись в отношении негров со скамейки запасных Динамо,когда они играли с Шахтером год или два назад? Избирателно работает УАФ,
    zhyr
    online
      zhyr, 23.04.2021 08:03
    +4
    Ну да, з сучасними технологіями неможливо визначити чий голос)))
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.04.2021 04:14
    +5
    Минуло майже 2.5 місяці, люди вже забули про цей випадок ( виїденого яйця не вартий ), а КДК лише зараз розродилася. Оперативно працюють, спеціалісти, мля.
    Александр Федько
    online
      Александр Федько, 23.04.2021 00:11
    +6
    salamanka1982, 22.04.2021 23:59
    Дивлячимь на морду убого додіка думаю він кричав про нігга. Звичайний селюки, він дупля не нарізає про расізм там і інші поняття. Хай платить: свиней і корів думаю дома тримає нормас
    Поставь сюда свою фотку и мы тебе пару висяков пришьем по беспределу, клоун
    Empty
      Empty, 23.04.2021 00:04
    +7
    salamanka1982, 22.04.2021 23:59
    Дивлячимь на морду убого додіка думаю він кричав про нігга. Звичайний селюки, він дупля не нарізає про расізм там і інші поняття. Хай платить: свиней і корів думаю дома тримає нормас
    Зараз би по обличчю судити ... Про цю ситуацію не особо щось знаю .. а по тому як ти судиш то можна сказати , що ти селюх із свиноферми ..
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 22.04.2021 23:59
    -7
    Дивлячимь на морду убого додіка думаю він кричав про нігга. Звичайний селюки, він дупля не нарізає про расізм там і інші поняття. Хай платить: свиней і корів думаю дома тримає нормас
    Empty
    online
      Empty, 23.04.2021 00:04
    +7
    salamanka1982, 22.04.2021 23:59
    Дивлячимь на морду убого додіка думаю він кричав про нігга. Звичайний селюки, він дупля не нарізає про расізм там і інші поняття. Хай платить: свиней і корів думаю дома тримає нормас
    Зараз би по обличчю судити ... Про цю ситуацію не особо щось знаю .. а по тому як ти судиш то можна сказати , що ти селюх із свиноферми ..
    Александр Федько
    online
      Александр Федько, 23.04.2021 00:11
    +6
    salamanka1982, 22.04.2021 23:59
    Дивлячимь на морду убого додіка думаю він кричав про нігга. Звичайний селюки, він дупля не нарізає про расізм там і інші поняття. Хай платить: свиней і корів думаю дома тримає нормас
    Поставь сюда свою фотку и мы тебе пару висяков пришьем по беспределу, клоун
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.04.2021 04:14
    +5
    Минуло майже 2.5 місяці, люди вже забули про цей випадок ( виїденого яйця не вартий ), а КДК лише зараз розродилася. Оперативно працюють, спеціалісти, мля.
    zhyr
    online
      zhyr, 23.04.2021 08:03
    +4
    Ну да, з сучасними технологіями неможливо визначити чий голос)))
    u6464u
      u6464u, 23.04.2021 10:13
    0
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:47
    Странно что зацепили только Десну. Такие высказывания,по поводу наглого поведения негров на поле, можно услышать почти на каждой игре,где играют негры. Что, многие уже забыли какие маты неслись в отношении негров со скамейки запасных Динамо,когда они играли с Шахтером год или два назад? Избирателно работает УАФ,
    Ты перешёл Рубикон, сейчас боты включатся и понеслась, федерация рыжего, шахту за уши тянут, пасхал с монзуль суркиса клюб топят и всё такое, комедия для слабоумных.
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 23.04.2021 09:51
    0
    А негри, що - біложопі?