22.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Аталанта упустила перемогу над Ромою, Маліновський забив

Бергамаски упустили перемогу, незважаючи на ігрову перевагу

Аталанта упустила перемогу над Ромою, Маліновський забив
© Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні «Аталанта» Руслана Маліновського в 32-му турі Серії А на виїзді зіграла внічию 1:1 з «Ромою». Сам українець вийшов в основі і відкрив рахунок в матчі на 26-й хвилині. На 59-й хвилині український хавбек був замінений.

«Аталанта» володіла тотальною ігровою перевагою і створила безліч моментів біля воріт суперника - багато з яких стараннями саме Маліновського. Проте вилучення Робіна Госенса на 69-й хвилині змінило сценарій гри: «Рома» зрівняла рахунок, а могла й вирвати перемогу.

«Рома» - «Аталанта» - 1:1
Голи: 0:1 - 26 Маліновський, 1:1 - 75 Крістанте.

«Рома» - Лопес, Карсдорп, Манчіні, Рожер, Калафьорі (Бруно Перес, 46), Вільяр (Карлес Перес, 76), Крістанте, Мхітарян (Майораль, 86), Верету, Пеллегріні, Джеко.

«Аталанта» - Голліні, Госенс, Джімсіті, Паломіно, Меле, Ілічіч (Муріель, 59), Фройлер, Маліновський (Пашаліч, 59), де Рон, Ромеро, Сапата (Толой, 73).

Попередження: Калафьорі (31), Вільяр (47), Госенс (52), Рожер (90).

Вилучення: Госенс (69), Рожер (90).

Турнірна таблиця Серії А

Події матчу
75' ГОЛ ! М'яч забив Бріан Крістанте (Рома).
26' ГОЛ ! М'яч забив Руслан Малиновський (Аталанта).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    volf2020
      volf2020, 23.04.2021 05:18
    0
    Не треба було міняти на 60 хв.Маліновського і Ілічіча а потім Сапату
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 22.04.2021 23:50
    +1
    Календарь хороший - только Сассуолло и всё решится в последнем туре Аталанта-Милан.
    Кто-то будет лишним...
    cucumber
    online
      cucumber, 22.04.2021 23:35
    0
    Аталанта упустила победу в почти выигранном матче. Муриель в пустые не забил, да и замены не сыграли сегодня. Малина - молодчина!!!
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 22.04.2021 21:58
    +4
    Таке вiдчуття, що Гасперiнi не хоче вище 3го мiсця.
    FatalisTUA
      FatalisTUA, 22.04.2021 21:53
    +3
    Alehandro, 22.04.2021 21:37
    Странное решение было от Гасперини с заменой Малины на 60 минуте... вот и получил ответочку
    До замін Аталанта повністю перегравала Рому. Кілька 100%-кових нереалізованих моментів, повний контроль гри і усі шанси здобути перемогу.. Але ж ні, Гасперіні напевно було нудно і тому він вирішив послабити власну команду, задля інтриги, що б стало цікавіше. Цікавіше може й стало, а ось перемоги у Аталанти - ні.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 22.04.2021 21:47
    0
    Ех, бл*дська Данiя
    Alehandro
    online
      Alehandro, 22.04.2021 21:37
    +8
    Странное решение было от Гасперини с заменой Малины на 60 минуте... вот и получил ответочку
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 22.04.2021 21:34
    -4
    Нормально разыгрался малина там, жаль кумысу не положил ниче
    Alehandro
    online
      Alehandro, 22.04.2021 21:37
    +8
    Странное решение было от Гасперини с заменой Малины на 60 минуте... вот и получил ответочку
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 22.04.2021 21:58
    +4
    Таке вiдчуття, що Гасперiнi не хоче вище 3го мiсця.
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 22.04.2021 21:53
    +3
    Alehandro, 22.04.2021 21:37
    Странное решение было от Гасперини с заменой Малины на 60 минуте... вот и получил ответочку
    До замін Аталанта повністю перегравала Рому. Кілька 100%-кових нереалізованих моментів, повний контроль гри і усі шанси здобути перемогу.. Але ж ні, Гасперіні напевно було нудно і тому він вирішив послабити власну команду, задля інтриги, що б стало цікавіше. Цікавіше може й стало, а ось перемоги у Аталанти - ні.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 22.04.2021 23:50
    +1
    Календарь хороший - только Сассуолло и всё решится в последнем туре Аталанта-Милан.
    Кто-то будет лишним...
    volf2020
    online
      volf2020, 23.04.2021 05:18
    0
    Не треба було міняти на 60 хв.Маліновського і Ілічіча а потім Сапату
    cucumber
    online
      cucumber, 22.04.2021 23:35
    0
    Аталанта упустила победу в почти выигранном матче. Муриель в пустые не забил, да и замены не сыграли сегодня. Малина - молодчина!!!
    MiddleGreek
    online
      MiddleGreek, 22.04.2021 21:47
    0
    Ех, бл*дська Данiя